Hledat

Ubytování

Ubytování město Pezinok

Ve městě Pezinok (Slovensko) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pezinok

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pezinok

Ron De Mar #1 modern room

9,6

Ron De Mar #1 modern room

UbytováníRon De Mar #1 modern room. Ron De Mar se nachází v Pezinku, 19 km od zimního stadionu Ondreje Nepely a 20 km od bratislavského hlavního nádraží. Ubytování Ron De Mar #1 modern room se nachází ve městě Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj).

SAUNA Dom

9,6

SAUNA Dom

Ubytování (Apartmán) SAUNA Dom. SAUNA Dom se nachází ve městě Pezinok a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, bezplatné Wi-Fi, výhled do zahrady a vstup na terasu. Ubytování SAUNA Dom se nachází ve městě Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování SAUNA Dom má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán SAUNA Dom momentálně evidujeme 9 recenzí.

Ron De Mar #3 modern room

9,5

Ron De Mar #3 modern room

Ubytování (Bed and breakfast) Ron De Mar #3 modern room. Ron De Mar #3 modern room se nachází v Pezinku a nabízí sezónní venkovní bazén, bar a zahradu. Ubytování Ron De Mar #3 modern room se nachází ve městě Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj).

Green Silvaner Villa

9,5

Green Silvaner Villa

Ubytování (Privát) Green Silvaner Villa. Vila Green Silavner se nachází na okraji Pezinoku, 20 minut jízdy autem od Bratislavy, a je obklopená vinicemi a lesem a nabízí saunu. Ubytování Green Silvaner Villa se nachází ve městě Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Green Silvaner Villa má celkové hodnocení 9,5. Pro Privát Green Silvaner Villa momentálně evidujeme 51 recenzí.

HOTEL GALERIA PEZINSKA BABA

9,4

HOTEL GALERIA PEZINSKA BABA

UbytováníHOTEL GALERIA PEZINSKA BABA. HOTEL GALERIA PEZINSKA BABA se nachází v Pezinku, 41 km od bratislavského hlavního nádraží a 42 km od Michalské brány. Ubytování HOTEL GALERIA PEZINSKA BABA se nachází ve městě Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj).

Villa Romana

9,4

Villa Romana

UbytováníVilla Romana. Villa Romana se nachází v Pezinku a nabízí saunu. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Romana se nachází ve městě Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj).

Penzion 77 - Garni

9,2

Penzion 77 - Garni

Ubytování (Penzion) Penzion 77 - Garni. Tento malý, půvabný rodinný penzion stojí 500 metrů od centra Pezinku. Nabízí bezplatné parkování a v zahradě, která ho obklopuje, najdete letní terasu. Ubytování Penzion 77 - Garni se nachází ve městě Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Penzion 77 - Garni má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion 77 - Garni momentálně evidujeme 165 recenzí.

Penzion Rustica - Garni

9,2

Penzion Rustica - Garni

Ubytování (Penzion) Penzion Rustica - Garni. Penzion Rustica v centru města Pezinok má dobře upravenou zahradu s grilem a malé wellness centrum. Ubytování Penzion Rustica - Garni se nachází ve městě Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Penzion Rustica - Garni má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Rustica - Garni momentálně evidujeme 159 recenzí.

Ron De Mar #2 modern room

9,1

Ron De Mar #2 modern room

Ubytování (Bed and breakfast) Ron De Mar #2 modern room. Ron De Mar se nachází v Pezinku v Bratislavském kraji. 2. moderní pokoj s terasou. Nabízí bezplatné Wi-Fi, sezónní venkovní bazén, bar a zahradu. Ubytování Ron De Mar #2 modern room se nachází ve městě Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj).

Penzión pod kláštorom

9

Penzión pod kláštorom

Ubytování (Penzion) Penzión pod kláštorom. Penzión pod kláštorom se nachází v Pezinoku, 11 km od lyžařského střediska Pezinská Baba a nabízí sdílený lounge, nekuřácké ubytování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzión pod kláštorom se nachází ve městě Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Penzión pod kláštorom má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzión pod kláštorom momentálně evidujeme 18 recenzí.

Chata Korenný vrch Pezinská Baba

8,8

Chata Korenný vrch Pezinská Baba

Ubytování (Privát) Chata Korenný vrch Pezinská Baba. Chata Korenný vrch Pezinská Baba se nachází v Pezinku, 1,3 km od Pezinské Baby. Nabízí terasu, bar a Wi-Fi zdarma. Ráno se podává kontinentální snídaně. Ubytování Chata Korenný vrch Pezinská Baba se nachází ve městě Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Chata Korenný vrch Pezinská Baba má celkové hodnocení 8,8. Pro Privát Chata Korenný vrch Pezinská Baba momentálně evidujeme 20 recenzí.

