Hledat

Ubytování

Ubytování město Bystrá

Ve městě Bystrá (Slovensko) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bystrá

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bystrá

Villa Lavender

9,9

Villa Lavender

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Lavender. Vila Lavender je prázdninový dům situovaný v Bystré. Nabízí terasu s výhledem do zahrady, Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Villa Lavender se nachází ve městě Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 738 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Lavender má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Villa Lavender momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartmán ENZO č 103 Tále Chopok Juh

9,9

Apartmán ENZO č 103 Tále Chopok Juh

Ubytování (Apartmán) Apartmán ENZO č 103 Tále Chopok Juh. Apartmán ENZO č 103 Tále Chopok Juh nabízí ubytování v obci Tale, jen 2,2 km od lyžařského areálu. Ubytování Apartmán ENZO č 103 Tále Chopok Juh se nachází ve městě Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán ENZO č 103 Tále Chopok Juh má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán ENZO č 103 Tále Chopok Juh momentálně evidujeme 28 recenzí.

Apartmánový dom Havranka - apartmán LAURA

9,7

Apartmánový dom Havranka - apartmán LAURA

Ubytování (Apartmán) Apartmánový dom Havranka - apartmán LAURA. Apartmánový dom Havranka - apartmán LAURA nabízí bar a nachází se v rekreačním středisku Tále, 2 km od lyžařského areálu Ski Tale a 3,6 km od obce Tále. Ubytování Apartmánový dom Havranka - apartmán LAURA se nachází ve městě Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmánový dom Havranka - apartmán LAURA má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmánový dom Havranka - apartmán LAURA momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartmán Essi Tále- Chopok

9,7

Apartmán Essi Tále- Chopok

Ubytování (Apartmán) Apartmán Essi Tále- Chopok. Boasting barbecue facilities and a terrace, Apartmán Essi Tále- Chopok provides accommodation in Tale with free WiFi and garden views. Ubytování Apartmán Essi Tále- Chopok se nachází ve městě Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmán Essi Tále- Chopok má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Essi Tále- Chopok momentálně evidujeme 30 recenzí.

Bystrá Apartments

9,7

Bystrá Apartments

Ubytování (Apartmány) Bystrá Apartments. Apartmány Bystrá se nacházejí v Bystré v Banskobystrickém kraji. Nabízejí Wi-Fi zdarma a saunu. Ubytování Bystrá Apartments se nachází ve městě Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Bystrá Apartments má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Bystrá Apartments momentálně evidujeme 57 recenzí.

SPORT + RELAX APARTMENT

9,7

SPORT + RELAX APARTMENT

Ubytování (Apartmán) SPORT + RELAX APARTMENT. SPORT + RELAX APARTMÁN se nachází přímo v obci Bystrá, 8 km od lyžařského areálu Chopok-Jasná a 1 km od lyžařského areálu Tále a Mýto pod Ďumbierom. Ubytování SPORT + RELAX APARTMENT se nachází ve městě Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování SPORT + RELAX APARTMENT má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán SPORT + RELAX APARTMENT momentálně evidujeme 8 recenzí.

Wellness Simply Relax - Chopok

9,6

Wellness Simply Relax - Chopok

Ubytování (Apartmány) Wellness Simply Relax - Chopok. Simply Relax - Chopok se nachází v obci Bystrá - Tále v Nízkých Tatrách. Ubytování Wellness Simply Relax - Chopok se nachází ve městě Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 723 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Wellness Simply Relax - Chopok má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Wellness Simply Relax - Chopok momentálně evidujeme 123 recenzí.

Zruby Pod Chopkom

9,6

Zruby Pod Chopkom

Ubytování (Prázdninové domy) Zruby Pod Chopkom. Zruby Pod Chopkom se nachází v obci Tále a nabízí terasu, balkon, Wi-Fi zdarma, TV s plochou obrazovkou, společný lounge a gril. Ubytování Zruby Pod Chopkom se nachází ve městě Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Zruby Pod Chopkom má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninové domy Zruby Pod Chopkom momentálně evidujeme 74 recenzí.

