Hledat

Ubytování

Ubytování město Telgárt

Ve městě Telgárt (Slovensko) máme celkem 22 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Telgárt

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Telgárt

Chalupa Margareta

10

Chalupa Margareta

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Margareta. Chalupa Margareta se nachází v Telgártu. Jósvafő je vzdálené 49 km. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa Margareta se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

CHALET COBURG

10

CHALET COBURG

UbytováníCHALET COBURG. CHALET COBURG nabízí ubytování s terasou v Telgártu, 20 km od Muranu a 33 km od náměstí sv. Egídia v Popradu. 12 km od Dobšinské ledové jeskyně. Ubytování CHALET COBURG se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

VLADIMÍRA APARTMÁN TELGÁRT

9,7

VLADIMÍRA APARTMÁN TELGÁRT

Ubytování (Apartmán) VLADIMÍRA APARTMÁN TELGÁRT. VLADIMÍRA APARTMÁN TELGÁRT se nachází v Telgártu v Banskobystrickém kraji a nabízí balkon a výhled do zahrady. Jósvafő je vzdálené 49 km. Ubytování VLADIMÍRA APARTMÁN TELGÁRT se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

VISIT TELGART | CHATA

9,6

VISIT TELGART | CHATA

Ubytování (Chata) VISIT TELGART | CHATA. NÁVŠTĚV TELGART | CHATA se nachází v Telgártu. Nabízí ubytování s kuchyňským koutem a balkonem. Ubytování VISIT TELGART | CHATA se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování VISIT TELGART | CHATA má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata VISIT TELGART | CHATA momentálně evidujeme 8 recenzí.

Penzion u Hanky

9,6

Penzion u Hanky

Ubytování (Penzion) Penzion u Hanky. Penzion u Hanky ​​se nachází na klidném místě, pouhých 500 metrů od sjezdovky Telgart a je obklopen národními parky Slovenský ráj, Nízké Tatry a Muráňská... Ubytování Penzion u Hanky se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Penzion u Hanky má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion u Hanky momentálně evidujeme 156 recenzí.

Turistická ubytovňa Pod Kráľovou hoľou

9,6

Turistická ubytovňa Pod Kráľovou hoľou

Ubytování (Venkovský dům) Turistická ubytovňa Pod Kráľovou hoľou. Turistická ubytovňa Pod Kráľovou hoľou sídlí ve venkovském domě v Telgártu. Nabízí plně vybavenou kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování Turistická ubytovňa Pod Kráľovou hoľou se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Turistická ubytovňa Pod Kráľovou hoľou má celkové hodnocení 9,6. Pro Venkovský dům Turistická ubytovňa Pod Kráľovou hoľou momentálně evidujeme 55 recenzí.

Jedlička

9,6

Jedlička

Ubytování (Apartmán) Jedlička. Boasting a shared lounge and a garden, Jedlička features accommodation in Telgárt with free WiFi and mountain views. Ubytování Jedlička se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartments Club Telgárt

9,6

Apartments Club Telgárt

Ubytování (Apartmány) Apartments Club Telgárt. Apartmány Club Telgárt se nacházejí v Telgártu, 36 km od Tatranské Lomnice. Nabízejí terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Apartments Club Telgárt se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartments Club Telgárt má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Apartments Club Telgárt momentálně evidujeme 249 recenzí.

Apartmán u Braňa

9,5

Apartmán u Braňa

UbytováníApartmán u Braňa. Apartmán u Braňa se nachází v Telgártu, 20 km od Muránu, a nabízí výhled do zahrady. 12 km od Dobšinské ledové jeskyně. Ubytování Apartmán u Braňa se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Horehronská Kúria

9,5

Horehronská Kúria

Ubytování (Penzion) Horehronská Kúria. Horehronská Kúria se nachází v Telgártu v Banskobystrickém kraji, 36 km od Tatranské Lomnice. Nabízí gril a výhled na hory. Ubytování Horehronská Kúria se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Horehronská Kúria má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Horehronská Kúria momentálně evidujeme 52 recenzí.

Luxury Chalet Telgart

9,5

Luxury Chalet Telgart

UbytováníLuxury Chalet Telgart. Luxury Chalet Telgart se nachází v Telgártu v Banskobystrickém kraji a nabízí balkon. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Luxury Chalet Telgart se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Zubrovica

9,4

Zubrovica

Ubytování (Venkovský dům) Zubrovica. Zubrovica se nachází v Telgártu, 2,1 km od Telgártu. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. K dispozici je gril. Ubytování Zubrovica se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Zubrovica má celkové hodnocení 9,4. Pro Venkovský dům Zubrovica momentálně evidujeme 35 recenzí.

