Hledat

Ubytování

Trenčiansky kraj

V regionu Trenčiansky kraj (Slovensko) máme celkem 289 hotelů a ubytování.

Pro region Trenčiansky kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Trenčín (58), Bojnice (43), Trenčianske Teplice (36), Prievidza (21), Považská Bystrica (9), Nové Mesto nad Váhom (9), Partizánske (7), Lazy pod Makytou (5), Nitrianske Rudno (5), Púchov (5). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Trenčiansky kraj

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Trenčiansky kraj

Apartment Štefánka

10

Apartment Štefánka

Ubytování (Apartmán) Apartment Štefánka. Situated in Púchov in the Trenčiansky kraj region, Apartment Štefánka features a balcony. Ubytování Apartment Štefánka se nachází ve městě Púchov (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán s átriom v historickom centre

10

Apartmán s átriom v historickom centre

Ubytování (Apartmán) Apartmán s átriom v historickom centre. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartmán s átriom v historickom centre is located in Trenčín. Ubytování Apartmán s átriom v historickom centre se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Anro

9,9

Apartman Anro

Ubytování (Privát) Apartman Anro. Set in Kanianka, Apartman Anro offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Anro se nachází ve městě Kanianka (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Anro má celkové hodnocení 9,9. Pro Privát Apartman Anro momentálně evidujeme 6 recenzí.

Víkendový dom Relax

9,9

Víkendový dom Relax

Ubytování (Venkovský dům) Víkendový dom Relax. Víkendový dom Relax se nachází v Bojnicích, pouhých 200 metrů od Bojnického zámku a 1,4 km od Lázní Bojnice. Ubytování Víkendový dom Relax se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 585 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Víkendový dom Relax má celkové hodnocení 9,9. Pro Venkovský dům Víkendový dom Relax momentálně evidujeme 42 recenzí.

Green Bay Residence Apartment C3.03

9,9

Green Bay Residence Apartment C3.03

Ubytování (Apartmán) Green Bay Residence Apartment C3.03. Green Bay Residence Apartment C3.03 se nachází v Trenčíně, 49 km od Považské Bystrice, a nabízí restauraci, bar a terasu. Ubytování Green Bay Residence Apartment C3.03 se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoráma Bojnice

9,9

Panoráma Bojnice

Ubytování (Apartmán) Panoráma Bojnice. Apartmán Panoráma Bojnice se nachází v Bojnicích, 500 metrů od Bojnického zámku a 300 metrů od lázní Bojnice. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Panoráma Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Panoráma Bojnice má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Panoráma Bojnice momentálně evidujeme 7 recenzí.

Privat pod Zamkom

9,8

Privat pod Zamkom

Ubytování (Privát) Privat pod Zamkom. Privat pod Zamkom se nachází v Bojnicích. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, terasu a výhled do zahrady. Na místě je k dispozici také satelitní TV. Ubytování Privat pod Zamkom se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat pod Zamkom má celkové hodnocení 9,8. Pro Privát Privat pod Zamkom momentálně evidujeme 183 recenzí.

Camp PACHO

9,8

Camp PACHO

Ubytování (Kemp) Camp PACHO. Camp PACHO se nachází v Prievidzi a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Turčianské Teplice jsou vzdálené 41 km a do Vyhne je to 48 km. Ubytování Camp PACHO se nachází ve městě Veľká Čausa (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 780 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Camp PACHO má celkové hodnocení 9,8. Pro Kemp Camp PACHO momentálně evidujeme 16 recenzí.

Vendelin Apartmany

9,8

Vendelin Apartmany

Ubytování (Apartmány) Vendelin Apartmany. Vendelin - apartmanovy dom stojí 400 metrů od centra obce Bojnice. Nabízí ubytování ve 3patrové budově bez výtahu, s kuchyňským koutem a satelitní TV. Ubytování Vendelin Apartmany se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vendelin Apartmany má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Vendelin Apartmany momentálně evidujeme 238 recenzí.

Modern and Comfortable Apartment in Prievidza with Welness on-site

9,8

Modern and Comfortable Apartment in Prievidza with Welness on-site

Ubytování (Apartmán) Modern and Comfortable Apartment in Prievidza with Welness on-site. Moderní a komfortní apartmán v Prievidze s wellness se nachází v budově z roku 2019 v obci Prievidza v Trenčianském kraji. Ubytování Modern and Comfortable Apartment in Prievidza with Welness on-site se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Heller

9,8

Apartman Heller

Ubytování (Apartmán) Apartman Heller. Apartmán Heller se nachází v Trenčianských Teplicích, necelý 1 km od tamních lázní, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Apartman Heller se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Heller má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartman Heller momentálně evidujeme 27 recenzí.