Bosorka Apartments Chopok Juh

9,5

Bosorka Apartments Chopok Juh

Ubytování (Apartmány) Bosorka Apartments Chopok Juh. Apartmány Bosorka Chopok Juh se nachází v Bystré, 8 km od lyžařského střediska Chopok - Jasná. Nabízí ubytování v nově postavené budově v tradičním stylu. Ubytování Bosorka Apartments Chopok Juh se nachází ve městě Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 431 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Bosorka Apartments Chopok Juh má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Bosorka Apartments Chopok Juh momentálně evidujeme 42 recenzí.

Chata pod Chopkom

9,2

Chata pod Chopkom

Ubytování (Horské chaty) Chata pod Chopkom. Chata pod Chopkom se nachází v obci Bystrá v Nízkých Tatrách, jen 700 metrů od sjezdovek v Mýtu pod Ďumbierom a 2 km od lyžařské oblasti Tále. Ubytování Chata pod Chopkom se nachází ve městě Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzión Dúhový Pstruh

9,2

Penzión Dúhový Pstruh

Ubytování (Penzion) Penzión Dúhový Pstruh. Penzión Dúhový Pstruh stojí obklopený národním parkem Nízké Tatry v obci Bystrá. Ubytování Penzión Dúhový Pstruh se nachází ve městě Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Dúhový Pstruh má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzión Dúhový Pstruh momentálně evidujeme 104 recenzí.

Apartman KARIN, Tále, Chopok - Juh

9,2

Apartman KARIN, Tále, Chopok - Juh

Ubytování (Apartmán) Apartman KARIN, Tále, Chopok - Juh. Featuring accommodation with a balcony, Apartman KARIN, Tále, Chopok - Juh is located in Bystrá. This apartment provides accommodation with free WiFi. Ubytování Apartman KARIN, Tále, Chopok - Juh se nachází ve městě Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Oranž

9,2

Apartmán Oranž

Ubytování (Apartmán) Apartmán Oranž. Set in Bystrá, Apartmán Oranž offers accommodation with a balcony and free WiFi. The property has mountain views. Ubytování Apartmán Oranž se nachází ve městě Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Oranž má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmán Oranž momentálně evidujeme 7 recenzí.

Penzion Bystra

9,1

Penzion Bystra

Ubytování (Penzion) Penzion Bystra. Penzion Bystrá se nachází ve městě Bystrá, 5 minut jízdy od lyžařského areálu Mýto pod Ďumbierom. Ubytování Penzion Bystra se nachází ve městě Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Bystra má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Bystra momentálně evidujeme 59 recenzí.

Guest House Vila Pod Lesom

9

Guest House Vila Pod Lesom

Ubytování (Penzion) Guest House Vila Pod Lesom. Guest House Vila Pod Lesom se nachází v obci Bystrá v národním parku Nízké Tatry a nabízí ubytování v pokojích, nepřetržitě otevřenou recepci, Wi-Fi zdarma... Ubytování Guest House Vila Pod Lesom se nachází ve městě Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Guest House Vila Pod Lesom má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Guest House Vila Pod Lesom momentálně evidujeme 301 recenzí.

Zruby Bystra

9

Zruby Bystra

Ubytování (Chata) Zruby Bystra. Zruby Bystrá, obklopené národním parkem Nízké Tatry se nachází v obci Bystrá. Ubytování Zruby Bystra se nachází ve městě Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Zruby Bystra má celkové hodnocení 9. Pro Chata Zruby Bystra momentálně evidujeme 9 recenzí.

Chata Limba

8,3

Chata Limba

Ubytování (Prázdninový areál) Chata Limba. Chata Limba se nachází 1,8 km od obce Mýto pod Ďumbierom a nabízí bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje a studia mají terasu s výhledem do zahrady. Ubytování Chata Limba se nachází ve městě Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Chata Limba má celkové hodnocení 8,3. Pro Prázdninový areál Chata Limba momentálně evidujeme 77 recenzí.

