Hledat

Ubytování

Ubytování město Fiľakovo

Ve městě Fiľakovo (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Fiľakovo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Fiľakovo

PENZIÓN BEBEK

8,5

PENZIÓN BEBEK

Ubytování (Penzion) PENZIÓN BEBEK. PENZIÓN BEBEK se nachází ve městě Fiľakovo. Nabízí zahradu, terasu a bar. K dispozici je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování PENZIÓN BEBEK se nachází ve městě Fiľakovo (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování PENZIÓN BEBEK má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion PENZIÓN BEBEK momentálně evidujeme 122 recenzí.

Castle Hill

6,7

Castle Hill

Ubytování (Apartmány) Castle Hill. Set in Fiľakovo, Castle Hill features accommodation with free WiFi and a garden. The apartment offers a terrace. Ubytování Castle Hill se nachází ve městě Fiľakovo (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytko vo Fiľakove

Ubytko vo Fiľakove

Ubytování (Apartmán) Ubytko vo Fiľakove. Ubytko vo Fiľakove is situated in Fiľakovo. The accommodation is 36 km from Dolná Strehová. Ubytování Ubytko vo Fiľakove se nachází ve městě Fiľakovo (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privát Ľubica

Privát Ľubica

Ubytování (Privát) Privát Ľubica. Situated in Fiľakovo, Privát Ľubica offers garden, free WiFi, a shared kitchen, and a tour desk. Ubytování Privát Ľubica se nachází ve městě Fiľakovo (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 562 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Privát Privát Ľubica nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Byt vo Fiľakove

Byt vo Fiľakove

Ubytování (Apartmán) Byt vo Fiľakove. Byt vo Fiľakove se nachází ve městě Fiľakovo, pouhých 36 km od Dolné Strehové. Nabízí ubytování s výhledem na město a restauraci. Ubytování Byt vo Fiľakove se nachází ve městě Fiľakovo (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 319 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Castle Hill

Castle Hill

Ubytování (Apartmány) Castle Hill. Providing a garden, Castle Hill offers accommodation in Fiľakovo. Free WiFi is provided. Mátraszentimre is 41 km from the apartment. Ubytování Castle Hill se nachází ve městě Fiľakovo (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Fiľakovo

Město Fiľakovo se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Fiľakovo.