Hledat

Ubytování

Ubytování město Bojnice

Ve městě Bojnice (Slovensko) máme celkem 43 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bojnice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bojnice

Apartmán Love Bojnice

10

Apartmán Love Bojnice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Love Bojnice. Apartmán Love Bojnice nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Bojnicích, necelý 1 km od Bojnického zámku a 1,7 km od Bojnických lázní. Ubytování Apartmán Love Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Rodinný apartmán Alma

10

Rodinný apartmán Alma

UbytováníRodinný apartmán Alma. Ubytování se nachází v Bojnicích, jen 1,1 km od Bojnického zámku. Ubytování Rodinný apartmán Alma se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Víkendový dom Relax

9,9

Víkendový dom Relax

Ubytování (Venkovský dům) Víkendový dom Relax. Víkendový dom Relax se nachází v Bojnicích, pouhých 200 metrů od Bojnického zámku a 1,4 km od Lázní Bojnice. Ubytování Víkendový dom Relax se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Víkendový dom Relax má celkové hodnocení 9,9. Pro Venkovský dům Víkendový dom Relax momentálně evidujeme 42 recenzí.

Privat pod Zamkom

9,8

Privat pod Zamkom

Ubytování (Privát) Privat pod Zamkom. Privat pod Zamkom se nachází v Bojnicích. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, terasu a výhled do zahrady. Na místě je k dispozici také satelitní TV. Ubytování Privat pod Zamkom se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Privat pod Zamkom má celkové hodnocení 9,8. Pro Privát Privat pod Zamkom momentálně evidujeme 183 recenzí.

Vendelin Apartmany

9,8

Vendelin Apartmany

Ubytování (Apartmány) Vendelin Apartmany. Vendelin - apartmanovy dom stojí 400 metrů od centra obce Bojnice. Nabízí ubytování ve 3patrové budově bez výtahu, s kuchyňským koutem a satelitní TV. Ubytování Vendelin Apartmany se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Vendelin Apartmany má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Vendelin Apartmany momentálně evidujeme 238 recenzí.

Rezidencia pod Zámkom Bojnice

9,8

Rezidencia pod Zámkom Bojnice

UbytováníRezidencia pod Zámkom Bojnice. Rezidencia pod Zámkom Bojnice se nachází asi 40 km od městského hradu Kremnica a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Rezidencia pod Zámkom Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

P&P apartmán Bojnice

9,8

P&P apartmán Bojnice

Ubytování (Apartmán) P&P apartmán Bojnice. P&P apartmán Bojnice se nachází v Bojnicích, 2,3 km od Bojnického zámku a 4 km od lázní Bojnice. Ubytování P&P apartmán Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování P&P apartmán Bojnice má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán P&P apartmán Bojnice momentálně evidujeme 11 recenzí.

Perníková chalúpka

9,8

Perníková chalúpka

UbytováníPerníková chalúpka. Perníková chalúpka nabízí ubytování v Bojnicích, 40 km od městského hradu Kremnica. Ubytování Perníková chalúpka se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartmány pod Zámkom

9,7

Apartmány pod Zámkom

UbytováníApartmány pod Zámkom. Apartmány pod Zámkom se nacházejí v Bojnicích, 700 metrů od Bojnického zámku, a nabízejí výhled na město, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé... Ubytování Apartmány pod Zámkom se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartmán č1 Bojnice 450m od centra

9,7

Apartmán č1 Bojnice 450m od centra

UbytováníApartmán č1 Bojnice 450m od centra. Apartmán č1 Bojnice 450m od centra se nachází v Bojnicích. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán č1 Bojnice 450m od centra se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Chata Hlboké

9,7

Chata Hlboké

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Hlboké. Chata Hlboké nabízí ubytování v Bojnicích, 2,1 km od Bojnického zámku. Lázně Bojnice jsou odsud 2,5 km. Tento prázdninový dům má 1 koupelnu. Ubytování Chata Hlboké se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartments Hradný Mur

9,7

Apartments Hradný Mur

Ubytování (Apartmány) Apartments Hradný Mur. Apartmány Hradný Mur se nacházejí v Bojnicích, 200 metrů od Bojnického zámku a 1,7 km od lázní Bojnice. Nabízejí výhled do zahrady, saunu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Hradný Mur se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Apartments Hradný Mur má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Apartments Hradný Mur momentálně evidujeme 206 recenzí.

Apartmány Malý Princ

9,7

Apartmány Malý Princ

Ubytování (Apartmány) Apartmány Malý Princ. Apartmány Malý Princ se nachází v Bojnicích, 400 metrů od Bojnického zámku a 1,9 km od lázní Bojnice, a nabízí výhled na město, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Malý Princ se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Apartmány Malý Princ má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Apartmány Malý Princ momentálně evidujeme 453 recenzí.

