Hledat

Ubytování

Ubytování město Bojnice

Ve městě Bojnice (Slovensko) máme celkem 43 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bojnice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bojnice

Víkendový dom Relax

9,9

Víkendový dom Relax

Ubytování (Venkovský dům) Víkendový dom Relax. Víkendový dom Relax se nachází v Bojnicích, pouhých 200 metrů od Bojnického zámku a 1,4 km od Lázní Bojnice. Ubytování Víkendový dom Relax se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 585 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Víkendový dom Relax má celkové hodnocení 9,9. Pro Venkovský dům Víkendový dom Relax momentálně evidujeme 42 recenzí.

Panoráma Bojnice

9,9

Panoráma Bojnice

Ubytování (Apartmán) Panoráma Bojnice. Apartmán Panoráma Bojnice se nachází v Bojnicích, 500 metrů od Bojnického zámku a 300 metrů od lázní Bojnice. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Panoráma Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Panoráma Bojnice má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Panoráma Bojnice momentálně evidujeme 7 recenzí.

Privat pod Zamkom

9,8

Privat pod Zamkom

Ubytování (Privát) Privat pod Zamkom. Privat pod Zamkom se nachází v Bojnicích. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, terasu a výhled do zahrady. Na místě je k dispozici také satelitní TV. Ubytování Privat pod Zamkom se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat pod Zamkom má celkové hodnocení 9,8. Pro Privát Privat pod Zamkom momentálně evidujeme 183 recenzí.

Vendelin Apartmany

9,8

Vendelin Apartmany

Ubytování (Apartmány) Vendelin Apartmany. Vendelin - apartmanovy dom stojí 400 metrů od centra obce Bojnice. Nabízí ubytování ve 3patrové budově bez výtahu, s kuchyňským koutem a satelitní TV. Ubytování Vendelin Apartmany se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vendelin Apartmany má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Vendelin Apartmany momentálně evidujeme 238 recenzí.

P&P apartmán Bojnice

9,8

P&P apartmán Bojnice

Ubytování (Apartmán) P&P apartmán Bojnice. P&P apartmán Bojnice se nachází v Bojnicích, 2,3 km od Bojnického zámku a 4 km od lázní Bojnice. Ubytování P&P apartmán Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování P&P apartmán Bojnice má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán P&P apartmán Bojnice momentálně evidujeme 11 recenzí.

Chata Hlboké

9,7

Chata Hlboké

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Hlboké. Chata Hlboké nabízí ubytování v Bojnicích, 2,1 km od Bojnického zámku. Lázně Bojnice jsou odsud 2,5 km. Tento prázdninový dům má 1 koupelnu. Ubytování Chata Hlboké se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 370 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Hradný Mur

9,7

Apartments Hradný Mur

Ubytování (Apartmány) Apartments Hradný Mur. Apartmány Hradný Mur se nacházejí v Bojnicích, 200 metrů od Bojnického zámku a 1,7 km od lázní Bojnice. Nabízejí výhled do zahrady, saunu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Hradný Mur se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Hradný Mur má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Apartments Hradný Mur momentálně evidujeme 206 recenzí.

Apartmány Malý Princ

9,7

Apartmány Malý Princ

Ubytování (Apartmány) Apartmány Malý Princ. Apartmány Malý Princ se nachází v Bojnicích, 400 metrů od Bojnického zámku a 1,9 km od lázní Bojnice, a nabízí výhled na město, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Malý Princ se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Malý Princ má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Apartmány Malý Princ momentálně evidujeme 453 recenzí.

Ubytovanie Alej Bojnice

9,7

Ubytovanie Alej Bojnice

Ubytování (Penzion) Ubytovanie Alej Bojnice. Tento nekuřácký penzion se nachází jen 100 metrů od Bojnického zámku. Ubytování Ubytovanie Alej Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Alej Bojnice má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Ubytovanie Alej Bojnice momentálně evidujeme 74 recenzí.