Chata Stv

8,7

Chata Stv

Ubytování (Penzion) Chata Stv. Chata Stv se nachází v Pezinoku, 18 km od Pezinské Baby. Nabízí zahradu, bar, sdílený lounge a restauraci. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Chata Stv se nachází ve městě Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Chata Stv má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Chata Stv momentálně evidujeme 63 recenzí.

Hotel Vinarsky Dom

8,7

Hotel Vinarsky Dom

Ubytování (Hotel) Hotel Vinarsky Dom. Hotel Vinarsky Dom se nachází v pěší vzdálenosti od centra Pezinku a jeho turistických atrakcí. Má vlastní vinotéku, která nabízí široký výběr místních... Ubytování Hotel Vinarsky Dom se nachází ve městě Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Hotel Vinarsky Dom má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Vinarsky Dom momentálně evidujeme 209 recenzí.

Hotel Tilia

8,5

Hotel Tilia

Ubytování (Hotel) Hotel Tilia. Hotel Tilia se nachází v centru vinařského města Pezinku 20 km od Bratislavy. Má wellness centrum a nabízí parkování zdarma a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Tilia se nachází ve městě Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Hotel Tilia má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Tilia momentálně evidujeme 201 recenzí.

Motel na vrchu

8,2

Motel na vrchu

Ubytování (Motel) Motel na vrchu. Motel na vrchu leží v malebné krajině Malých Karpat, jen 100 metrů od lyžařského areálu Pezinská Baba. Ubytování Motel na vrchu se nachází ve městě Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Motel na vrchu má celkové hodnocení 8,2. Pro Motel Motel na vrchu momentálně evidujeme 32 recenzí.

Hotel Rozálka

7,9

Hotel Rozálka

Ubytování (Hotel) Hotel Rozálka. Penzión Rozálka je součástí komplexu Areál zdravia Rozálka v Pezinoku a nabízí vyjížďky na koních, dětské zoo a tenisový kurt. Ubytování Hotel Rozálka se nachází ve městě Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Hotel Rozálka má celkové hodnocení 7,9. Pro Hotel Hotel Rozálka momentálně evidujeme 491 recenzí.

Hotel Jeleň

7,6

Hotel Jeleň

Ubytování (Penzion) Hotel Jeleň. Hotel Jeleň je situován v centru Pezinoku, pouhých 7 km od lyžařského střediska Pezinská Baba, a nabízí ubytování v pokojích s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Hotel Jeleň se nachází ve městě Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Hotel Jeleň má celkové hodnocení 7,6. Pro Penzion Hotel Jeleň momentálně evidujeme 276 recenzí.

Palace Art Hotel Pezinok

Palace Art Hotel Pezinok

Ubytování (Hotel) Palace Art Hotel Pezinok. Palace Art Hotel Pezinok nabízí klimatizované ubytování, wellness centrum a bezplatné Wi-Fi. Personál recepce vám pomůže s organizováním výletů a aktivit. Ubytování Palace Art Hotel Pezinok se nachází ve městě Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj). Pro Hotel Palace Art Hotel Pezinok nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

House in Pezinok with swimming pool, Bratislava

House in Pezinok with swimming pool, Bratislava

Ubytování (Vila) House in Pezinok with swimming pool, Bratislava. House in Pezinok with swimming pool, Bratislava se nachází v Pezinku v Bratislavském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování House in Pezinok with swimming pool, Bratislava se nachází ve městě Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj).

Motel na vrchu Baba s.r.o.

Motel na vrchu Baba s.r.o.

UbytováníMotel na vrchu Baba s.r.o.. Situated in Pezinok, 41 km from Bratislava Main Station, Motel na vrchu Baba s.r.o. Ubytování Motel na vrchu Baba s.r.o. se nachází ve městě Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj).

Cozy apartment 20 minutes from Bratislava

Cozy apartment 20 minutes from Bratislava

Ubytování (Apartmán) Cozy apartment 20 minutes from Bratislava. Cozy apartment 20 minutes from Bratislava is located in Pezinok. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Cozy apartment 20 minutes from Bratislava se nachází ve městě Pezinok (Slovensko - Bratislavský kraj).

Ubytování ve městě Pezinok

Město Pezinok se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Pezinok.