Hledat

Ubytování

Ubytování město Divín

Ve městě Divín (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Divín

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Divín

Turistická ubytovňa Hotel Divin

6,6

Turistická ubytovňa Hotel Divin

Ubytování (Penzion) Turistická ubytovňa Hotel Divin. Turistická ubytovňa Hotel Divín se nachází v obci Divín a nabízí sdílený obývací prostor, terasu a zázemí pro grilování. Ubytování Turistická ubytovňa Hotel Divin se nachází ve městě Divín (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Turistická ubytovňa Hotel Divin má celkové hodnocení 6,6. Pro Penzion Turistická ubytovňa Hotel Divin momentálně evidujeme 20 recenzí.

Chata pri ružínskej priehrade

Chata pri ružínskej priehrade

Ubytování (Prázdninový dům) Chata pri ružínskej priehrade. Chata pri ružínskej priehrade is situated in Divín. This holiday home offers a garden. The holiday home consists of 1 bathroom and a living room. Ubytování Chata pri ružínskej priehrade se nachází ve městě Divín (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Víkendový dom - Divín

Víkendový dom - Divín

Ubytování (Prázdninový dům) Víkendový dom - Divín. Víkendový dom - Divín is situated in Divín and offers a shared lounge and a terrace. The property has garden views and is 33 km from Dolná Strehová. Ubytování Víkendový dom - Divín se nachází ve městě Divín (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Víkendový dom - Divín nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Divín

Město Divín se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Divín.