Hledat

Ubytování

Popis ubytování Moderný apartmán 4+1 pri kúpalisku na Kurinci

Moderný apartmán 4+1 pri kúpalisku na Kurinci se nachází v Rimavské Sobotě v Banskobystrickém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Aparthotel stojí 38 km od obce Szilvásvárad i od obce Aggtelek. Moderný apartmán 4+1 pri kúpalisku na Kurinci je vzdálený 82 km od letiště Poprad-Tatry. K dispozici je také mikrovlnná trouba, varná deska a rychlovarná konvice. Apartmány mají TV s plochou obrazovkou, kuchyň s jídelním koutem a vlastní koupelnu se sprchou.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Rimavská Sobota

Bed & More Pogányvár

9,5

Bed & More Pogányvár

Ubytování (Penzion) Bed & More Pogányvár. Penzion Pohanský Hrad s barem se nachází v obci Nová Bašta, jen 4 km od maďarských hranic a 20 km od města Fiľakovo. Ubytování Bed & More Pogányvár se nachází ve městě Rimavská Sobota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Bed & More Pogányvár má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Bed & More Pogányvár momentálně evidujeme 35 recenzí.

Hotel Carrera

8,6

Hotel Carrera

Ubytování (Hotel) Hotel Carrera. Dvouhvězdičkový Hotel Carrera stojí v Rimavské Sobotě a poskytuje terasu, bar, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Hotel Carrera se nachází ve městě Rimavská Sobota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Hotel Carrera má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Carrera momentálně evidujeme 149 recenzí.

Hotel Zlatý Býk

8,1

Hotel Zlatý Býk

Ubytování (Hotel) Hotel Zlatý Býk. Hotel Zlatý Býk se nachází v centru Rimavské Soboty a hostům nabízí vlastní kavárnu, restauraci podávající místní speciality a terasu s grilem. Ubytování Hotel Zlatý Býk se nachází ve městě Rimavská Sobota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Hotel Zlatý Býk má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Hotel Zlatý Býk momentálně evidujeme 362 recenzí.

Euromotel

7,6

Euromotel

Ubytování (Hotel) Euromotel. Dvouhvězdičkový Euromotel se nachází v Rimavské Sobotě a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi, společnou kuchyň a bar. Na místě se podává kontinentální snídaně. Ubytování Euromotel se nachází ve městě Rimavská Sobota (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Euromotel má celkové hodnocení 7,6. Pro Hotel Euromotel momentálně evidujeme 166 recenzí.

chata na pláži jazera Kurinec

7,5

chata na pláži jazera Kurinec

Ubytování (Chata) chata na pláži jazera Kurinec. Chata na pláži jazera Kurinec se nachází v Rimavské Sobotě, 35 km od Lučence, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Chata má terasu. Ubytování chata na pláži jazera Kurinec se nachází ve městě Rimavská Sobota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Kaštieľ Penzion & Restaurant

Kaštieľ Penzion & Restaurant

Ubytování (Penzion) Kaštieľ Penzion & Restaurant. Set in Rimavská Sobota, Kaštiel Penzion & Reštaurácia - Rimavská Sobota has a terrace. The accommodation features free WiFi. Ubytování Kaštieľ Penzion & Restaurant se nachází ve městě Rimavská Sobota (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata u Samka

Chata u Samka

Ubytování (Apartmán) Chata u Samka. Chata u Samka se nachází v Rimavské Sobotě a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem na bazén. Jósvafő je vzdálené 43 km. Ubytování Chata u Samka se nachází ve městě Rimavská Sobota (Slovensko - Banskobystrický kraj).