VELVET APARTMENTS

9,8

VELVET APARTMENTS

Ubytování (Apartmán) VELVET APARTMENTS. Apartmány Velvet se nachází v Dubnici nad Váhom v Trenčianském kraji a nabízí ubytování s terasou, klimatizací a balkonem. Ubytování VELVET APARTMENTS se nachází ve městě Dubnica nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování VELVET APARTMENTS má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán VELVET APARTMENTS momentálně evidujeme 17 recenzí.

P&P apartmán Bojnice

9,8

P&P apartmán Bojnice

Ubytování (Apartmán) P&P apartmán Bojnice. P&P apartmán Bojnice se nachází v Bojnicích, 2,3 km od Bojnického zámku a 4 km od lázní Bojnice. Ubytování P&P apartmán Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování P&P apartmán Bojnice má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán P&P apartmán Bojnice momentálně evidujeme 11 recenzí.

Eva Apartments Svermova

9,8

Eva Apartments Svermova

Ubytování (Apartmán) Eva Apartments Svermova. Apartmán Eva Svermova se nachází v budově z roku 1980 v Trenčíně. Nabízí ubytování s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Eva Apartments Svermova se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Eva Apartments Svermova má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Eva Apartments Svermova momentálně evidujeme 28 recenzí.

Treehouse Apartments

9,8

Treehouse Apartments

Ubytování (Penzion) Treehouse Apartments. Featuring barbecue facilities, Treehouse Apartments is located in Trenčianske Teplice in the Trenčiansky kraj region, 700 metres from Spa Trencianske... Ubytování Treehouse Apartments se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Treehouse Apartments má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Treehouse Apartments momentálně evidujeme 5 recenzí.

Farma Zelená Ruža

9,7

Farma Zelená Ruža

Ubytování (Farma) Farma Zelená Ruža. Situated in Kľačno, 35 km from Žilina, Farma Zelená Ruža features a shared lounge and free WiFi. The accommodation has a sauna. Ubytování Farma Zelená Ruža se nachází ve městě Kľačno (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 077 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Prievidza-Bojnice

9,7

Apartman Prievidza-Bojnice

Ubytování (Privát) Apartman Prievidza-Bojnice. Apartmán Prievidza-Bojnice se nachází v tiché čtvrti, 30 minut pěšky od centra města Prievidza a Bojnického zámku. Ubytování Apartman Prievidza-Bojnice se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Prievidza-Bojnice má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Apartman Prievidza-Bojnice momentálně evidujeme 89 recenzí.

Penzión Wolfland

9,7

Penzión Wolfland

Ubytování (Penzion) Penzión Wolfland. Penzión Wolfland se nachází v obci Horná Mariková a nabízí gril, zahradu, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, bar, restauraci a dětské hřiště. Ubytování Penzión Wolfland se nachází ve městě Rychtárovce (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Wolfland má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzión Wolfland momentálně evidujeme 44 recenzí.

Privát ADRIA

9,7

Privát ADRIA

Ubytování (Apartmán) Privát ADRIA. Offering free WiFi and garden views, Privát ADRIA provides accommodation set in Trenčianske Teplice, just 300 metres from Spa Trencianske Teplice. Ubytování Privát ADRIA se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 857 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát ADRIA má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Privát ADRIA momentálně evidujeme 5 recenzí.

Privát na Sihoti 1

9,7

Privát na Sihoti 1

Ubytování (Apartmán) Privát na Sihoti 1. Tento světlý, jižně orientovaný apartmán Privát na Sihoti 1 se nachází ve 2. patře budovy v Trenčíně, 10 minut chůze od centra města. Ubytování Privát na Sihoti 1 se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Privát na Sihoti 1 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Privát na Sihoti 1 momentálně evidujeme 41 recenzí.

Zrubový rodinný dom Rodika

9,7

Zrubový rodinný dom Rodika

Ubytování (Apartmány) Zrubový rodinný dom Rodika. Zrubový rodinný dom Rodika se nachází v Prievidze ve čtvrti Hradec, 5 km od centra města a 9 km od Bojnic, a nabízí ubytování se 2 apartmány s výhledem. Ubytování Zrubový rodinný dom Rodika se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Zrubový rodinný dom Rodika má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Zrubový rodinný dom Rodika momentálně evidujeme 48 recenzí.

