Hledat

Ubytování

Romantic apartment in the city centre Apartmán

10 Jána Palárika Byt 206, na druhom poschodí, 969 01 Banská Štiavnica, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Romantic apartment in the city centre. Romantic apartment in the city centre se nachází v centru Banské Štiavnice, asi 400 metrů od Nového zámku. Ubytování Romantic apartment in the city centre se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Popis ubytování Romantic apartment in the city centre

Romantic apartment in the city stojí 400 metrů od Starého zámku Banská Štiavnica a 5 km od zámku Svätý Anton. K dispozici je také terasa. Romantic apartment in the city centre se nachází v centru Banské Štiavnice, asi 400 metrů od Nového zámku. Nabízí výhled na hory, balkon a rychlovarnou konvici. 100 metrů od kostela sv. Apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na město. V ubytování Romantic apartment in the city centre máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Na letiště Piešťany je to 81 km. Kateřiny. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Banská Štiavnica

Apartman Okamih Banská Štiavnica

10

Apartman Okamih Banská Štiavnica

Ubytování (Prázdninový dům) Apartman Okamih Banská Štiavnica. Situated in Banská Štiavnica, Apartman Okamih Banská Štiavnica features accommodation with a private pool, a balcony and pool views. Ubytování Apartman Okamih Banská Štiavnica se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Stará mýtnica

10

Stará mýtnica

Ubytování (Prázdninový dům) Stará mýtnica. Offering free WiFi and garden views, Stará mýtnica is an accommodation located in Banská Štiavnica, just 600 metres from New Chateau Banska Stiavnica and... Ubytování Stará mýtnica se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Stará mýtnica má celkové hodnocení 10. Pro Prázdninový dům Stará mýtnica momentálně evidujeme 5 recenzí.

ForRest Glamping

10

ForRest Glamping

Ubytování (Luxusní stan) ForRest Glamping. ForRest Glamping je luxusní stanový tábor situovaný v Banské Štiavnici. Nabízí zahradu, terasu, bar a sdílený lounge. Ubytování ForRest Glamping se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

ŠANTI

10

ŠANTI

Ubytování (Apartmán) ŠANTI. ŠANTI se nachází v Banské Štiavnici, 2,1 km od kostela sv. Kateřiny, 2,4 km od Nového zámku a 2,4 km od Starého zámku. Ubytování ŠANTI se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Frauenberg

10

Frauenberg

Ubytování (Privát) Frauenberg. Situated in Banská Štiavnica, F R A U E N B E R G offers accommodation with access to a garden. Complimentary WiFi is provided. Ubytování Frauenberg se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán pri Kalvárii

10

Apartmán pri Kalvárii

Ubytování (Apartmán) Apartmán pri Kalvárii. Located in Banská Štiavnica, 1.4 km from The Church of St. Catherine, 1.8 km from New Chateau Banska Stiavnica and 1. Ubytování Apartmán pri Kalvárii se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán pri Kalvárii má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartmán pri Kalvárii momentálně evidujeme 6 recenzí.

Wise Owl Apartments

9,9

Wise Owl Apartments

Ubytování (Apartmán) Wise Owl Apartments. Offering free WiFi and city views, Wise Owl Apartments is an accommodation set in Banská Štiavnica, just 90 metres from New Chateau Banska Stiavnica and 90... Ubytování Wise Owl Apartments se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Wise Owl Apartments má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Wise Owl Apartments momentálně evidujeme 30 recenzí.

Domčok na Slnečnom Kopci

9,9

Domčok na Slnečnom Kopci

Ubytování (Prázdninový dům) Domčok na Slnečnom Kopci. Domčok na Slnečnom Kopci se nachází v Banské Štiavnici, pouhých 500 metrů od Nového zámku. Ubytování Domčok na Slnečnom Kopci se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Blue Moon

9,8

Apartmán Blue Moon

Ubytování (Apartmán) Apartmán Blue Moon. Apartmán Blue Moon se nachází v Banské Štiavnici a nabízí bar, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Zámek Svatý Anton je vzdálený 6 km. Ubytování Apartmán Blue Moon se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Na Ružovej Ulici - Rodinný apartmán III.