Bojnicky Dom

9,6

Bojnicky Dom

Ubytování (Prázdninové domy) Bojnicky Dom. Bojnický Dom se nachází se v lázeňském městě Bojnice, 1200 metrů od Bojnického hradu a zoologické zahrady. Ubytování Bojnicky Dom se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Bojnicky Dom má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninové domy Bojnicky Dom momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmany Hujer

9,5

Apartmany Hujer

Ubytování (Apartmány) Apartmany Hujer. Penzion Hujer se nachází 50 metrů od zoo, je obklopený zahradou a nabízí studia s bezplatným Wi-Fi i TV s plochou obrazovkou a výhled na Bojnický zámek. Ubytování Apartmany Hujer se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Hujer má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Apartmany Hujer momentálně evidujeme 374 recenzí.

Apartmán SUN wines

9,5

Apartmán SUN wines

Ubytování (Apartmán) Apartmán SUN wines. Apartmán SUN wine se nachází ve městě Bojnice, 200 metrů od Bojnického zámku a 1,6 km od lázní Bojnice. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a bar. Ubytování Apartmán SUN wines se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán SUN wines má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán SUN wines momentálně evidujeme 15 recenzí.

Ubytovanie pri Kúpeľoch

9,5

Ubytovanie pri Kúpeľoch

Ubytování (Penzion) Ubytovanie pri Kúpeľoch. Ubytovanie pri Kúpeľoch se nachází v Bojnicích, 90 metrů od lázní Bojnice a 1,1 km od Bojnického zámku, a nabízí sdílený salonek, neplacené soukromé... Ubytování Ubytovanie pri Kúpeľoch se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elizabet

9,5

Elizabet

Ubytování (Apartmán) Elizabet. Apartmán Elizabet se nachází 100 metrů od hradu Bojnice a nabízí výhled do zahrady, balkon, rychlovarnou konvici, bezplatné Wi-Fi, bar, terasu a... Ubytování Elizabet se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Elizabet má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Elizabet momentálně evidujeme 65 recenzí.

Penzión MERIDIANA BOJNICE

9,4

Penzión MERIDIANA BOJNICE

Ubytování (Penzion) Penzión MERIDIANA BOJNICE. Penzión MERIDIANA BOJNICE se nachází v lázeňském městě Bojnice, 1,8 km od Bojnického zámku a nabízí bar, nekuřácké pokoje, bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Penzión MERIDIANA BOJNICE se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión MERIDIANA BOJNICE má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzión MERIDIANA BOJNICE momentálně evidujeme 22 recenzí.

Penzion Termal

9,4

Penzion Termal

Ubytování (Penzion) Penzion Termal. Penzion Termal se nachází pouhých 100 metrů od termálních lázní Bojnice a nabízí ubytování se satelitní TV, restauraci s terasou, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Penzion Termal se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Termal má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Termal momentálně evidujeme 302 recenzí.

Penzión Galéria

9,4

Penzión Galéria

Ubytování (Penzion) Penzión Galéria. K dispozici je bankomat a terasa. Pokoje mají šatní skříň, TV s plochou obrazovkou, koupelnu se sprchou a fénem, ledničku a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzión Galéria se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Galéria má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzión Galéria momentálně evidujeme 131 recenzí.

Apartmán Tribeč Bojnice

9,4

Apartmán Tribeč Bojnice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tribeč Bojnice. Featuring garden views, Apartmán Tribeč Bojnice features accommodation with a patio and a kettle, around 1.3 km from Bojnice Castle. Ubytování Apartmán Tribeč Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Tribeč Bojnice má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Tribeč Bojnice momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmány Hillfort

9,3

Apartmány Hillfort

Ubytování (Apartmány) Apartmány Hillfort. Privat Hillfort se nachází 100 metrů od zámku Bojnice a nabízí kompletně vybavené apartmány a Wi-Fi připojení k internetu zdarma. Ubytování Apartmány Hillfort se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Hillfort má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmány Apartmány Hillfort momentálně evidujeme 113 recenzí.

