Hledat

Ubytování

Ubytování město Braväcovo

Ve městě Braväcovo (Slovensko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Braväcovo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Braväcovo

chalupa matko a kubko

9,2

chalupa matko a kubko

Ubytování (Chata) chalupa matko a kubko. Chalupa matko a kubko se nachází v obci Braväcovo. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu s terasou. Na letiště Poprad-Tatry je to 82 km. Ubytování chalupa matko a kubko se nachází ve městě Braväcovo (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování chalupa matko a kubko má celkové hodnocení 9,2. Pro Chata chalupa matko a kubko momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzión Schweintaal

8,3

Penzión Schweintaal

Ubytování (Penzion) Penzión Schweintaal. Penzion Schweintaal se nachází v obci Braväcovo. Nabízí bar, restauraci, terasu a bezplatné Wi-Fi připojení. Pokoje jsou vybaveny satelitní TV. Ubytování Penzión Schweintaal se nachází ve městě Braväcovo (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom na Bravacove

Dom na Bravacove

Ubytování (Venkovský dům) Dom na Bravacove. Located in Beňuš, Dom na Bravacove provides accommodation with a patio and free WiFi. With garden views, this accommodation offers a balcony. Ubytování Dom na Bravacove se nachází ve městě Braväcovo (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pro Venkovský dům Dom na Bravacove nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Braväcovo

Město Braväcovo se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Braväcovo.