Ubytovanie Alej Bojnice

9,7

Ubytovanie Alej Bojnice

Ubytování (Penzion) Ubytovanie Alej Bojnice. Tento nekuřácký penzion se nachází jen 100 metrů od Bojnického zámku. Ubytování Ubytovanie Alej Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Ubytovanie Alej Bojnice má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Ubytovanie Alej Bojnice momentálně evidujeme 74 recenzí.

Comfy Apartment Bojnice

9,7

Comfy Apartment Bojnice

UbytováníComfy Apartment Bojnice. Comfy Apartment Bojnice se nachází asi 700 metrů od Bojnického zámku a nabízí výhled do zahrady, balkon a kávovar. Ubytování Comfy Apartment Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

"Na Skale " Apartment in center, free parking

9,7

"Na Skale " Apartment in center, free parking

Ubytování"Na Skale " Apartment in center, free parking. "Na Skale " Apartment in center, free parking se nachází v Bojnicích, 600 metrů od Bojnického zámku a 40 km od městského hradu Kremnica. Ubytování "Na Skale " Apartment in center, free parking se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Ubytovanie blízko centra s pekným výhľadom

9,6

Ubytovanie blízko centra s pekným výhľadom

Ubytování (Apartmán) Ubytovanie blízko centra s pekným výhľadom. Ubytovanie blízko centra s pekným výhľadom se nachází asi 800 metrů od Bojnického zámku a nabízí ubytování s balkonem a kávovarem. Ubytování Ubytovanie blízko centra s pekným výhľadom se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartmán Bojnice Kvetová 31

9,6

Apartmán Bojnice Kvetová 31

UbytováníApartmán Bojnice Kvetová 31. Apartmán Bojnice Kvetová 31 nabízí ubytování v Bojnicích, 1 km od Bojnického zámku a 39 km od Kremnického zámku. Ubytování Apartmán Bojnice Kvetová 31 se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartmán č2 - 450 m od centra Bojníc

9,6

Apartmán č2 - 450 m od centra Bojníc

UbytováníApartmán č2 - 450 m od centra Bojníc. Apartmán č2 - 450 nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. m od centra Bojníc se nachází v Bojnicích, necelý 1 km od Bojnického zámku. Ubytování Apartmán č2 - 450 m od centra Bojníc se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartman De lux 85m2

9,6

Apartman De lux 85m2

UbytováníApartman De lux 85m2. Apartman De lux 85m2 se nachází v Bojnicích, 1,1 km od Bojnického zámku a 40 km od Kremnického zámku. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Apartman De lux 85m2 se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Bojnicky Dom

9,6

Bojnicky Dom

Ubytování (Prázdninové domy) Bojnicky Dom. Bojnický Dom se nachází se v lázeňském městě Bojnice, 1200 metrů od Bojnického hradu a zoologické zahrady. Ubytování Bojnicky Dom se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Bojnicky Dom má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninové domy Bojnicky Dom momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmán Lúčky Bojnice

9,6

Apartmán Lúčky Bojnice

UbytováníApartmán Lúčky Bojnice. Apartmán Lúčky Bojnice nabízí ubytování v Bojnicích, 39 km od městského hradu Kremnica. Ubytování Apartmán Lúčky Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartmany Hujer

9,5

Apartmany Hujer

Ubytování (Apartmány) Apartmany Hujer. Penzion Hujer se nachází 50 metrů od zoo, je obklopený zahradou a nabízí studia s bezplatným Wi-Fi i TV s plochou obrazovkou a výhled na Bojnický zámek. Ubytování Apartmany Hujer se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Apartmany Hujer má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Apartmany Hujer momentálně evidujeme 374 recenzí.

Apartmán SUN wines

9,5

Apartmán SUN wines

Ubytování (Apartmán) Apartmán SUN wines. Apartmán SUN wine se nachází ve městě Bojnice, 200 metrů od Bojnického zámku a 1,6 km od lázní Bojnice. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a bar. Ubytování Apartmán SUN wines se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Apartmán SUN wines má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán SUN wines momentálně evidujeme 15 recenzí.

Ubytovanie pri Kúpeľoch

9,5

Ubytovanie pri Kúpeľoch

Ubytování (Penzion) Ubytovanie pri Kúpeľoch. Ubytovanie pri Kúpeľoch se nachází v Bojnicích, 90 metrů od lázní Bojnice a 1,1 km od Bojnického zámku, a nabízí sdílený salonek, neplacené soukromé... Ubytování Ubytovanie pri Kúpeľoch se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Elizabet

9,5

Elizabet

Ubytování (Apartmán) Elizabet. Apartmán Elizabet se nachází 100 metrů od hradu Bojnice a nabízí výhled do zahrady, balkon, rychlovarnou konvici, bezplatné Wi-Fi, bar, terasu a... Ubytování Elizabet se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Elizabet má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Elizabet momentálně evidujeme 65 recenzí.

