Hledat

Ubytování

Ubytování město Rimavská Sobota

Ve městě Rimavská Sobota (Slovensko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Rimavská Sobota

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rimavská Sobota

Bed & More Pogányvár

9,5

Bed & More Pogányvár

Ubytování (Penzion) Bed & More Pogányvár. Penzion Pohanský Hrad s barem se nachází v obci Nová Bašta, jen 4 km od maďarských hranic a 20 km od města Fiľakovo. Ubytování Bed & More Pogányvár se nachází ve městě Rimavská Sobota (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 985 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Bed & More Pogányvár má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Bed & More Pogányvár momentálně evidujeme 35 recenzí.

Hotel Carrera

8,6

Hotel Carrera

Ubytování (Hotel) Hotel Carrera. Dvouhvězdičkový Hotel Carrera stojí v Rimavské Sobotě a poskytuje terasu, bar, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Hotel Carrera se nachází ve městě Rimavská Sobota (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Carrera má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Carrera momentálně evidujeme 149 recenzí.

Hotel Zlatý Býk

8,1

Hotel Zlatý Býk

Ubytování (Hotel) Hotel Zlatý Býk. Hotel Zlatý Býk se nachází v centru Rimavské Soboty a hostům nabízí vlastní kavárnu, restauraci podávající místní speciality a terasu s grilem. Ubytování Hotel Zlatý Býk se nachází ve městě Rimavská Sobota (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Zlatý Býk má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Hotel Zlatý Býk momentálně evidujeme 362 recenzí.

Euromotel

7,6

Euromotel

Ubytování (Hotel) Euromotel. Dvouhvězdičkový Euromotel se nachází v Rimavské Sobotě a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi, společnou kuchyň a bar. Na místě se podává kontinentální snídaně. Ubytování Euromotel se nachází ve městě Rimavská Sobota (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 448 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Euromotel má celkové hodnocení 7,6. Pro Hotel Euromotel momentálně evidujeme 166 recenzí.

chata na pláži jazera Kurinec

7,5

chata na pláži jazera Kurinec

Ubytování (Chata) chata na pláži jazera Kurinec. Chata na pláži jazera Kurinec se nachází v Rimavské Sobotě, 35 km od Lučence, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Chata má terasu. Ubytování chata na pláži jazera Kurinec se nachází ve městě Rimavská Sobota (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaštieľ Penzion & Restaurant

Kaštieľ Penzion & Restaurant

Ubytování (Penzion) Kaštieľ Penzion & Restaurant. Set in Rimavská Sobota, Kaštiel Penzion & Reštaurácia - Rimavská Sobota has a terrace. The accommodation features free WiFi. Ubytování Kaštieľ Penzion & Restaurant se nachází ve městě Rimavská Sobota (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 902 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Rimavská Sobota

Město Rimavská Sobota se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Rimavská Sobota.