Hledat

Ubytování

Ubytování město Štiavnické Bane

Ve městě Štiavnické Bane (Slovensko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Štiavnické Bane

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Štiavnické Bane

Burg nad Banskou Štiavnicou

10

Burg nad Banskou Štiavnicou

Ubytování (Venkovský dům) Burg nad Banskou Štiavnicou. Burg nad Banskou Štiavnicou is a holiday home with a garden, situated in Horná Roveň , part of Štiavnické Bane. Ubytování Burg nad Banskou Štiavnicou se nachází ve městě Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Banícky dom Pod Zvonicou

9,9

Banícky dom Pod Zvonicou

Ubytování (Prázdninový dům) Banícky dom Pod Zvonicou. Set in Štiavnické Bane, Banícky dom Pod Zvonicou offers garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Banícky dom Pod Zvonicou se nachází ve městě Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Banícky dom Pod Zvonicou má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Banícky dom Pod Zvonicou momentálně evidujeme 9 recenzí.

Pink cottage-100yo mining house

9,9

Pink cottage-100yo mining house

Ubytování (Chata) Pink cottage-100yo mining house. Pink cottage-100yo mining house is situated in Banská Štiavnica, 5 km from New Chateau Banska Stiavnica and 5 km from Old Chateau Banska Stiavnica, in an... Ubytování Pink cottage-100yo mining house se nachází ve městě Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pink cottage-100yo mining house má celkové hodnocení 9,9. Pro Chata Pink cottage-100yo mining house momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmán Jana

9,8

Apartmán Jana

Ubytování (Privát) Apartmán Jana. Apartmán Jana se nachází v obci Štiavnické Bane a nabízí terasu. Do obce Dudince je to 44 km. Ubytování Apartmán Jana se nachází ve městě Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Jana má celkové hodnocení 9,8. Pro Privát Apartmán Jana momentálně evidujeme 5 recenzí.

Pod horou

9,4

Pod horou

Ubytování (Apartmány) Pod horou. Apartmány Pod horou se nachází v obci Štiavnické Bane. Ubytování Pod horou se nachází ve městě Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pod horou má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Pod horou momentálně evidujeme 82 recenzí.

Richňava park

9,3

Richňava park

Ubytování (Prázdninové domy) Richňava park. Richňava park se nachází v obci Štiavnické Bane, 4,4 km od Salamandra Resort - Banská Štiavnica. Nabízí zahradu s grilem, Wi-Fi zdarma a terasu. Ubytování Richňava park se nachází ve městě Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Richňava park má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninové domy Richňava park momentálně evidujeme 14 recenzí.

Chata Müllerov dom

8,7

Chata Müllerov dom

Ubytování (Penzion) Chata Müllerov dom. Chata Müllerov dom se nachází v Banské Štiavnici, 6 km od Nového i Starého zámku a stejně daleko od kostela svaté Kateřiny. Ubytování Chata Müllerov dom se nachází ve městě Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Müllerov dom má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Chata Müllerov dom momentálně evidujeme 51 recenzí.

Chata UVZ UK Richňava

8,7

Chata UVZ UK Richňava

Ubytování (Penzion) Chata UVZ UK Richňava. Boasting a garden and free WiFi, Chata UVZ UK Richňava is situated in Štiavnické Bane. A continental breakfast is available each morning at the guest... Ubytování Chata UVZ UK Richňava se nachází ve městě Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata UVZ UK Richňava má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Chata UVZ UK Richňava momentálně evidujeme 8 recenzí.

Romantická Chata

Romantická Chata

Ubytování (Prázdninový dům) Romantická Chata. Romantická Chata is set in Štiavnické Bane. The accommodation is 19 km from Vyhne. Ubytování Romantická Chata se nachází ve městě Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Romantická Chata nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmány Štiavnica

Apartmány Štiavnica

Ubytování (Prázdninový dům) Apartmány Štiavnica. Located in Štiavnické Bane, Apartmány Štiavnica features accommodation with a kitchen. The holiday home offers a terrace. Ubytování Apartmány Štiavnica se nachází ve městě Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romantika pri jazere

Romantika pri jazere

Ubytování (Prázdninový dům) Romantika pri jazere. Romantika pri jazere is located in Štiavnické Bane and offers a garden and a terrace. The accommodation is 42 km from Banská Bystrica. Ubytování Romantika pri jazere se nachází ve městě Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Rekreačný párty dom v štiavnických vrchoch

Rekreačný párty dom v štiavnických vrchoch

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreačný párty dom v štiavnických vrchoch. Rekreačný párty dom v štiavnických vrchoch is situated in Štiavnické Bane and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Rekreačný párty dom v štiavnických vrchoch se nachází ve městě Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Stiavnicke Bane

Two-Bedroom Holiday Home in Stiavnicke Bane

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Stiavnicke Bane. Situated in Štiavnické Bane in the Banskobystrický kraj region, Two-Bedroom Holiday Home in Stiavnicke Bane is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Stiavnicke Bane se nachází ve městě Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pro Prázdninový dům Two-Bedroom Holiday Home in Stiavnicke Bane nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Cosmopolitan III

Penzion Cosmopolitan III

Ubytování (Penzion) Penzion Cosmopolitan III. Penzion Cosmopolitan III features a garden and a private beach area in Štiavnické Bane. Ubytování Penzion Cosmopolitan III se nachází ve městě Štiavnické Bane (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Štiavnické Bane

Město Štiavnické Bane se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Štiavnické Bane.