Hledat

Ubytování

Ubytování město Banská Štiavnica

Ve městě Banská Štiavnica (Slovensko) máme celkem 102 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Banská Štiavnica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Banská Štiavnica

Apartman Okamih Banská Štiavnica

10

Apartman Okamih Banská Štiavnica

Ubytování (Prázdninový dům) Apartman Okamih Banská Štiavnica. Situated in Banská Štiavnica, Apartman Okamih Banská Štiavnica features accommodation with a private pool, a balcony and pool views. Ubytování Apartman Okamih Banská Štiavnica se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Stará mýtnica

10

Stará mýtnica

Ubytování (Prázdninový dům) Stará mýtnica. Offering free WiFi and garden views, Stará mýtnica is an accommodation located in Banská Štiavnica, just 600 metres from New Chateau Banska Stiavnica and... Ubytování Stará mýtnica se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Stará mýtnica má celkové hodnocení 10. Pro Prázdninový dům Stará mýtnica momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán Barbora

10

Apartmán Barbora

UbytováníApartmán Barbora. Apartmán Barbora se nachází v Banské Štiavnici, 1,4 km od Nového i kostela sv. Kateřiny a 1,6 km od Starého zámku. Ubytování Apartmán Barbora se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Domček pod lesíkom

10

Domček pod lesíkom

UbytováníDomček pod lesíkom. Domček pod lesíkom se nachází v Banské Štiavnici, pouhých 45 km od městského hradu Kremnica, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Domček pod lesíkom se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Historical center, Historické centrum Banská Štiavnica

10

Historical center, Historické centrum Banská Štiavnica

UbytováníHistorical center, Historické centrum Banská Štiavnica. Historické centrum Banské Štiavnice se nachází v Banské Štiavnici, 44 km od městského hradu Kremnica, 200 metrů od Nového zámku a kostela sv. Kateřiny. Ubytování Historical center, Historické centrum Banská Štiavnica se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

ForRest Glamping

10

ForRest Glamping

Ubytování (Luxusní stan) ForRest Glamping. ForRest Glamping je luxusní stanový tábor situovaný v Banské Štiavnici. Nabízí zahradu, terasu, bar a sdílený lounge. Ubytování ForRest Glamping se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Boutique apartmány - Vila Kammergraf, Banská Štiavnica

10

Boutique apartmány - Vila Kammergraf, Banská Štiavnica

UbytováníBoutique apartmány - Vila Kammergraf, Banská Štiavnica. Nachází se v Banské Štiavnici v Banskobystrickém kraji, s Novým zámkem a kostelem sv. Ubytování Boutique apartmány - Vila Kammergraf, Banská Štiavnica se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartment Klingerček

10

Apartment Klingerček

UbytováníApartment Klingerček. Apartmán Klingerček se nachází v Banské Štiavnici, 1,3 km od Nového zámku Banská Štiavnica a 1,5 km od Starého zámku Banská Štiavnica, a nabízí výhled do... Ubytování Apartment Klingerček se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

ŠANTI

10

ŠANTI

Ubytování (Apartmán) ŠANTI. ŠANTI se nachází v Banské Štiavnici, 2,1 km od kostela sv. Kateřiny, 2,4 km od Nového zámku a 2,4 km od Starého zámku. Ubytování ŠANTI se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Frauenberg

10

Frauenberg

Ubytování (Privát) Frauenberg. Situated in Banská Štiavnica, F R A U E N B E R G offers accommodation with access to a garden. Complimentary WiFi is provided. Ubytování Frauenberg se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán pri Kalvárii

10

Apartmán pri Kalvárii

Ubytování (Apartmán) Apartmán pri Kalvárii. Located in Banská Štiavnica, 1.4 km from The Church of St. Catherine, 1.8 km from New Chateau Banska Stiavnica and 1. Ubytování Apartmán pri Kalvárii se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán pri Kalvárii má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartmán pri Kalvárii momentálně evidujeme 6 recenzí.

Libling Hruštička

10

Libling Hruštička

UbytováníLibling Hruštička. Libling Hruštička se nachází v Banské Štiavnici a nabízí zahradu, terasu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé... Ubytování Libling Hruštička se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Wise Owl Apartments

9,9

Wise Owl Apartments

Ubytování (Apartmán) Wise Owl Apartments. Offering free WiFi and city views, Wise Owl Apartments is an accommodation set in Banská Štiavnica, just 90 metres from New Chateau Banska Stiavnica and 90... Ubytování Wise Owl Apartments se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Wise Owl Apartments má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Wise Owl Apartments momentálně evidujeme 30 recenzí.

