Hledat

Ubytování

Ubytování město Zvolen

Ve městě Zvolen (Slovensko) máme celkem 18 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Zvolen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zvolen

Apartmán CENTRUM komfort

10

Apartmán CENTRUM komfort

Ubytování (Apartmán) Apartmán CENTRUM komfort. Set in Zvolen in the Banskobystrický kraj region, Apartmán CENTRUM komfort has a balcony and garden views. Ubytování Apartmán CENTRUM komfort se nachází ve městě Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 599 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Relax

9,9

Apartman Relax

Ubytování (Apartmán) Apartman Relax. Apartman RELAX komfort is an accommodation set in Zvolen, less than 1 km from Zvolen Castle and an 11-minute walk from Zvolen Castle. Ubytování Apartman Relax se nachází ve městě Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ACCOMODATION FOR 6 PEOPLE/ UBYTOVANIE PRE 6 LUDI

9,3

ACCOMODATION FOR 6 PEOPLE/ UBYTOVANIE PRE 6 LUDI

Ubytování (Apartmán) ACCOMODATION FOR 6 PEOPLE/ UBYTOVANIE PRE 6 LUDI. Situated 2.3 km from Zvolen Castle in Zvolen, ACCOMODATION FOR 6 PEOPLE/ UBYTOVANIE PRE 6 LUDI offers accommodation with a kitchen. Ubytování ACCOMODATION FOR 6 PEOPLE/ UBYTOVANIE PRE 6 LUDI se nachází ve městě Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Season Home Cooking

9,2

Season Home Cooking

Ubytování (Apartmány) Season Home Cooking. Season Home Cooking se nachází přímo na náměstí SPN ve Zvolenu a nabízí ubytování v apartmánech s možností vlastního stravování. Ubytování Season Home Cooking se nachází ve městě Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Season Home Cooking má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmány Season Home Cooking momentálně evidujeme 19 recenzí.

Koliba u Rytiera

9,2

Koliba u Rytiera

Ubytování (Chata) Koliba u Rytiera. Koliba u Rytiera se nachází 4 km od hradu Zvole. Nabízí zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Koliba u Rytiera se nachází ve městě Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Koliba u Rytiera má celkové hodnocení 9,2. Pro Chata Koliba u Rytiera momentálně evidujeme 45 recenzí.

The Grand Vígľaš

9

The Grand Vígľaš

Ubytování (Hotel) The Grand Vígľaš. Grand Vígľaš je hotel sídlící v kompletně zrekonstruovaném hradě ze 13. století, 15 minut jízdy od Zvolenu. Ubytování The Grand Vígľaš se nachází ve městě Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování The Grand Vígľaš má celkové hodnocení 9. Pro Hotel The Grand Vígľaš momentálně evidujeme 142 recenzí.

Hotel Academic

8,7

Hotel Academic

Ubytování (Hotel) Hotel Academic. Hotel Academic se nachází v centru Zvolena, 4 minuty chůze od pěší zóny. Ubytování Hotel Academic se nachází ve městě Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Academic má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Academic momentálně evidujeme 332 recenzí.

Penzion Almada

8,7

Penzion Almada

Ubytování (Penzion) Penzion Almada. Penzion Almada se nachází v zelené oblasti, pouhých 5 minut chůze od centra Zvolena. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené videem monitorované parkoviště. Ubytování Penzion Almada se nachází ve městě Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Almada má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Almada momentálně evidujeme 302 recenzí.

Penzion Franko

8,5

Penzion Franko

Ubytování (Penzion) Penzion Franko. Penzion Franko se nachází ve Zvolenu, 500 metrů od hradu, a nabízí à-la-carte restauraci, café bar, nepřetržitě otevřenou recepci, bezplatné Wi-Fi... Ubytování Penzion Franko se nachází ve městě Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 006 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzión Aira

8,3

Penzión Aira

Ubytování (Penzion) Penzión Aira. Penzión Aira se nachází v centru Zvolenu, 200 metrů od Zvolenského hradu. Nabízí vlastní bezplatné parkoviště a v celém objektu zdarma Wi-Fi. Ubytování Penzión Aira se nachází ve městě Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Aira má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzión Aira momentálně evidujeme 382 recenzí.

Franko hotel

8,2

Franko hotel

Ubytování (Hotel) Franko hotel. Hotel Franko se nachází ve Zvolenu, v blízkosti pěší zóny a 500 metrů od Zvolenského hradu. Ubytování Franko hotel se nachází ve městě Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 629 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzión Centrál

8,2

Penzión Centrál

Ubytování (Penzion) Penzión Centrál. Penzión Central se nachází ve městě Zvolen, 5 km od lázní Kováčová a Sliač, 7 km od lyžařského střediska Králová, a nabízí zahradu s dětským hřištěm a... Ubytování Penzión Centrál se nachází ve městě Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion FIT

8,2

Penzion FIT

Ubytování (Hotel) Penzion FIT. Penzion FIT se nachází ve Zvolenu a nabízí bar, možnost ubytování s domácími mazlíčky, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion FIT se nachází ve městě Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 789 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion FIT má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Penzion FIT momentálně evidujeme 336 recenzí.