Classy Apartment Telgart

9,3

Classy Apartment Telgart

Ubytování (Apartmán) Classy Apartment Telgart. Tento apartmán se nachází v obci Telgárt, 36 km od Tatranské Lomnice, a nabízí terasu s výhledem na hory. Soukromé parkoviště na místě je zdarma. Ubytování Classy Apartment Telgart se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Classy Apartment Telgart má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Classy Apartment Telgart momentálně evidujeme 33 recenzí.

Apartmány Rejdovian

9,3

Apartmány Rejdovian

Ubytování (Apartmán) Apartmány Rejdovian. Apartmány Rejdovian se nacházejí ve městě Telgárt, mezi národními parky Slovenský Raj a Muránska Planina, a nabízejí saunu, lyžárnu, gril, stolní tenis a... Ubytování Apartmány Rejdovian se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmány Rejdovian má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmány Rejdovian momentálně evidujeme 53 recenzí.

Telgárt Apartmán č.12

9,3

Telgárt Apartmán č.12

Ubytování (Apartmán) Telgárt Apartmán č.12. Telgárt Apartmán č.12 se nachází v Telgártu, 19 km od Tatranské Lomnice, a nabízí přímý přístup na sjezdovku, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Telgárt Apartmán č.12 se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Telgárt Apartmán č.12 má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Telgárt Apartmán č.12 momentálně evidujeme 37 recenzí.

Style Apartment Telgart

9,3

Style Apartment Telgart

Ubytování (Apartmán) Style Apartment Telgart. Style Apartment Telgart se nachází v Telgártu v Banskobystrickém kraji, 31 km od Popradu, a nabízí balkon, výhled do zahrady, soukromé parkoviště a... Ubytování Style Apartment Telgart se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Podkrovný Apartmán Attic 32 Telgárt

9,2

Podkrovný Apartmán Attic 32 Telgárt

Ubytování (Apartmán) Podkrovný Apartmán Attic 32 Telgárt. Podkrovný Apartmán Attic 32 Telgárt se nachází v Telgártu. Jósvafő je vzdálené 48 km. Ubytování Podkrovný Apartmán Attic 32 Telgárt se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmanovy Dom Telgart

9

Apartmanovy Dom Telgart

Ubytování (Apartmán) Apartmanovy Dom Telgart. Boasting accommodation with a balcony, Apartmanovy Dom Telgart is located in Telgárt. Guests have access to free WiFi. Ubytování Apartmanovy Dom Telgart se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Telgart

8,9

Chata Telgart

Ubytování (Chata) Chata Telgart. Chata Telgart s výhledem na hory se nachází asi 2 km od Telgártu a nabízí ubytování s terasou a kávovarem. Ubytování Chata Telgart se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Chata Telgart má celkové hodnocení 8,9. Pro Chata Chata Telgart momentálně evidujeme 10 recenzí.

Turistická ubytovňa u Frajta

8,9

Turistická ubytovňa u Frajta

UbytováníTuristická ubytovňa u Frajta. Turistická ubytovňa u Frajta se nachází v Telgártu, 12 km od Dobšinské ledové jeskyně, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Turistická ubytovňa u Frajta se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chalupa Zubrik Telgárt

8,8

Chalupa Zubrik Telgárt

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Zubrik Telgárt. Chalupa Zubrik Telgárt is situated in Telgárt and offers a garden with a covered fireplace, a playground and 3 parking places. Ubytování Chalupa Zubrik Telgárt se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Chalupa Zubrik Telgárt má celkové hodnocení 8,8. Pro Prázdninový dům Chalupa Zubrik Telgárt momentálně evidujeme 5 recenzí.

Chata Ski Telgárt

8,5

Chata Ski Telgárt

Ubytování (Venkovský dům) Chata Ski Telgárt. Boasting barbecue facilities and a terrace, Chata Ski Telgárt offers accommodation in Telgárt with free WiFi and mountain views. Ubytování Chata Ski Telgárt se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Chata Ski Telgárt má celkové hodnocení 8,5. Pro Venkovský dům Chata Ski Telgárt momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartmány Telgárt

8,4

Apartmány Telgárt

Ubytování (Apartmány) Apartmány Telgárt. Apartmány Telgárt se nachází mezi národními parky Nízké Tatry, Muráňská planina a Slovenský ráj a nabízí ubytování v apartmánech a studiích, restauraci,... Ubytování Apartmány Telgárt se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmány Telgárt má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmány Apartmány Telgárt momentálně evidujeme 149 recenzí.

Visit Telgart

8,3

Visit Telgart

Ubytování (Apartmány) Visit Telgart. Visit Telgart se nachází v Telgártu. Nabízí ubytování s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Visit Telgart se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Visit Telgart má celkové hodnocení 8,3. Pro Apartmány Visit Telgart momentálně evidujeme 65 recenzí.

