Hledat

Ubytování

Penzion Malina Penzion

Dolná 165, 966 11 Hronská Dúbrava - stanica, 966 12 Hronská Dúbrava, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Penzion Malina. Penzion Malina se nachází v Hronské Dúbravě a nabízí bar, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Penzion má rodinné pokoje. Ubytování Penzion Malina se nachází ve městě Dolná Strehová (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Popis ubytování Penzion Malina

Všechny pokoje v penzionu mají šatní skříň, TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu, ložní prádlo a ručníky. Na letiště Piešťany je to 85 km. Penzion Malina se nachází v Hronské Dúbravě a nabízí bar, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. V penzionu Malina si můžete zahrát stolní tenis. Ubytování je vzdálené 22 km od Banské Bystrice a 37 km od Bojnic. Penzion má rodinné pokoje. Nechybí ani lednice.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Příslušenství na přípravu čaje a kávy ve všech pokojích
  • Bar

Jiná ubytování ve městě Dolná Strehová

Chatka Miška Dolná Strehová

Chatka Miška Dolná Strehová

Ubytování (Kemp) Chatka Miška Dolná Strehová. Chatka Miška Dolná Strehová nabízí venkovní bazén, tenisový kurt a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chatka Miška Dolná Strehová se nachází ve městě Dolná Strehová (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pro Kemp Chatka Miška Dolná Strehová nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Katarina

Apartmán Katarina

Ubytování (Apartmán) Apartmán Katarina. Apartmán Katarina is set in Banská Štiavnica, 1.2 km from New Chateau Banska Stiavnica, 1.2 km from Old Chateau Banska Stiavnica, as well as 1. Ubytování Apartmán Katarina se nachází ve městě Dolná Strehová (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytovanie Bunky Dolna Strehova

Ubytovanie Bunky Dolna Strehova

Ubytování (Kemp) Ubytovanie Bunky Dolna Strehova. Set in Dolná Strehová, Ubytovanie Bunky Dolna Strehova offers free WiFi, and guests can enjoy a bar and a terrace. Ubytování Ubytovanie Bunky Dolna Strehova se nachází ve městě Dolná Strehová (Slovensko - Banskobystrický kraj).