Apartmán Golf Trenčín

9,7

Apartmán Golf Trenčín

Ubytování (Apartmán) Apartmán Golf Trenčín. Apartmán Golf Trenčín se nachází v Trenčíně a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Golf Trenčín se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Golf Trenčín má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Golf Trenčín momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzión Lili

9,7

Penzión Lili

Ubytování (Penzion) Penzión Lili. Penzión Lili se nachází v obci Opatovce nad Nitrou a nabízí zahradu, společný prostor pro posezení, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzión Lili se nachází ve městě Opatovce nad Nitrou (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Lili má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzión Lili momentálně evidujeme 38 recenzí.

Chata Hlboké

9,7

Chata Hlboké

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Hlboké. Chata Hlboké nabízí ubytování v Bojnicích, 2,1 km od Bojnického zámku. Lázně Bojnice jsou odsud 2,5 km. Tento prázdninový dům má 1 koupelnu. Ubytování Chata Hlboké se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 370 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Hradný Mur

9,7

Apartments Hradný Mur

Ubytování (Apartmány) Apartments Hradný Mur. Apartmány Hradný Mur se nacházejí v Bojnicích, 200 metrů od Bojnického zámku a 1,7 km od lázní Bojnice. Nabízejí výhled do zahrady, saunu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Hradný Mur se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Hradný Mur má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Apartments Hradný Mur momentálně evidujeme 206 recenzí.

Apartmány Malý Princ

9,7

Apartmány Malý Princ

Ubytování (Apartmány) Apartmány Malý Princ. Apartmány Malý Princ se nachází v Bojnicích, 400 metrů od Bojnického zámku a 1,9 km od lázní Bojnice, a nabízí výhled na město, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Malý Princ se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Malý Princ má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Apartmány Malý Princ momentálně evidujeme 453 recenzí.

Ubytovanie Alej Bojnice

9,7

Ubytovanie Alej Bojnice

Ubytování (Penzion) Ubytovanie Alej Bojnice. Tento nekuřácký penzion se nachází jen 100 metrů od Bojnického zámku. Ubytování Ubytovanie Alej Bojnice se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Alej Bojnice má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Ubytovanie Alej Bojnice momentálně evidujeme 74 recenzí.

Guesthouse Hanmal

9,7

Guesthouse Hanmal

Ubytování (Penzion) Guesthouse Hanmal. Penzion Hanmal se nachází v Porubě, 36 km od Martina, a nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Guesthouse Hanmal se nachází ve městě Poruba (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rezort Jason

9,7

Rezort Jason

Ubytování (Bed and breakfast) Rezort Jason. Rezort Jason se nachází v Lazech pod Makytou a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a terasou. Ubytování Rezort Jason se nachází ve městě Lazy pod Makytou (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rezort Jason má celkové hodnocení 9,7. Pro Bed and breakfast Rezort Jason momentálně evidujeme 86 recenzí.

Apartment Dubnica Prejta

9,6

Apartment Dubnica Prejta

Ubytování (Apartmán) Apartment Dubnica Prejta. Apartment Dubnica Prejta se nachází v Dubnici nad Váhom. Ubytování Apartment Dubnica Prejta se nachází ve městě Dubnica nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Dubnica Prejta má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Dubnica Prejta momentálně evidujeme 17 recenzí.

Apartman Mary

9,6

Apartman Mary

Ubytování (Apartmán) Apartman Mary. Apartmán Mary se nachází asi 500 metrů od lázní Trenčianske Teplice a nabízí ubytování se zahradou a výhledem na hory. Hosté mají přístup na terasu. Ubytování Apartman Mary se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Mary má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartman Mary momentálně evidujeme 10 recenzí.

Old Town Apartment

9,6

Old Town Apartment

Ubytování (Apartmán) Old Town Apartment. Apartmán Old Town se nachází v Trenčíně, 38 km od Piešťan a 42 km od Bojnic, a nabízí ubytování s výhledem na město. Ubytování Old Town Apartment se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Old Town Apartment má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Old Town Apartment momentálně evidujeme 159 recenzí.