Ubytovanie Luky

9,3

Ubytovanie Luky

Ubytování (Penzion) Ubytovanie Luky. Ubytovanie Luky se nachází v Bojnici, necelý 1 km od hradu Bojnice, a nabízí zahradu, nekuřácké ubytování, bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Ubytovanie Luky se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Luky má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Ubytovanie Luky momentálně evidujeme 44 recenzí.

Zelený Dom

9,2

Zelený Dom

Ubytování (Penzion) Zelený Dom. Zelený Dom se nachází v centru města Bojnice, jen 1 km od Bojnického zámku a zoo. Ubytování Zelený Dom se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Zelený Dom má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Zelený Dom momentálně evidujeme 222 recenzí.

Penzión Kastelán

9,2

Penzión Kastelán

Ubytování (Penzion) Penzión Kastelán. Penzión Kastelán se nachází v Bojnici, jen 200 metrů od centra. Nabízí zahradu s altánem a grilem a pokoje s Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzión Kastelán se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Kastelán má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzión Kastelán momentálně evidujeme 301 recenzí.

Ubytovanie v sukromi Haragova

9,2

Ubytovanie v sukromi Haragova

Ubytování (Privát) Ubytovanie v sukromi Haragova. Ubytovanie v súkromí se nachází v Bojnicích, 10 minut jízdy od Prievidzy. Má zahradu a terasu. Ubytování Ubytovanie v sukromi Haragova se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie v sukromi Haragova má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Ubytovanie v sukromi Haragova momentálně evidujeme 192 recenzí.

Apartmány Teddy Bojnice

9,1

Apartmány Teddy Bojnice

Ubytování (Apartmány) Apartmány Teddy Bojnice. Apartment Teddy Bojnice se nachází 1,5 km od hradu Bojnice. Nabízí terasu, zahradu s grilem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Teddy Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 431 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Teddy Bojnice má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmány Apartmány Teddy Bojnice momentálně evidujeme 205 recenzí.

Folklórna chyža

9

Folklórna chyža

Ubytování (Chata) Folklórna chyža. Chata Folklórna chyža se nachází jen několik kroků od Bojnického zámku a nabízí restauraci, zahradu, bar a gril. Ubytování Folklórna chyža se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Folklórna chyža má celkové hodnocení 9. Pro Chata Folklórna chyža momentálně evidujeme 40 recenzí.

Hotel BELASSI

9

Hotel BELASSI

Ubytování (Hotel) Hotel BELASSI. Hotel Belassi se nachází v historickém centru města Bojnice, 500 metrů od hradu Bojnice, a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným připojením na internet. Ubytování Hotel BELASSI se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 874 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel BELASSI má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel BELASSI momentálně evidujeme 148 recenzí.

Hotel Bojnický Vínny Dom

9

Hotel Bojnický Vínny Dom

Ubytování (Hotel) Hotel Bojnický Vínny Dom. Hotel Bojnický Vínny Dom se nachází pouhé 3 minuty chůze od oblíbeného zámku Bojnice. Hotel spojuje vinařské tradice s moderním a pohodlným ubytováním. Ubytování Hotel Bojnický Vínny Dom se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Bojnický Vínny Dom má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Bojnický Vínny Dom momentálně evidujeme 217 recenzí.

Hotel Lipa

9

Hotel Lipa

Ubytování (Hotel) Hotel Lipa. Hotel Lipa se nachází hned vedle hlavního náměstí v Bojnicích a 300 metrů od zámku Bojnice. Je zde restaurace s letní terasou a hrací koutek s trampolínou. Ubytování Hotel Lipa se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Lipa má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Lipa momentálně evidujeme 247 recenzí.