Penzión***Q

8,2

Penzión***Q

Ubytování (Penzion) Penzión***Q. Penzión***Q se nachází ve Zvoleni a nabízí gril a výhled na hory. K dispozici je sluneční terasa a bar, kam si hosté mohou zajít na drink. Ubytování Penzión***Q se nachází ve městě Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión***Q má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzión***Q momentálně evidujeme 255 recenzí.

Hostel Turist

8,1

Hostel Turist

Ubytování (Hostel) Hostel Turist. Hostel Turist se nachází v klidné části města Zvolen, jen 500 metrů od dálnice D1, 5 minut pěšky od centra města, 100 metrů od autobusové zastávky a 1 km... Ubytování Hostel Turist se nachází ve městě Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 686 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hostel Turist má celkové hodnocení 8,1. Pro Hostel Hostel Turist momentálně evidujeme 96 recenzí.

Hotel Polana

7,7

Hotel Polana

Ubytování (Hotel) Hotel Polana. Hotel Polana najdete v srdci Slovenska, na atraktivním místě vedle hradu Zvolen, na začátku pěší zóny. Ubytování Hotel Polana se nachází ve městě Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Polana má celkové hodnocení 7,7. Pro Hotel Hotel Polana momentálně evidujeme 119 recenzí.

Victoria - Penzion & Restaurant

7,7

Victoria - Penzion & Restaurant

Ubytování (Penzion) Victoria - Penzion & Restaurant. Penzion Victoria se nachází v centru města Zvolen, 50 metrů od nákupního centra Europa a 500 metrů od Zvolenského hradu a Slovenské národní galerie, a... Ubytování Victoria - Penzion & Restaurant se nachází ve městě Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 172 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Victoria - Penzion & Restaurant má celkové hodnocení 7,7. Pro Penzion Victoria - Penzion & Restaurant momentálně evidujeme 101 recenzí.

Apartman Vulcano

Apartman Vulcano

Ubytování (Apartmán) Apartman Vulcano. Situated in Zvolen, 500 metres from Zvolen Castle and 500 metres from Zvolen Castle, Apartman Vulcano offers free WiFi and air conditioning. Ubytování Apartman Vulcano se nachází ve městě Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 728 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata u Dubákov (Mushrooms Cottage)

Chata u Dubákov (Mushrooms Cottage)

Ubytování (Apartmán) Chata u Dubákov (Mushrooms Cottage). Chata u Dubákov (Mushrooms Cottage) offers accommodation in Zvolen, 10 km from Zvolen Castle. This apartment provides accommodation with a terrace. Ubytování Chata u Dubákov (Mushrooms Cottage) se nachází ve městě Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Chata u Dubákov (Mushrooms Cottage) nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata LUMIRA Bienska Dolina

Chata LUMIRA Bienska Dolina

Ubytování (Chata) Chata LUMIRA Bienska Dolina. Situated just 7 km from Zvolen Castle, Chata LUMIRA Bienska Dolina features accommodation in Zvolen with access to free bikes, a shared lounge, as well as... Ubytování Chata LUMIRA Bienska Dolina se nachází ve městě Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata pri Zvolenskej priehrade

Chata pri Zvolenskej priehrade

Ubytování (Prázdninový dům) Chata pri Zvolenskej priehrade. Chata pri Zvolenskej priehrade offers accommodation in Zvolen, 4 km from Zvolen Castle. This holiday home provides a garden. Ubytování Chata pri Zvolenskej priehrade se nachází ve městě Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Albert v Spa dedinke

Apartmán Albert v Spa dedinke

Ubytování (Prázdninový dům) Apartmán Albert v Spa dedinke. Apartmán Albert v Spa dedinke se nachází ve Zvoleně. Ubytování Apartmán Albert v Spa dedinke se nachází ve městě Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Športcentrum Ekoma

Športcentrum Ekoma

Ubytování (Aparthotel) Športcentrum Ekoma. With garden views, Športcentrum Ekoma is situated in Zvolen and has a restaurant, a 24-hour front desk, bar, garden and terrace. Ubytování Športcentrum Ekoma se nachází ve městě Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata na Hrádok

Chata na Hrádok

Ubytování (Chata) Chata na Hrádok. Situated in Zvolen, 1.8 km from Zvolen Castle and 2. Ubytování Chata na Hrádok se nachází ve městě Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chata na Hrádok nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

River apartmán

River apartmán

Ubytování (Apartmán) River apartmán. Set near Zvolen Castle and Zvolen Castle, River apartmán is in Zvolen and offers free private parking and a restaurant. Ubytování River apartmán se nachází ve městě Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Podkrovna izba 4

Podkrovna izba 4

Ubytování (Apartmán) Podkrovna izba 4. Situated in Zvolen, Meštiansky dom offers accommodation 500 metres from Zvolen Castle and 500 metres from Zvolen Castle. Complimentary WiFi is offered. Ubytování Podkrovna izba 4 se nachází ve městě Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Omyl

Omyl

Ubytování (Apartmán) Omyl. Omyl enjoys a location in Zvolen, just 1 km from Zvolen Castle and less than 1 km from Zvolen Castle. Ubytování Omyl se nachází ve městě Zvolen (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytování ve městě Zvolen

Město Zvolen se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 18 hotelů a ubytování ve městě Zvolen.