Apartmány Ski Telgárt

8,2

Apartmány Ski Telgárt

Ubytování (Apartmány) Apartmány Ski Telgárt. Apartmány Ski Telgárt se nachází v Telgártu v Banskobystrickém kraji, 15 km od Dobšínské ledové jeskyně a 20 km od Slovenského ráje. Ubytování Apartmány Ski Telgárt se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Apartmány Ski Telgárt má celkové hodnocení 8,2. Pro Apartmány Apartmány Ski Telgárt momentálně evidujeme 198 recenzí.

Holiday Resort Telgárt

8,1

Holiday Resort Telgárt

Ubytování (Aparthotel) Holiday Resort Telgárt. Holiday Resort Telgárt nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zdarma dostupným Wi-Fi a výhledem na hory. Ubytování Holiday Resort Telgárt se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Holiday Resort Telgárt má celkové hodnocení 8,1. Pro Aparthotel Holiday Resort Telgárt momentálně evidujeme 99 recenzí.

Telgart Apartments

7,7

Telgart Apartments

Ubytování (Apartmán) Telgart Apartments. Apartmány Telgart se nacházejí v Telgártu, 32 km od Vysokých Tater a 36 km od Tatranské Lomnice. Ubytování Telgart Apartments se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Telgart Apartments má celkové hodnocení 7,7. Pro Apartmán Telgart Apartments momentálně evidujeme 17 recenzí.

Hotel Telgárt

7,5

Hotel Telgárt

Ubytování (Hotel) Hotel Telgárt. Hotel Telgárt se nachází v malebné vesničce Telgárt mezi Nízkými Tatrami, Muránskou planinou a Slovenským rájem, přímo pod Kráľovou Hoľou. Ubytování Hotel Telgárt se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytování Hotel Telgárt má celkové hodnocení 7,5. Pro Hotel Hotel Telgárt momentálně evidujeme 43 recenzí.

Apartmány pod Kráľovou Hoľou B1

Apartmány pod Kráľovou Hoľou B1

Ubytování (Apartmán) Apartmány pod Kráľovou Hoľou B1. Apartmány pod Kráľovou Hoľou B1 is located in Telgárt and offers a terrace. The accommodation is 32 km from Poprad. Ubytování Apartmány pod Kráľovou Hoľou B1 se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Telgart Apartment House

Telgart Apartment House

Ubytování (Apartmán) Telgart Apartment House. Telgart Apartment House is set in Telgárt and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Telgart Apartment House se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Štrbian Telgárt

Chata Štrbian Telgárt

UbytováníChata Štrbian Telgárt. Located in Telgárt, 12 km from Dobsinska Ice Cave, Chata Štrbian Telgárt provides accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared... Ubytování Chata Štrbian Telgárt se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chalet Smreky

Chalet Smreky

UbytováníChalet Smreky. Featuring a sauna, Chalet Smreky is set in Telgárt. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Chalet Smreky se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Nettes Ferienhaus in Telgárt

Nettes Ferienhaus in Telgárt

UbytováníNettes Ferienhaus in Telgárt. Nettes Ferienhaus in Telgárt nabízí ubytování s výhledem na moře v Telgártu, 13 km od Dobšinské ledové jeskyně a 20 km od Muránu. Ubytování Nettes Ferienhaus in Telgárt se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmány pod Kráľovou Hoľou B2

Apartmány pod Kráľovou Hoľou B2

Ubytování (Apartmán) Apartmány pod Kráľovou Hoľou B2. Apartmány pod Kráľovou Hoľou B2 is situated in Telgárt and offers a terrace. The accommodation is 32 km from Poprad. Ubytování Apartmány pod Kráľovou Hoľou B2 se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Chata Ski Telgárt 2

Chata Ski Telgárt 2

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Ski Telgárt 2. Chata Ski Telgárt 2 is a property set in Telgárt. The accommodation features free WiFi. Ubytování Chata Ski Telgárt 2 se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pro Prázdninový dům Chata Ski Telgárt 2 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Andrišov dvor

Andrišov dvor

Ubytování (Prázdninový dům) Andrišov dvor. Set in Telgárt in the Banskobystrický kraj region, Andrišov dvor features a balcony. The accommodation is 32 km from Poprad. Ubytování Andrišov dvor se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pro Prázdninový dům Andrišov dvor nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

BEE happy

BEE happy

Ubytování (Apartmán) BEE happy. Located in Telgárt, BEE happy provides accommodation with a balcony and free WiFi. The property features garden views and is 31 km from Poprad. Ubytování BEE happy se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Wellness Apartman Ski Telgart

Wellness Apartman Ski Telgart

Ubytování (Apartmán) Wellness Apartman Ski Telgart. Wellness Apartman Ski Telgart is situated in Telgárt. The accommodation is 32 km from Poprad. Ubytování Wellness Apartman Ski Telgart se nachází ve městě Telgárt (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Ubytování ve městě Telgárt

Město Telgárt se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 22 hotelů a ubytování ve městě Telgárt.