Penzión NADKA

9

Penzión NADKA

Ubytování (Penzion) Penzión NADKA. Penzión NADKA se nachází ve městě Bojnice, 1,8 km od Bojnického zámku, a nabízí sdílený lounge, nekuřácké pokoje, bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Penzión NADKA se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión NADKA má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzión NADKA momentálně evidujeme 170 recenzí.

Apartmány Bojnice

8,9

Apartmány Bojnice

Ubytování (Apartmán) Apartmány Bojnice. Apartmán Bojnice se nachází ve městě Bojnice, 800 metrů od zámku a 2,2 km od tamních lázní. Ubytování Apartmány Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Bojnice má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Apartmány Bojnice momentálně evidujeme 40 recenzí.

Penzión Pod Zámkom

8,8

Penzión Pod Zámkom

Ubytování (Penzion) Penzión Pod Zámkom. Penzion Pod Zámkom se pyšní polohou v centru města Bojnice, jen 100 metrů od Bojnického zámku a 150 metrů od známé bojnické ZOO. Ubytování Penzión Pod Zámkom se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Pod Zámkom má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzión Pod Zámkom momentálně evidujeme 244 recenzí.

Penzión Družba Bojnice

8,8

Penzión Družba Bojnice

Ubytování (Hotel) Penzión Družba Bojnice. Penzión Družba Bojnice se nachází v rekreační oblasti Bojnic. Nabízí bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách, restauraci a terasu. Ubytování Penzión Družba Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 897 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Družba Bojnice má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Penzión Družba Bojnice momentálně evidujeme 152 recenzí.

Penzion Bojnice

8,7

Penzion Bojnice

Ubytování (Penzion) Penzion Bojnice. Penzion Bojnice nabízí pokoje se satelitní TV, ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi, letní terasu, dětský koutek a každé ráno také snídani formou... Ubytování Penzion Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Bojnice má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Bojnice momentálně evidujeme 727 recenzí.

Penzion Zefir Bojnice

8,6

Penzion Zefir Bojnice

Ubytování (Hotel) Penzion Zefir Bojnice. Penzión Zefir se nachází v klidné vilové čtvrti v Bojnici, 600 metrů od centra a pouhých 12 minut chůze od Bojnického hradu. Ubytování Penzion Zefir Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Zefir Bojnice má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Penzion Zefir Bojnice momentálně evidujeme 352 recenzí.

Hotel Kaskáda

8,4

Hotel Kaskáda

Ubytování (Hotel) Hotel Kaskáda. Tento hotel se nachází pouhých 15 minut chůze od Bojnického zámku a od centra Bojnic se zoo. Ubytování Hotel Kaskáda se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Kaskáda má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Kaskáda momentálně evidujeme 126 recenzí.

La Pera Bojnice

8,3

La Pera Bojnice

Ubytování (Penzion) La Pera Bojnice. La Pera Bojnice je penzion situovaný v Bojnicích, 1,1 km od Bojnického zámku. Ubytování La Pera Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování La Pera Bojnice má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion La Pera Bojnice momentálně evidujeme 71 recenzí.

Asso Penzion

8,2

Asso Penzion

Ubytování (Penzion) Asso Penzion. Asso Penzion se nachází v centru města Bojnice, pouhých 500 metrů tamního zámku i zoo, a nabízí ubytování v jednoduše zařízených pokojích a apartmánech. Ubytování Asso Penzion se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 717 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Asso Penzion má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Asso Penzion momentálně evidujeme 257 recenzí.

RS Hotel Hlboké

8,2

RS Hotel Hlboké

Ubytování (Hotel) RS Hotel Hlboké. RS Hotel Hlboké se nachází 4 km od Bojnic a je obklopen loukami a horami. Ubytování RS Hotel Hlboké se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování RS Hotel Hlboké má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel RS Hotel Hlboké momentálně evidujeme 157 recenzí.

Wellness penzión Maxim

7,8

Wellness penzión Maxim

Ubytování (Penzion) Wellness penzión Maxim. Penzion Maxim najdete ve velice krásném prostředí u zámku Bojnice. Ubytování Wellness penzión Maxim se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Wellness penzión Maxim má celkové hodnocení 7,8. Pro Penzion Wellness penzión Maxim momentálně evidujeme 117 recenzí.

RRR Apartmány

RRR Apartmány

Ubytování (Apartmán) RRR Apartmány. Situated 1.9 km from Spa Bojnice in Bojnice, RRR Apartmány offers accommodation with a kitchen. Ubytování RRR Apartmány se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 170 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Regia

Hotel Regia

Ubytování (Hotel) Hotel Regia. Hotel Regia se nachází v Bojnicích, 600 metrů od Bojnického zámku. Ubytování Hotel Regia se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Pro Hotel Hotel Regia nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmány Hujer 2

Apartmány Hujer 2

Ubytování (Apartmány) Apartmány Hujer 2. Situated in Bojnice, within 700 metres of Bojnice Castle and 1.1 km of Spa Bojnice, Apartmány Hujer 2 offers accommodation with free WiFi. Ubytování Apartmány Hujer 2 se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartmán Dream Residence

apartmán Dream Residence

Ubytování (Apartmán) apartmán Dream Residence. Apartmán Dream Residence offers accommodation in Bojnice, less than 1 km from Bojnice Castle. The accommodation is 1.9 km from the Spa Bojnice. Ubytování apartmán Dream Residence se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Alma

Villa Alma

Ubytování (Vila) Villa Alma. Villa Alma se nachází v Bojnicích a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Villa Alma se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dream apartman

Dream apartman

Ubytování (Apartmány) Dream apartman. Located within less than 1 km of Bojnice Castle in Bojnice, Dream apartman features accommodation with free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Dream apartman se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 114 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rekreačné zariadenie Bojnice - Nad Zámkom

Rekreačné zariadenie Bojnice - Nad Zámkom

Ubytování (Hotel) Rekreačné zariadenie Bojnice - Nad Zámkom. Located in Bojnice, within 600 metres of Bojnice Castle and 1.6 km of Spa Bojnice, Rekreačné stredisko Bojnice - Nad Zámkom provides a bar. Ubytování Rekreačné zariadenie Bojnice - Nad Zámkom se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stream Apartment Bojnice

Stream Apartment Bojnice

Ubytování (Apartmán) Stream Apartment Bojnice. Located in Bojnice in the Trenčiansky kraj region, Stream Apartment Bojnice features a terrace. Ubytování Stream Apartment Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 507 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments RENESANCE

Apartments RENESANCE

Ubytování (Apartmán) Apartments RENESANCE. Apartments RENESANCE enjoys a location in Bojnice, just 300 metres from Bojnice Castle and less than 1 km from Spa Bojnice. Ubytování Apartments RENESANCE se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

luxury apartman bojnice

luxury apartman bojnice

Ubytování (Apartmán) luxury apartman bojnice. Luxury apartman bojnice offers accommodation in Bojnice, 600 metres from Bojnice Castle and 1.4 km from Spa Bojnice. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování luxury apartman bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 685 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány u Zbojnika Zabojnika

Apartmány u Zbojnika Zabojnika

Ubytování (Apartmány) Apartmány u Zbojnika Zabojnika. Set in Bojnice, 1.8 km from Bojnice Castle, Apartmány u Zbojnika Zabojnika features accommodation with free WiFi. Ubytování Apartmány u Zbojnika Zabojnika se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 448 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

JAS

JAS

Ubytování (Penzion) JAS. JAS se nachází v Bojnicích, 700 metrů od hradu Bojnice a 2,5 km od wellness centra Bojnice, a nabízí ubytování se zahradou, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování JAS se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Pro Penzion JAS nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Bojnice

Město Bojnice se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 43 hotelů a ubytování ve městě Bojnice.