RRR Apartmány 3

9,5

RRR Apartmány 3

UbytováníRRR Apartmány 3. RRR Apartmány 3 se nachází v Bojnicích, 600 metrů od Bojnického zámku a 39 km od Kremnického zámku, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování RRR Apartmány 3 se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Penzión MERIDIANA BOJNICE

9,4

Penzión MERIDIANA BOJNICE

Ubytování (Penzion) Penzión MERIDIANA BOJNICE. Penzión MERIDIANA BOJNICE se nachází v lázeňském městě Bojnice, 1,8 km od Bojnického zámku a nabízí bar, nekuřácké pokoje, bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Penzión MERIDIANA BOJNICE se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Penzión MERIDIANA BOJNICE má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzión MERIDIANA BOJNICE momentálně evidujeme 22 recenzí.

Penzion Termal

9,4

Penzion Termal

Ubytování (Penzion) Penzion Termal. Penzion Termal se nachází pouhých 100 metrů od termálních lázní Bojnice a nabízí ubytování se satelitní TV, restauraci s terasou, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Penzion Termal se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Penzion Termal má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Termal momentálně evidujeme 302 recenzí.

Penzión Galéria

9,4

Penzión Galéria

Ubytování (Penzion) Penzión Galéria. K dispozici je bankomat a terasa. Pokoje mají šatní skříň, TV s plochou obrazovkou, koupelnu se sprchou a fénem, ledničku a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzión Galéria se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Penzión Galéria má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzión Galéria momentálně evidujeme 131 recenzí.

Apartmán Dominika Bojnice

9,4

Apartmán Dominika Bojnice

UbytováníApartmán Dominika Bojnice. Apartmán Dominika Bojnice se nachází v Bojnicích, pouhých 800 metrů od Bojnického zámku, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Apartmán Dominika Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartmán Tribeč Bojnice

9,4

Apartmán Tribeč Bojnice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tribeč Bojnice. Featuring garden views, Apartmán Tribeč Bojnice features accommodation with a patio and a kettle, around 1.3 km from Bojnice Castle. Ubytování Apartmán Tribeč Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Apartmán Tribeč Bojnice má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Tribeč Bojnice momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmány Hillfort

9,3

Apartmány Hillfort

Ubytování (Apartmány) Apartmány Hillfort. Privat Hillfort se nachází 100 metrů od zámku Bojnice a nabízí kompletně vybavené apartmány a Wi-Fi připojení k internetu zdarma. Ubytování Apartmány Hillfort se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Apartmány Hillfort má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmány Apartmány Hillfort momentálně evidujeme 113 recenzí.

Apartmány Modrý deň

9,3

Apartmány Modrý deň

UbytováníApartmány Modrý deň. Apartmány Modrý deň se nachází v Bojnicích v Trenčianském kraji a nabízí terasu. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a soukromé... Ubytování Apartmány Modrý deň se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartmán Lana Bojnice

9,3

Apartmán Lana Bojnice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lana Bojnice. Apartmán Lana Bojnice se nachází v Bojnicích, necelý 1 km od Bojnického zámku, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Apartmán Lana Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Ubytovanie Luky

9,3

Ubytovanie Luky

Ubytování (Penzion) Ubytovanie Luky. Ubytovanie Luky se nachází v Bojnici, necelý 1 km od hradu Bojnice, a nabízí zahradu, nekuřácké ubytování, bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Ubytovanie Luky se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Ubytovanie Luky má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Ubytovanie Luky momentálně evidujeme 44 recenzí.

Apartmány I - KAfe Bojnice

9,3

Apartmány I - KAfe Bojnice

Ubytování (Apartmány) Apartmány I - KAfe Bojnice. Apartmány I - KAfe Bojnice se nacházejí v Bojnicích v Trenčianském kraji, nedaleko Bojnického zámku a lázní Bojnice, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Apartmány I - KAfe Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartments renesance 1

9,2

Apartments renesance 1

Ubytování (Apartmán) Apartments renesance 1. Apartments renesance 1 se nachází v Bojnicích, 300 metrů od Bojnického zámku a necelý 1 km od lázní Bojnice. Ubytování Apartments renesance 1 se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Zelený Dom

9,2

Zelený Dom

Ubytování (Penzion) Zelený Dom. Zelený Dom se nachází v centru města Bojnice, jen 1 km od Bojnického zámku a zoo. Ubytování Zelený Dom se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Zelený Dom má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Zelený Dom momentálně evidujeme 222 recenzí.