Luxusný mezonetový 160m2 apartmán s garážou, altánkom a veľkou záhradou

9,9

Luxusný mezonetový 160m2 apartmán s garážou, altánkom a veľkou záhradou

UbytováníLuxusný mezonetový 160m2 apartmán s garážou, altánkom a veľkou záhradou. Luxusný mezonetový apartmán se nachází v Banské Štiavnici, 2 km od Nového zámku Banská Štiavnica, 2 km od kostela sv. Ubytování Luxusný mezonetový 160m2 apartmán s garážou, altánkom a veľkou záhradou se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

PORTAL Opera

9,9

PORTAL Opera

UbytováníPORTAL Opera. PORTAL Opera se nachází v Banské Štiavnici, 200 metrů od kostela sv. Kateřiny a 200 metrů od Nového zámku. Ubytování PORTAL Opera se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Domčok na Slnečnom Kopci

9,9

Domčok na Slnečnom Kopci

Ubytování (Prázdninový dům) Domčok na Slnečnom Kopci. Domčok na Slnečnom Kopci se nachází v Banské Štiavnici, pouhých 500 metrů od Nového zámku. Ubytování Domčok na Slnečnom Kopci se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Domov nad jazerom

9,9

Domov nad jazerom

UbytováníDomov nad jazerom. Domov nad jazerom se nachází asi 42 km od městského hradu Kremnica a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Domov nad jazerom se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Blue Moon

9,8

Apartmán Blue Moon

Ubytování (Apartmán) Apartmán Blue Moon. Apartmán Blue Moon se nachází v Banské Štiavnici a nabízí bar, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Zámek Svatý Anton je vzdálený 6 km. Ubytování Apartmán Blue Moon se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Na Ružovej Ulici - Rodinný apartmán III.

9,8

Na Ružovej Ulici - Rodinný apartmán III.

Ubytování (Apartmán) Na Ružovej Ulici - Rodinný apartmán III.. Na Ružovej Ulici - Rodinný apartmán III. Ubytování se nachází v Banské Štiavnici, 200 metrů od Starého zámku, 400 metrů od kostela sv. Ubytování Na Ružovej Ulici - Rodinný apartmán III. se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

DOM U NÁMORNÍKA

9,8

DOM U NÁMORNÍKA

Ubytování (Prázdninový dům) DOM U NÁMORNÍKA. DOM U NÁMORNÍKA se nachází v Banské Štiavnici, necelý 1 km od kostela sv. Kateřiny, 17 minut chůze od Nového zámku a 1,5 km od Starého zámku. Ubytování DOM U NÁMORNÍKA se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán pod hviezdami

9,8

Apartmán pod hviezdami

UbytováníApartmán pod hviezdami. Apartmán pod hviezdami se nachází v Banské Štiavnici, 44 km od městského hradu Kremnica a 200 metrů od kostela sv. Ubytování Apartmán pod hviezdami se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Vincent

9,8

Apartmán Vincent

UbytováníApartmán Vincent. Apartmán Vincent se nachází v Banské Štiavnici, pouhých 100 metrů od Nového zámku a 200 metrů od kostela sv. Ubytování Apartmán Vincent se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Boutique Hotel ERB - Adults Only

9,8

Boutique Hotel ERB - Adults Only

UbytováníBoutique Hotel ERB - Adults Only. Boutique Hotel ERB - Adults Only se nachází v Banské Štiavnici, 44 km od městského hradu Kremnica. Ubytování Boutique Hotel ERB - Adults Only se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

PANORAMA apartmán ajaj

9,8

PANORAMA apartmán ajaj

Ubytování (Apartmán) PANORAMA apartmán ajaj. Apartmán PANORAMA ajaj se nachází v Banské Štiavnici, 100 metrů od kostela sv. Ubytování PANORAMA apartmán ajaj se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování PANORAMA apartmán ajaj má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán PANORAMA apartmán ajaj momentálně evidujeme 55 recenzí.

Farebné ubytovanie centrum - Radničné námestie (nad bývalým café Archanjel)

9,8

Farebné ubytovanie centrum - Radničné námestie (nad bývalým café Archanjel)

Ubytování (Penzion) Farebné ubytovanie centrum - Radničné námestie (nad bývalým café Archanjel). Farebné ubytovanie centrum - Radničné námestie (nad bývalým café Archanjel) se nachází v Banské Štiavnici v Banskobystrickém kraji, 7 minut chůze od Nového... Ubytování Farebné ubytovanie centrum - Radničné námestie (nad bývalým café Archanjel) se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Farebné ubytovanie centrum - Radničné námestie (nad bývalým café Archanjel) má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Farebné ubytovanie centrum - Radničné námestie (nad bývalým café Archanjel) momentálně evidujeme 23 recenzí.

apartman-bartko

9,8

apartman-bartko

Ubytování (Privát) apartman-bartko. Apartman-bartko se nachází v Banské Štiavnici, 1,3 km od kostela sv. Ubytování apartman-bartko se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování apartman-bartko má celkové hodnocení 9,8. Pro Privát apartman-bartko momentálně evidujeme 30 recenzí.

