Hledat

Ubytování

Ubytování město Hriňová

Ve městě Hriňová (Slovensko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hriňová

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hriňová

Apartmán Ria

9,7

Apartmán Ria

Ubytování (Apartmán) Apartmán Ria. Apartmán Ria is set in Hriňová, 23 km from Ruzin, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Apartmán Ria se nachází ve městě Hriňová (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Ria má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Ria momentálně evidujeme 39 recenzí.

Wellness Chalet Harmonia

Wellness Chalet Harmonia

Ubytování (Chata) Wellness Chalet Harmonia. Featuring a bar, a shared lounge, and a garden, Wellness Chalet Harmonia features accommodation in Hriňová with free WiFi and garden views. Ubytování Wellness Chalet Harmonia se nachází ve městě Hriňová (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzión** Amálka

Penzión** Amálka

Ubytování (Penzion) Penzión** Amálka. Penzión** Amálka is situated in Hriňová. The property is set 16 km from Ruzin. Guests can enjoy city views. Ubytování Penzión** Amálka se nachází ve městě Hriňová (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzión Amálka **

Penzión Amálka **

Ubytování (Penzion) Penzión Amálka **. Featuring free WiFi, Penzión Amálka ** offers rooms in Hriňová, 16 km from Ruzin. Guests can enjoy mountain views. Ubytování Penzión Amálka ** se nachází ve městě Hriňová (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Hrinova

Holiday home Hrinova

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Hrinova. Holiday home Hrinova offers accommodation in Hriňová, 21 km from Ruzin. Ubytování Holiday home Hrinova se nachází ve městě Hriňová (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Hrinova nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzión **Anka

Penzión **Anka

Ubytování (Penzion) Penzión **Anka. Set in Hriňová and with Ruzin reachable within 24 km, Penzión **Anka offers a bar, non-smoking rooms, free WiFi and a terrace. Ubytování Penzión **Anka se nachází ve městě Hriňová (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Penzión **Anka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Hriňová

Město Hriňová se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Hriňová.