Hledat

Ubytování

Ubytování město Dolná Strehová

Ve městě Dolná Strehová (Slovensko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Dolná Strehová

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dolná Strehová

Chatka Miška Dolná Strehová

Chatka Miška Dolná Strehová

Ubytování (Kemp) Chatka Miška Dolná Strehová. Chatka Miška Dolná Strehová nabízí venkovní bazén, tenisový kurt a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chatka Miška Dolná Strehová se nachází ve městě Dolná Strehová (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Kemp Chatka Miška Dolná Strehová nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chatka Žabka2 Dolná Strehová

Chatka Žabka2 Dolná Strehová

Ubytování (Chata) Chatka Žabka2 Dolná Strehová. Located in Dolná Strehová in the Banskobystrický kraj region, Chatka Žabka2 Dolná Strehová features a balcony and pool views. Ubytování Chatka Žabka2 Dolná Strehová se nachází ve městě Dolná Strehová (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pro Chata Chatka Žabka2 Dolná Strehová nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Katarina

Apartmán Katarina

Ubytování (Apartmán) Apartmán Katarina. Apartmán Katarina is set in Banská Štiavnica, 1.2 km from New Chateau Banska Stiavnica, 1.2 km from Old Chateau Banska Stiavnica, as well as 1. Ubytování Apartmán Katarina se nachází ve městě Dolná Strehová (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 146 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytovanie Bunky Dolna Strehova

Ubytovanie Bunky Dolna Strehova

Ubytování (Kemp) Ubytovanie Bunky Dolna Strehova. Set in Dolná Strehová, Ubytovanie Bunky Dolna Strehova offers free WiFi, and guests can enjoy a bar and a terrace. Ubytování Ubytovanie Bunky Dolna Strehova se nachází ve městě Dolná Strehová (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 946 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chatka Žabka Dolná Strehová

Chatka Žabka Dolná Strehová

Ubytování (Chata) Chatka Žabka Dolná Strehová. Situated in Dolná Strehová in the Banskobystrický kraj region, Chatka Žabka Dolná Strehová has a terrace. Ubytování Chatka Žabka Dolná Strehová se nachází ve městě Dolná Strehová (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pro Chata Chatka Žabka Dolná Strehová nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Dolná Strehová

Město Dolná Strehová se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Dolná Strehová.