Hledat

Ubytování

Ubytování město Krahule

Ve městě Krahule (Slovensko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Krahule

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Krahule

Chata u Mikiho Krahule

9,5

Chata u Mikiho Krahule

Ubytování (Chata) Chata u Mikiho Krahule. Chata u Mikiho Krahule se nachází v obci Krahule, 700 metrů od lyžařského areálu Krahule, a nabízí přímý přístup na lyžích na sjezdovky, venkovní gril a... Ubytování Chata u Mikiho Krahule se nachází ve městě Krahule (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata u Mikiho Krahule má celkové hodnocení 9,5. Pro Chata Chata u Mikiho Krahule momentálně evidujeme 7 recenzí.

Kolnicka Krahule

9,4

Kolnicka Krahule

Ubytování (Penzion) Kolnicka Krahule. Penzión Kôlnička Krahule je situován v pohoří Kremnické vrchy, pouhých 100 metrů od lyžařského střediska Krahule, a nabízí výhledy na sjezdovky a okolní... Ubytování Kolnicka Krahule se nachází ve městě Krahule (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 169 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Kolnicka Krahule má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Kolnicka Krahule momentálně evidujeme 33 recenzí.

Vila Tina

9,4

Vila Tina

Ubytování (Venkovský dům) Vila Tina. Vila Tina se nachází v lyžařském středisku Krahule, 7 km od Kremnice, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Vila Tina se nachází ve městě Krahule (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Tina má celkové hodnocení 9,4. Pro Venkovský dům Vila Tina momentálně evidujeme 39 recenzí.

Ubytko Krahule

9,1

Ubytko Krahule

Ubytování (Apartmány) Ubytko Krahule. Ubytko Krahule se nachází na klidném místě v Kremnických horách, 300 metrů od lyžařského areálu Krahule. Ubytování Ubytko Krahule se nachází ve městě Krahule (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytko Krahule má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmány Ubytko Krahule momentálně evidujeme 55 recenzí.

Ubytovanie Krahule Konica

Ubytovanie Krahule Konica

Ubytování (Penzion) Ubytovanie Krahule Konica. Ubytovanie Krahule Konica features free WiFi and views of garden in Krahule. Ubytování Ubytovanie Krahule Konica se nachází ve městě Krahule (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zrub Krahule

Zrub Krahule

Ubytování (Chata) Zrub Krahule. Set in Krahule in the Banskobystrický kraj region, Zrub Krahule features a balcony. The chalet has mountain views and is 42 km from Zvolen. Ubytování Zrub Krahule se nachází ve městě Krahule (Slovensko - Banskobystrický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Zrub Krahule nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Krahule

Město Krahule se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Krahule.