Penzión Slniečko

Penzión Slniečko

Ubytování (Penzion) Penzión Slniečko. Set in Bystrá, Penzión Slniečko features a bar, shared lounge, garden, and free WiFi. Ubytování Penzión Slniečko se nachází ve městě Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata pri jaskyni Bystrá

Chata pri jaskyni Bystrá

Ubytování (Prázdninový dům) Chata pri jaskyni Bystrá. Featuring a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, Chata pri jaskyni Bystrá provides accommodation in Bystrá with free WiFi and mountain views. Ubytování Chata pri jaskyni Bystrá se nachází ve městě Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Bystra

Two-Bedroom Apartment in Bystra

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Bystra. Located in Bystrá in the Banskobystrický kraj region, Two-Bedroom Apartment in Bystra is a 4-star property featuring free WiFi. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Bystra se nachází ve městě Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 631 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Two-Bedroom Apartment in Bystra nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Tále - Chopok Juh

Apartmán Tále - Chopok Juh

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tále - Chopok Juh. Apartmán Tále - Chopok Juh is set in Bystrá. Guests may enjoy the free WiFi. The apartment offers a terrace. Guests can also relax in the garden. Ubytování Apartmán Tále - Chopok Juh se nachází ve městě Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Zruby Bystrá, Chopok Juh

Zruby Bystrá, Chopok Juh

Ubytování (Apartmán) Zruby Bystrá, Chopok Juh. Zruby Bystrá, Chopok Juh is located in Bystrá and offers ski-to-door access and a terrace. Ubytování Zruby Bystrá, Chopok Juh se nachází ve městě Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 258 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman pod úbôčou

Apartman pod úbôčou

Ubytování (Apartmán) Apartman pod úbôčou. Apartman pod úbôčou is set in Bystrá and offers a shared lounge. Ubytování Apartman pod úbôčou se nachází ve městě Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 631 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Tale Deluxe

Apartman Tale Deluxe

Ubytování (Apartmán) Apartman Tale Deluxe. Situated in Tale, Apartman Tale Deluxe features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Tale Deluxe se nachází ve městě Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 884 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bystravilla

Bystravilla

Ubytování (Prázdninový dům) Bystravilla. Set in Bystrá, Bystravilla offers garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. The property has mountain views. Ubytování Bystravilla se nachází ve městě Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Bystravilla nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata pod Bielou Skalou

Chata pod Bielou Skalou

Ubytování (Prázdninový dům) Chata pod Bielou Skalou. Set in Bystrá in the Banskobystrický kraj region, Chata pod Bielou Skalou has a terrace and river views. Ubytování Chata pod Bielou Skalou se nachází ve městě Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 792 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Exclusive Apartment Tále

Exclusive Apartment Tále

Ubytování (Apartmán) Exclusive Apartment Tále. Set in Bystrá, Exclusive Apartment Tále offers accommodation with a balcony and free WiFi. With mountain views, this accommodation provides a terrace. Ubytování Exclusive Apartment Tále se nachází ve městě Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Exclusive Apartment Tále nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Sofia

Apartmán Sofia

Ubytování (Apartmán) Apartmán Sofia. Situated in Bystrá in the Banskobystrický kraj region, Apartmán Sofia features a balcony. The property has mountain views and is 39 km from Banská... Ubytování Apartmán Sofia se nachází ve městě Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartmán Sofia nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Three-Bedroom Apartment in Bystra

Three-Bedroom Apartment in Bystra

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Bystra. Situated in Bystrá in the Banskobystrický kraj region, Three-Bedroom Apartment in Bystra is a 4-star property boasting free WiFi. Ubytování Three-Bedroom Apartment in Bystra se nachází ve městě Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Three-Bedroom Apartment in Bystra nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Luxury House Tále

Luxury House Tále

Ubytování (Vila) Luxury House Tále. Located in Tale, 1.5 km from Ski Tale, Luxury House Tále provides accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Luxury House Tále se nachází ve městě Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 135 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Vila Luxury House Tále nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata pri potoku Tále

Chata pri potoku Tále

Ubytování (Chata) Chata pri potoku Tále. Situated in Bystrá in the Banskobystrický kraj region, Chata pri potoku Tále features a terrace. Ubytování Chata pri potoku Tále se nachází ve městě Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmán na Táloch č 107 Chopok - Juh

Apartmán na Táloch č 107 Chopok - Juh

Ubytování (Apartmán) Apartmán na Táloch č 107 Chopok - Juh. Apartmán na Táloch č 107 Chopok - Juh se nachází v Bystré v Banskobystrickém kraji. Nabízí balkon a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán na Táloch č 107 Chopok - Juh se nachází ve městě Bystrá (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Bystrá

Město Bystrá se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 19 hotelů a ubytování ve městě Bystrá.