9,8

Na Ružovej Ulici - Rodinný apartmán III.

Ubytování (Apartmán) Na Ružovej Ulici - Rodinný apartmán III.. Na Ružovej Ulici - Rodinný apartmán III. Ubytování se nachází v Banské Štiavnici, 200 metrů od Starého zámku, 400 metrů od kostela sv. Ubytování Na Ružovej Ulici - Rodinný apartmán III. se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

DOM U NÁMORNÍKA

9,8

DOM U NÁMORNÍKA

Ubytování (Prázdninový dům) DOM U NÁMORNÍKA. DOM U NÁMORNÍKA se nachází v Banské Štiavnici, necelý 1 km od kostela sv. Kateřiny, 17 minut chůze od Nového zámku a 1,5 km od Starého zámku. Ubytování DOM U NÁMORNÍKA se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

PANORAMA apartmán ajaj

9,8

PANORAMA apartmán ajaj

Ubytování (Apartmán) PANORAMA apartmán ajaj. Apartmán PANORAMA ajaj se nachází v Banské Štiavnici, 100 metrů od kostela sv. Ubytování PANORAMA apartmán ajaj se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování PANORAMA apartmán ajaj má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán PANORAMA apartmán ajaj momentálně evidujeme 55 recenzí.

Farebné ubytovanie centrum - Radničné námestie (nad bývalým café Archanjel)

9,8

Farebné ubytovanie centrum - Radničné námestie (nad bývalým café Archanjel)

Ubytování (Penzion) Farebné ubytovanie centrum - Radničné námestie (nad bývalým café Archanjel). Farebné ubytovanie centrum - Radničné námestie (nad bývalým café Archanjel) se nachází v Banské Štiavnici v Banskobystrickém kraji, 7 minut chůze od Nového... Ubytování Farebné ubytovanie centrum - Radničné námestie (nad bývalým café Archanjel) se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Farebné ubytovanie centrum - Radničné námestie (nad bývalým café Archanjel) má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Farebné ubytovanie centrum - Radničné námestie (nad bývalým café Archanjel) momentálně evidujeme 23 recenzí.

apartman-bartko

9,8

apartman-bartko

Ubytování (Privát) apartman-bartko. Apartman-bartko se nachází v Banské Štiavnici, 1,3 km od kostela sv. Ubytování apartman-bartko se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování apartman-bartko má celkové hodnocení 9,8. Pro Privát apartman-bartko momentálně evidujeme 30 recenzí.

Sovi Dom

9,8

Sovi Dom

Ubytování (Penzion) Sovi Dom. Sovi Dom stojí v parku u kaštelu Svatý Anton a poskytuje pokoje s terasou, zrekonstruovaným historickým nábytkem a knihovnou. Ubytování Sovi Dom se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Sovi Dom má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Sovi Dom momentálně evidujeme 28 recenzí.

Apartmán Na chalupe - na krok do lesa aj do mesta

9,8

Apartmán Na chalupe - na krok do lesa aj do mesta

Ubytování (Apartmán) Apartmán Na chalupe - na krok do lesa aj do mesta. Nabízí zahradu a gril, Apartmán Na chalupe - na krok do lesa aj do mesta se nachází v Banské Štiavnici a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Apartmán Na chalupe - na krok do lesa aj do mesta se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Large apartment in the historical centre

9,8

Large apartment in the historical centre

Ubytování (Apartmán) Large apartment in the historical centre. Large apartment in the historical centre is set in Banská Štiavnica, 100 metres from New Chateau Banska Stiavnica, 100 metres from Old Chateau Banska... Ubytování Large apartment in the historical centre se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán v Sovom hniezde

9,8

Apartmán v Sovom hniezde

Ubytování (Apartmán) Apartmán v Sovom hniezde. Located 80 metres from New Chateau Banska Stiavnica, 80 metres from Old Chateau Banska Stiavnica and 600 metres from The Church of St. Ubytování Apartmán v Sovom hniezde se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán v Sovom hniezde má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán v Sovom hniezde momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartmány Scharffenberg

9,8

Apartmány Scharffenberg

Ubytování (Apartmány) Apartmány Scharffenberg. Situated in Banská Štiavnica, 200 metres from New Chateau Banska Stiavnica and 200 metres from Old Chateau Banska Stiavnica, Apartmány Scharffenberg... Ubytování Apartmány Scharffenberg se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmány Scharffenberg má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Apartmány Scharffenberg momentálně evidujeme 33 recenzí.