Penzión Kastelán

9,2

Penzión Kastelán

Ubytování (Penzion) Penzión Kastelán. Penzión Kastelán se nachází v Bojnici, jen 200 metrů od centra. Nabízí zahradu s altánem a grilem a pokoje s Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzión Kastelán se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Penzión Kastelán má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzión Kastelán momentálně evidujeme 301 recenzí.

PROVENSÁLSKY RODINNÝ APARTMÁN MANDOLINA

9,2

PROVENSÁLSKY RODINNÝ APARTMÁN MANDOLINA

UbytováníPROVENSÁLSKY RODINNÝ APARTMÁN MANDOLINA. PROVENSÁLSKY RODINNÝ APARTMÁN MANDOLINA se nachází v Bojnicích, jen 1 km od Bojnického zámku, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování PROVENSÁLSKY RODINNÝ APARTMÁN MANDOLINA se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartmanový dom Slávia

9,2

Apartmanový dom Slávia

UbytováníApartmanový dom Slávia. Apartmánový dom Slávia se nachází v Bojnicích, 600 metrů od Bojnického zámku, a nabízí výhled do vnitřního dvora, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartmanový dom Slávia se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Ubytovanie v sukromi Haragova

9,2

Ubytovanie v sukromi Haragova

Ubytování (Privát) Ubytovanie v sukromi Haragova. Ubytovanie v súkromí se nachází v Bojnicích, 10 minut jízdy od Prievidzy. Má zahradu a terasu. Ubytování Ubytovanie v sukromi Haragova se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Ubytovanie v sukromi Haragova má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Ubytovanie v sukromi Haragova momentálně evidujeme 192 recenzí.

Apartmány Teddy Bojnice

9,1

Apartmány Teddy Bojnice

Ubytování (Apartmány) Apartmány Teddy Bojnice. Apartment Teddy Bojnice se nachází 1,5 km od hradu Bojnice. Nabízí terasu, zahradu s grilem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Teddy Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Apartmány Teddy Bojnice má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmány Apartmány Teddy Bojnice momentálně evidujeme 205 recenzí.

Apartmán Castle Bojnice

9

Apartmán Castle Bojnice

UbytováníApartmán Castle Bojnice. Apartmán Castle Bojnice nabízí ubytování v Bojnicích, 41 km od městského hradu Kremnica. 1,7 km od Bojnického zámku. Ubytování Apartmán Castle Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Folklórna chyža

9

Folklórna chyža

Ubytování (Chata) Folklórna chyža. Chata Folklórna chyža se nachází jen několik kroků od Bojnického zámku a nabízí restauraci, zahradu, bar a gril. Ubytování Folklórna chyža se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Folklórna chyža má celkové hodnocení 9. Pro Chata Folklórna chyža momentálně evidujeme 40 recenzí.

Hotel BELASSI

9

Hotel BELASSI

Ubytování (Hotel) Hotel BELASSI. Hotel Belassi se nachází v historickém centru města Bojnice, 500 metrů od hradu Bojnice, a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným připojením na internet. Ubytování Hotel BELASSI se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Hotel BELASSI má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel BELASSI momentálně evidujeme 148 recenzí.

Hotel Bojnický Vínny Dom

9

Hotel Bojnický Vínny Dom

Ubytování (Hotel) Hotel Bojnický Vínny Dom. Hotel Bojnický Vínny Dom se nachází pouhé 3 minuty chůze od oblíbeného zámku Bojnice. Hotel spojuje vinařské tradice s moderním a pohodlným ubytováním. Ubytování Hotel Bojnický Vínny Dom se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Hotel Bojnický Vínny Dom má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Bojnický Vínny Dom momentálně evidujeme 217 recenzí.

Hotel Lipa

9

Hotel Lipa

Ubytování (Hotel) Hotel Lipa. Hotel Lipa se nachází hned vedle hlavního náměstí v Bojnicích a 300 metrů od zámku Bojnice. Je zde restaurace s letní terasou a hrací koutek s trampolínou. Ubytování Hotel Lipa se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Hotel Lipa má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Lipa momentálně evidujeme 247 recenzí.

Penzión NADKA

9

Penzión NADKA

Ubytování (Penzion) Penzión NADKA. Penzión NADKA se nachází ve městě Bojnice, 1,8 km od Bojnického zámku, a nabízí sdílený lounge, nekuřácké pokoje, bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Penzión NADKA se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Penzión NADKA má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzión NADKA momentálně evidujeme 170 recenzí.

Ubytování ve městě Bojnice

Město Bojnice se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 43 hotelů a ubytování ve městě Bojnice.