Holiday Barn

9,6

Holiday Barn

Ubytování (Venkovský dům) Holiday Barn. Holiday Barn is located in Myjava and offers a terrace. The property features garden views. Ubytování Holiday Barn se nachází ve městě Myjava (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Holiday Barn má celkové hodnocení 9,6. Pro Venkovský dům Holiday Barn momentálně evidujeme 6 recenzí.

Greenbay Golf Apartments

9,6

Greenbay Golf Apartments

Ubytování (Apartmány) Greenbay Golf Apartments. Greenbay Golf Apartments se nachází v Trenčíně. Nabízí moderně zařízené apartmány s Wi-Fi zdarma. Parkovat lze přímo v budově. Ubytování Greenbay Golf Apartments se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Greenbay Golf Apartments má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Greenbay Golf Apartments momentálně evidujeme 31 recenzí.

Bojnicky Dom

9,6

Bojnicky Dom

Ubytování (Prázdninové domy) Bojnicky Dom. Bojnický Dom se nachází se v lázeňském městě Bojnice, 1200 metrů od Bojnického hradu a zoologické zahrady. Ubytování Bojnicky Dom se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Bojnicky Dom má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninové domy Bojnicky Dom momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzión ARTUR

9,5

Penzión ARTUR

Ubytování (Penzion) Penzión ARTUR. Penzión ARTUR se nachází v Partizánském a nabízí zahradu, terasu, restauraci a bar. Hosté si mohou užívat výhled do zahrady. K zázemí patří dětské hřiště. Ubytování Penzión ARTUR se nachází ve městě Partizánske (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión ARTUR má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzión ARTUR momentálně evidujeme 18 recenzí.

Apartmany Hujer

9,5

Apartmany Hujer

Ubytování (Apartmány) Apartmany Hujer. Penzion Hujer se nachází 50 metrů od zoo, je obklopený zahradou a nabízí studia s bezplatným Wi-Fi i TV s plochou obrazovkou a výhled na Bojnický zámek. Ubytování Apartmany Hujer se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Hujer má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Apartmany Hujer momentálně evidujeme 374 recenzí.

Apartmán SUN wines

9,5

Apartmán SUN wines

Ubytování (Apartmán) Apartmán SUN wines. Apartmán SUN wine se nachází ve městě Bojnice, 200 metrů od Bojnického zámku a 1,6 km od lázní Bojnice. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a bar. Ubytování Apartmán SUN wines se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán SUN wines má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán SUN wines momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartmány Noviny

9,5

Apartmány Noviny

Ubytování (Apartmány) Apartmány Noviny. Apartmány Noviny se nachází v Trenčíně, 49 km od Považské Bystrice. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Noviny se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Noviny má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Apartmány Noviny momentálně evidujeme 55 recenzí.

Penzión Tiberia

9,5

Penzión Tiberia

Ubytování (Penzion) Penzión Tiberia. Penzión Tiberia stojí 820 metrů severně od historického centra Trenčína. Nabízí nepřetržitě otevřenou recepci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzión Tiberia se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Tiberia má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzión Tiberia momentálně evidujeme 548 recenzí.

ELEGANT apartmán ajaj

9,5

ELEGANT apartmán ajaj

Ubytování (Apartmán) ELEGANT apartmán ajaj. ELEGANT apartmán ajaj se nachází v Trenčíně, 37 km od Piešťan, 43 km od Bojnic, a nabízí výhled na řeku, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a bezplatné... Ubytování ELEGANT apartmán ajaj se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování ELEGANT apartmán ajaj má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán ELEGANT apartmán ajaj momentálně evidujeme 45 recenzí.

Penzión Kúria

9,5

Penzión Kúria

Ubytování (Penzion) Penzión Kúria. Penzión Kúria se nachází v centru Nového Mesta nad Váhom, v poklidné lokalitě u parku, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a soukromé parkoviště. Ubytování Penzión Kúria se nachází ve městě Nové Mesto nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 035 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Kúria má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzión Kúria momentálně evidujeme 147 recenzí.