Apartman Stiavnica

9,7

Apartman Stiavnica

Ubytování (Apartmán) Apartman Stiavnica. Set in Banská Štiavnica, 200 metres from New Chateau Banska Stiavnica, Apartman Stiavnica offers free WiFi. Ubytování Apartman Stiavnica se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartman Stiavnica má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman Stiavnica momentálně evidujeme 45 recenzí.

Apartmán Horizont

9,7

Apartmán Horizont

Ubytování (Apartmán) Apartmán Horizont. Apartmán Horizont se nachází v Banské Štiavnici v Banskobystrickém kraji. Nabízí balkon, výhled na hory a město a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Horizont se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán Horizont má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Horizont momentálně evidujeme 40 recenzí.

Apartmán Vila Rosenberg

9,7

Apartmán Vila Rosenberg

Ubytování (Apartmán) Apartmán Vila Rosenberg. Apartmán Vila Rosenberg se nachází v Banské Štiavnici, 300 metrů od Nového zámku. Nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a bankomatem. Ubytování Apartmán Vila Rosenberg se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Dom s výhľadom

9,7

Dom s výhľadom

Ubytování (Apartmány) Dom s výhľadom. Penzion Dom s výhľadom se nachází v Banské Štiavnici, kousek od Nového zámku Banská Štiavnica a Starého zámku v Banské Štiavnici. Ubytování Dom s výhľadom se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Dom s výhľadom má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Dom s výhľadom momentálně evidujeme 17 recenzí.

Gavalier Design Rooms

9,7

Gavalier Design Rooms

Ubytování (Bed and breakfast) Gavalier Design Rooms. Gavalier Design Rooms offers accommodation in Banská Štiavnica. Each room is equipped with a flat-screen TV with satellite channels. Ubytování Gavalier Design Rooms se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Gavalier Design Rooms má celkové hodnocení 9,7. Pro Bed and breakfast Gavalier Design Rooms momentálně evidujeme 115 recenzí.

apartmány Antik Pratterov Dom

9,7

apartmány Antik Pratterov Dom

Ubytování (Apartmány) apartmány Antik Pratterov Dom. Apartmány Antik Pratterov Dom se nacházejí v Banské Štiavnici, která je na seznamu chráněných památek UNESCO, asi 300 metrů od Starého zámku Banská... Ubytování apartmány Antik Pratterov Dom se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování apartmány Antik Pratterov Dom má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány apartmány Antik Pratterov Dom momentálně evidujeme 47 recenzí.

Sad nad Klingerom

9,7

Sad nad Klingerom

Ubytování (Venkovský dům) Sad nad Klingerom. Sad nad Klingerom se nachází v malebné Banské Štiavnici, zapsané na seznamu kulturního dědictví UNESCO, jen 20 metrů od jezera Klinger. Ubytování Sad nad Klingerom se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Sad nad Klingerom má celkové hodnocení 9,7. Pro Venkovský dům Sad nad Klingerom momentálně evidujeme 172 recenzí.

Apartman na Zlatom Dvore

9,7

Apartman na Zlatom Dvore

Ubytování (Apartmán) Apartman na Zlatom Dvore. Apartmán na Zlatom dvore se nachází v samém srdci historického centra Banské Štiavnice. Zahrnuje plně vybavenou kuchyni a rustikální nábytek. Ubytování Apartman na Zlatom Dvore se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartman na Zlatom Dvore má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman na Zlatom Dvore momentálně evidujeme 42 recenzí.

Ubytovanie u Anny

9,7

Ubytovanie u Anny

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytovanie u Anny. Set in Banská Štiavnica, 200 metres from New Chateau Banska Stiavnica, Ubytovanie u Anny offers accommodation with a shared lounge, free WiFi, a shared... Ubytování Ubytovanie u Anny se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Ubytovanie u Anny má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Ubytovanie u Anny momentálně evidujeme 13 recenzí.

Apartment Ortler

9,6

Apartment Ortler

Ubytování (Apartmán) Apartment Ortler. Apartment Ortler se nachází v Banské Štiavnici, 700 metrů od Nového zámku a Starého zámku v Banská Štiavnici, 1 km od kostela svaté Kateřiny a 5 km od... Ubytování Apartment Ortler se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartment Ortler má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Ortler momentálně evidujeme 117 recenzí.

Apartment Trotuar

9,6

Apartment Trotuar

Ubytování (Apartmán) Apartment Trotuar. Apartmán Trotuar se nachází v Banské Štiavnici, pouhých 200 metrů od Nového i Starého zámku, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Apartment Trotuar se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartman Belavita

9,6

Apartman Belavita

Ubytování (Apartmán) Apartman Belavita. Boasting a garden and a terrace, Apartman Belavita offers accommodation in Banská Štiavnica with free WiFi and city views. Ubytování Apartman Belavita se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartman Belavita má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartman Belavita momentálně evidujeme 58 recenzí.

Domček na Staromestskej.

9,6

Domček na Staromestskej.

Ubytování (Prázdninový dům) Domček na Staromestskej.. Domček na Staromestskej se nachází v Banské Štiavnici, pouze 400 metrů od kostela sv. Ubytování Domček na Staromestskej. se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Domček na Staromestskej. má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Domček na Staromestskej. momentálně evidujeme 36 recenzí.

Apartmany Adam a Adela

9,6

Apartmany Adam a Adela

Ubytování (Prázdninové domy) Apartmany Adam a Adela. Featuring garden views, Apartmany Adam a Adela in Banská Štiavnica features accommodation, a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Apartmany Adam a Adela se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Franko

9,6

Apartmán Franko

Ubytování (Apartmán) Apartmán Franko. Apartmán Franko se nachází v Banské Štiavnici, 200 metrů od Nového zámku a 400 metrů od Starého zámku. Apartmán Franko nabízí výhled do zahrady. Ubytování Apartmán Franko se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán Franko má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Franko momentálně evidujeme 63 recenzí.

Apartmán č.2

9,6

Apartmán č.2

Ubytování (Apartmán) Apartmán č.2. Apartmán č.2 offers accommodation in Banská Štiavnica, 100 metres from New Chateau Banska Stiavnica. Ubytování Apartmán č.2 se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán č.2 má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán č.2 momentálně evidujeme 32 recenzí.

Villa Žakýl

9,6

Villa Žakýl

Ubytování (Penzion) Villa Žakýl. Zakýl se nachází v obci Podhorie, 5 km od historického města Banská Štiavnica. Ubytování Villa Žakýl se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Villa Žakýl má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Villa Žakýl momentálně evidujeme 73 recenzí.

Čarovný apartmán

9,6

Čarovný apartmán

Ubytování (Apartmán) Čarovný apartmán. Offering a bar and garden view, Čarovný apartmán is located in Banská Štiavnica, 100 metres from New Chateau Banska Stiavnica and 100 metres from Old... Ubytování Čarovný apartmán se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Čarovný apartmán má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Čarovný apartmán momentálně evidujeme 24 recenzí.

Babka House

9,6

Babka House

Ubytování (Prázdninový dům) Babka House. Babka House se nachází v Banské Štiavnici, 1,4 km od Nového i Starého zámku a 4,3 km od zámku Svätý Anton. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Babka House se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Madam s Boa

9,6

Madam s Boa

Ubytování (Apartmán) Madam s Boa. Madam s Boa se nachází 200 metrů od Starého zámku Banská Štiavnica a 800 metrů od kostela sv. Kateřiny. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Madam s Boa se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán Staré Mesto

9,6

Apartmán Staré Mesto

Ubytování (Apartmán) Apartmán Staré Mesto. Offering free WiFi and mountain views, Apartmán Staré Mesto is an accommodation located in Banská Štiavnica, just 700 metres from The Church of St. Ubytování Apartmán Staré Mesto se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán Staré Mesto má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Staré Mesto momentálně evidujeme 21 recenzí.

Apartmán Sv. Trojica

9,6

Apartmán Sv. Trojica

Ubytování (Apartmány) Apartmán Sv. Trojica. Apartmán Sv. Trojica se nachází v Banské Štiavnici, 200 metrů od starého zámku, a k dispozici má slunnou terasu a lyžárnu. Ubytování Apartmán Sv. Trojica se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán Sv. Trojica má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Apartmán Sv. Trojica momentálně evidujeme 388 recenzí.

Apartment Hubert

9,6

Apartment Hubert

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Hubert. Apartmán HUBERT se nachází v centru Banské Štiavnice a nabízí zahradu se zázemím pro grilování, lyžárnu, sluneční terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Hubert se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartment Hubert má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Apartment Hubert momentálně evidujeme 18 recenzí.

Apartmán v Rezidencii Opera

9,5

Apartmán v Rezidencii Opera

Ubytování (Apartmán) Apartmán v Rezidencii Opera. Apartmán v Rezidencii Opera se nachází v Banské Štiavnici, pouhých 200 metrů od Nového zámku, a nabízí restauraci, bar a bankomat. Ubytování Apartmán v Rezidencii Opera se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmány Weissov Dom

9,5

Apartmány Weissov Dom

Ubytování (Apartmány) Apartmány Weissov Dom. Apartmány Weissov Dom se nacházejí na kraji obce Hodruša Hámre, 3 km od lyžařského rezortu Salamandra, a nabízejí dětské hřiště a gril. Ubytování Apartmány Weissov Dom se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmány Weissov Dom má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Apartmány Weissov Dom momentálně evidujeme 155 recenzí.

Strieborný dvor

9,5

Strieborný dvor

Ubytování (Apartmány) Strieborný dvor. Apartmán Strieborný dvor se nachází v Banské Štiavnici v Banskobystrickém kraji. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Strieborný dvor se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Strieborný dvor má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Strieborný dvor momentálně evidujeme 198 recenzí.

Apartmán pod Kalváriou

9,5

Apartmán pod Kalváriou

Ubytování (Apartmán) Apartmán pod Kalváriou. Apartmán pod Kalváriou se nachází v klidném prostředí pod Kalvárií v Banské Štiavnici. Ubytování Apartmán pod Kalváriou se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán pod Kalváriou má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán pod Kalváriou momentálně evidujeme 61 recenzí.

Antošíkov majer

9,5

Antošíkov majer

Ubytování (Venkovský dům) Antošíkov majer. Antošíkov majer se nachází v Banské Štiavnici, 7 km od kostela sv. Kateřiny. Ubytování Antošíkov majer se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Antošíkov majer má celkové hodnocení 9,5. Pro Venkovský dům Antošíkov majer momentálně evidujeme 31 recenzí.

Siglisberg

9,5

Siglisberg

Ubytování (Prázdninový dům) Siglisberg. Situated in Banská Štiavnica, 5 km from New Chateau Banska Stiavnica, Siglisberg features accommodation with barbecue facilities, free WiFi and a shared... Ubytování Siglisberg se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Siglisberg má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Siglisberg momentálně evidujeme 19 recenzí.

Divná pani Luxury Gallery Rooms

9,5

Divná pani Luxury Gallery Rooms

Ubytování (Hotel) Divná pani Luxury Gallery Rooms. Divná pani Luxury Gallery Rooms se nachází v Banské Štiavnici, 100 metrů od zámku Nové Banské Štiavnice. Ubytování Divná pani Luxury Gallery Rooms se nachází ve městě Banská Štiavnica (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Divná pani Luxury Gallery Rooms má celkové hodnocení 9,5. Pro Hotel Divná pani Luxury Gallery Rooms momentálně evidujeme 144 recenzí.