Sovi Dom

9,8

Sovi Dom

Ubytování (Penzion) Sovi Dom. Sovi Dom stojí v parku u kaštelu Svatý Anton a poskytuje pokoje s terasou, zrekonstruovaným historickým nábytkem a knihovnou. Ubytování Sovi Dom se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Sovi Dom má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Sovi Dom momentálně evidujeme 28 recenzí.

Maringotka KLINGER

9,8

Maringotka KLINGER

UbytováníMaringotka KLINGER. Maringotka KLINGER se nachází asi 45 km od městského hradu Kremnica a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Maringotka KLINGER se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Na chalupe - na krok do lesa aj do mesta

9,8

Apartmán Na chalupe - na krok do lesa aj do mesta

Ubytování (Apartmán) Apartmán Na chalupe - na krok do lesa aj do mesta. Nabízí zahradu a gril, Apartmán Na chalupe - na krok do lesa aj do mesta se nachází v Banské Štiavnici a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Apartmán Na chalupe - na krok do lesa aj do mesta se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Romantic apartment in the city centre

9,8

Romantic apartment in the city centre

Ubytování (Apartmán) Romantic apartment in the city centre. Romantic apartment in the city centre se nachází v centru Banské Štiavnice, asi 400 metrů od Nového zámku. Ubytování Romantic apartment in the city centre se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Large apartment in the historical centre

9,8

Large apartment in the historical centre

Ubytování (Apartmán) Large apartment in the historical centre. Large apartment in the historical centre is set in Banská Štiavnica, 100 metres from New Chateau Banska Stiavnica, 100 metres from Old Chateau Banska... Ubytování Large apartment in the historical centre se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán v Sovom hniezde

9,8

Apartmán v Sovom hniezde

Ubytování (Apartmán) Apartmán v Sovom hniezde. Located 80 metres from New Chateau Banska Stiavnica, 80 metres from Old Chateau Banska Stiavnica and 600 metres from The Church of St. Ubytování Apartmán v Sovom hniezde se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán v Sovom hniezde má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán v Sovom hniezde momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartmány Scharffenberg

9,8

Apartmány Scharffenberg

Ubytování (Apartmány) Apartmány Scharffenberg. Situated in Banská Štiavnica, 200 metres from New Chateau Banska Stiavnica and 200 metres from Old Chateau Banska Stiavnica, Apartmány Scharffenberg... Ubytování Apartmány Scharffenberg se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmány Scharffenberg má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Apartmány Scharffenberg momentálně evidujeme 33 recenzí.

Apartmán v Jungovom dome - v centre Štiavnice

9,8

Apartmán v Jungovom dome - v centre Štiavnice

UbytováníApartmán v Jungovom dome - v centre Štiavnice. Apartmán v Jungovom dome - v centre Štiavnice se nachází v Banské Štiavnici, 44 km od městského hradu, 90 metrů od Nového zámku a 100 metrů od kostela sv. Ubytování Apartmán v Jungovom dome - v centre Štiavnice se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman Stiavnica

9,7

Apartman Stiavnica

Ubytování (Apartmán) Apartman Stiavnica. Set in Banská Štiavnica, 200 metres from New Chateau Banska Stiavnica, Apartman Stiavnica offers free WiFi. Ubytování Apartman Stiavnica se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartman Stiavnica má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman Stiavnica momentálně evidujeme 45 recenzí.

Apartmán Horizont

9,7

Apartmán Horizont

Ubytování (Apartmán) Apartmán Horizont. Apartmán Horizont se nachází v Banské Štiavnici v Banskobystrickém kraji. Nabízí balkon, výhled na hory a město a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Horizont se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán Horizont má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Horizont momentálně evidujeme 40 recenzí.

