Hledat

Ubytování

Luxus Resort - Zupko Vila

7 Viničná, 986 01 Fiľakovo, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Luxus Resort - Zupko. Luxus Resort - Zupko se nachází ve Fiľakově a nabízí ubytování se soukromým bazénem, balkonem a výhledem do zahrady. 41 km od Mátraszentimre. Ubytování Luxus Resort - Zupko se nachází ve městě Fiľakovo (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Popis ubytování Luxus Resort - Zupko

Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Na místě je zahrada s grilem a v okolí se lze věnovat pěší turistice. Luxus Resort - Zupko stojí 45 km od Szilvásváradu a 40 km od Balatonu. Luxus Resort - Zupko se nachází ve Fiľakově a nabízí ubytování se soukromým bazénem, balkonem a výhledem do zahrady. Vila má také terasu. Tato klimatizovaná vila má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň s minibarem. 41 km od Mátraszentimre.

Jiná ubytování ve městě Fiľakovo

PENZIÓN BEBEK

8,5

PENZIÓN BEBEK

Ubytování (Penzion) PENZIÓN BEBEK. PENZIÓN BEBEK se nachází ve městě Fiľakovo. Nabízí zahradu, terasu a bar. K dispozici je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování PENZIÓN BEBEK se nachází ve městě Fiľakovo (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování PENZIÓN BEBEK má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion PENZIÓN BEBEK momentálně evidujeme 122 recenzí.

Ubytko vo Fiľakove

Ubytko vo Fiľakove

Ubytování (Apartmán) Ubytko vo Fiľakove. Ubytko vo Fiľakove is situated in Fiľakovo. The accommodation is 36 km from Dolná Strehová. Ubytování Ubytko vo Fiľakove se nachází ve městě Fiľakovo (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Privát Ľubica

Privát Ľubica

Ubytování (Privát) Privát Ľubica. Situated in Fiľakovo, Privát Ľubica offers garden, free WiFi, a shared kitchen, and a tour desk. Ubytování Privát Ľubica se nachází ve městě Fiľakovo (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pro Privát Privát Ľubica nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Byt vo Fiľakove

Byt vo Fiľakove

Ubytování (Apartmán) Byt vo Fiľakove. Byt vo Fiľakove se nachází ve městě Fiľakovo, pouhých 36 km od Dolné Strehové. Nabízí ubytování s výhledem na město a restauraci. Ubytování Byt vo Fiľakove se nachází ve městě Fiľakovo (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Castle Hill

Castle Hill

Ubytování (Apartmány) Castle Hill. Providing a garden, Castle Hill offers accommodation in Fiľakovo. Free WiFi is provided. Mátraszentimre is 41 km from the apartment. Ubytování Castle Hill se nachází ve městě Fiľakovo (Slovensko - Banskobystrický kraj).