Hledat

Ubytování

Ubytování město Prievidza

Ve městě Prievidza (Slovensko) máme celkem 21 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Prievidza

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Prievidza

Modern and Comfortable Apartment in Prievidza with Welness on-site

9,8

Modern and Comfortable Apartment in Prievidza with Welness on-site

Ubytování (Apartmán) Modern and Comfortable Apartment in Prievidza with Welness on-site. Moderní a komfortní apartmán v Prievidze s wellness se nachází v budově z roku 2019 v obci Prievidza v Trenčianském kraji. Ubytování Modern and Comfortable Apartment in Prievidza with Welness on-site se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartman Prievidza-Bojnice

9,7

Apartman Prievidza-Bojnice

Ubytování (Privát) Apartman Prievidza-Bojnice. Apartmán Prievidza-Bojnice se nachází v tiché čtvrti, 30 minut pěšky od centra města Prievidza a Bojnického zámku. