Hledat

Ubytování

Ubytování město Muránska Huta

Ve městě Muránska Huta (Slovensko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Muránska Huta

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Muránska Huta

Apartmány Planina Predná Hora

9,7

Apartmány Planina Predná Hora

Ubytování (Apartmány) Apartmány Planina Predná Hora. Apartmány Planina Predná Hora se nachází v Predné Hore. Apartmány/pokoje mají balkon, TV s plochou obrazovkou a koupelnu se sprchou a fénem. Ubytování Apartmány Planina Predná Hora se nachází ve městě Muránska Huta (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 065 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Planina Predná Hora má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Apartmány Planina Predná Hora momentálně evidujeme 200 recenzí.

Chalupa Ľubeva

8,6

Chalupa Ľubeva

Ubytování (Venkovský dům) Chalupa Ľubeva. Chalupa Ľubeva se nachází v obci Muránska Huta a hostům nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu, terasu a bar. Ubytování Chalupa Ľubeva se nachází ve městě Muránska Huta (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 512 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Ľubeva má celkové hodnocení 8,6. Pro Venkovský dům Chalupa Ľubeva momentálně evidujeme 8 recenzí.

Wellness penzión Predná Hora

Wellness penzión Predná Hora

Ubytování (Penzion) Wellness penzión Predná Hora. The accommodation provides free WiFi. All units in Wellness penzión Predná Hora are fitted with a flat-screen TV. Ubytování Wellness penzión Predná Hora se nachází ve městě Muránska Huta (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Rodinný dom

Rodinný dom

Ubytování (Venkovský dům) Rodinný dom. Offering a garden, Rodinný dom offers accommodation in Muránska Huta. Tatranská Lomnica is 45 km from the country house. Ubytování Rodinný dom se nachází ve městě Muránska Huta (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest house Jana

Guest house Jana

Ubytování (Prázdninový dům) Guest house Jana. Located in Muráň in the Banskobystrický kraj region, Guest house Jana features a terrace. This holiday home also has free WiFi. Ubytování Guest house Jana se nachází ve městě Muránska Huta (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Muránska Huta

Město Muránska Huta se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Muránska Huta.