Apartmán RN

9,7

Apartmán RN

UbytováníApartmán RN. Apartmán RN se nachází v Banské Štiavnici, pouhých 43 km od městského hradu Kremnica, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Apartmán RN se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Banská Štiavnica - Apartmán 1

9,7

Banská Štiavnica - Apartmán 1

UbytováníBanská Štiavnica - Apartmán 1. Banská Štiavnica - Apartmán 1 se nachází v Banské Štiavnici, pouhých 45 km od městského hradu Kremnica. Ubytování Banská Štiavnica - Apartmán 1 se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Čarovný apartmán v mestskom paláci

9,7

Čarovný apartmán v mestskom paláci

UbytováníČarovný apartmán v mestskom paláci. Čarovný apartmán v mestském paláci se nachází v Banské Štiavnici, 200 metrů od kostela sv. Kateřiny a 44 km od městského hradu Kremnica. Ubytování Čarovný apartmán v mestskom paláci se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Vila Rosenberg

9,7

Apartmán Vila Rosenberg

Ubytování (Apartmán) Apartmán Vila Rosenberg. Apartmán Vila Rosenberg se nachází v Banské Štiavnici, 300 metrů od Nového zámku. Nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a bankomatem. Ubytování Apartmán Vila Rosenberg se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Dom s výhľadom

9,7

Dom s výhľadom

Ubytování (Apartmány) Dom s výhľadom. Penzion Dom s výhľadom se nachází v Banské Štiavnici, kousek od Nového zámku Banská Štiavnica a Starého zámku v Banské Štiavnici. Ubytování Dom s výhľadom se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Dom s výhľadom má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Dom s výhľadom momentálně evidujeme 17 recenzí.

Gavalier Design Rooms

9,7

Gavalier Design Rooms

Ubytování (Bed and breakfast) Gavalier Design Rooms. Gavalier Design Rooms offers accommodation in Banská Štiavnica. Each room is equipped with a flat-screen TV with satellite channels. Ubytování Gavalier Design Rooms se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Gavalier Design Rooms má celkové hodnocení 9,7. Pro Bed and breakfast Gavalier Design Rooms momentálně evidujeme 115 recenzí.

apartmány Antik Pratterov Dom

9,7

apartmány Antik Pratterov Dom

Ubytování (Apartmány) apartmány Antik Pratterov Dom. Apartmány Antik Pratterov Dom se nacházejí v Banské Štiavnici, která je na seznamu chráněných památek UNESCO, asi 300 metrů od Starého zámku Banská... Ubytování apartmány Antik Pratterov Dom se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování apartmány Antik Pratterov Dom má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány apartmány Antik Pratterov Dom momentálně evidujeme 47 recenzí.

Sad nad Klingerom

9,7

Sad nad Klingerom

Ubytování (Venkovský dům) Sad nad Klingerom. Sad nad Klingerom se nachází v malebné Banské Štiavnici, zapsané na seznamu kulturního dědictví UNESCO, jen 20 metrů od jezera Klinger. Ubytování Sad nad Klingerom se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Sad nad Klingerom má celkové hodnocení 9,7. Pro Venkovský dům Sad nad Klingerom momentálně evidujeme 172 recenzí.

Apartmán u Anjela

9,7

Apartmán u Anjela

UbytováníApartmán u Anjela. Apartmán u Anjela se nachází v Banské Štiavnici, 300 metrů od Starého zámku a 45 km od městského hradu Kremnica. Nabízí sdílený lounge a výhled na město. Ubytování Apartmán u Anjela se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Matej

9,7

Apartmán Matej

UbytováníApartmán Matej. Apartmán Matej se nachází v Banské Štiavnici, jen 1,9 km od Nového zámku a 2 km od kostela sv. Kateřiny. Ubytování Apartmán Matej se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Dobré časy - Štúdio II.

9,7

Dobré časy - Štúdio II.

UbytováníDobré časy - Štúdio II.. Dobré časy - Štúdio II. se nachází v Banské Štiavnici, 200 metrů od Nového zámku, 200 metrů od kostela sv. Kateřiny a 500 metrů od Starého zámku. Ubytování Dobré časy - Štúdio II. se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman na Zlatom Dvore

9,7

Apartman na Zlatom Dvore

Ubytování (Apartmán) Apartman na Zlatom Dvore. Apartmán na Zlatom dvore se nachází v samém srdci historického centra Banské Štiavnice. Zahrnuje plně vybavenou kuchyni a rustikální nábytek. Ubytování Apartman na Zlatom Dvore se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartman na Zlatom Dvore má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman na Zlatom Dvore momentálně evidujeme 42 recenzí.

Ubytovanie u Anny

9,7

Ubytovanie u Anny

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytovanie u Anny. Set in Banská Štiavnica, 200 metres from New Chateau Banska Stiavnica, Ubytovanie u Anny offers accommodation with a shared lounge, free WiFi, a shared... Ubytování Ubytovanie u Anny se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Ubytovanie u Anny má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Ubytovanie u Anny momentálně evidujeme 13 recenzí.

Ubytování ve městě Banská Štiavnica

Město Banská Štiavnica se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 102 hotelů a ubytování ve městě Banská Štiavnica.