Penzion Oaza Prievidza

9,5

Penzion Oaza Prievidza

Ubytování (Penzion) Penzion Oaza Prievidza. Penzion Oaza Prievidza se nachází mezi městy Prievidza a Bojnice a nabízí pokoje se zdarma dostupným Wi-Fi. Ubytování Penzion Oaza Prievidza se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Pauza 369

9,5

La Pauza 369

Ubytování (Apartmán) La Pauza 369. La Pauza 369 is situated in Stará Turá. There is an in-house restaurant, plus free private parking and free WiFi are available. Ubytování La Pauza 369 se nachází ve městě Stará Turá (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostinec Škulec - Ubytovanie

9,5

Hostinec Škulec - Ubytovanie

Ubytování (Penzion) Hostinec Škulec - Ubytovanie. Penzion Hostinec Škulec – Ubytovanie se nachází v obci Višňové a nabízí restauraci s barem, ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na Čachtický... Ubytování Hostinec Škulec - Ubytovanie se nachází ve městě Višňové (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hostinec Škulec - Ubytovanie má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Hostinec Škulec - Ubytovanie momentálně evidujeme 112 recenzí.

Apartmany Orava

9,5

Apartmany Orava

Ubytování (Apartmány) Apartmany Orava. Apartmány Orava se nacházejí přímo v historickém centru Trenčianských Teplic, 10 metrů od lázeňského zařízení. Ubytování Apartmany Orava se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Orava má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Apartmany Orava momentálně evidujeme 149 recenzí.

Orava- Justína

9,5

Orava- Justína

Ubytování (Prázdninové domy) Orava- Justína. Orava-Justína se nachází v Trenčianských Teplicích, 500 metrů od lázní, a nabízí dobře vybavené ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Orava- Justína se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Orava- Justína má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninové domy Orava- Justína momentálně evidujeme 83 recenzí.

penzión M-ŠPORT Trenčín

9,5

penzión M-ŠPORT Trenčín

Ubytování (Penzion) penzión M-ŠPORT Trenčín. Penzion M-ŠPORT Trenčín se nachází v Trenčíně a nabízí zahradu, bar, společný prostor pro posezení a bezplatné Wi-Fi. Ubytování penzión M-ŠPORT Trenčín se nachází ve městě Zamarovce (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování penzión M-ŠPORT Trenčín má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion penzión M-ŠPORT Trenčín momentálně evidujeme 38 recenzí.

Penzion Kozak B&B

9,5

Penzion Kozak B&B

Ubytování (Penzion) Penzion Kozak B&B. Penzion Kozak B & B je obklopen přírodou v obci Sebedrazie, 1 km od golfového klubu Scotland a 2 km od golfového klubu Agama. Ubytování Penzion Kozak B&B se nachází ve městě Sebedražie (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Kozak B&B má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Kozak B&B momentálně evidujeme 184 recenzí.

Ubytovanie pri Kúpeľoch

9,5

Ubytovanie pri Kúpeľoch

Ubytování (Penzion) Ubytovanie pri Kúpeľoch. Ubytovanie pri Kúpeľoch se nachází v Bojnicích, 90 metrů od lázní Bojnice a 1,1 km od Bojnického zámku, a nabízí sdílený salonek, neplacené soukromé... Ubytování Ubytovanie pri Kúpeľoch se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elizabet

9,5

Elizabet

Ubytování (Apartmán) Elizabet. Apartmán Elizabet se nachází 100 metrů od hradu Bojnice a nabízí výhled do zahrady, balkon, rychlovarnou konvici, bezplatné Wi-Fi, bar, terasu a... Ubytování Elizabet se nachází ve městě Bojnice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Elizabet má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Elizabet momentálně evidujeme 65 recenzí.

Ubytování v městech regionu Trenčiansky kraj

Ubytování v městech regionu Trenčiansky kraj

Ubytování v regionu Trenčiansky kraj - Slovensko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 289 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Trenčiansky kraj.

Pro region Trenčiansky kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Trenčín (58), Bojnice (43), Trenčianske Teplice (36), Prievidza (21), Považská Bystrica (9), Nové Mesto nad Váhom (9), Partizánske (7), Lazy pod Makytou (5), Nitrianske Rudno (5), Púchov (5). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Trenčiansky kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apartment Štefánka (10*), Apartman Anro (9,9*), Víkendový dom Relax (9,9*), Green Bay Residence Apartment C3.03 (9,9*), Panoráma Bojnice (9,9*), Privat pod Zamkom (9,8*), Camp PACHO (9,8*), Vendelin Apartmany (9,8*), Modern and Comfortable Apartment in Prievidza with Welness on-site (9,8*), Apartman Heller (9,8*).

Region Trenčiansky kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené.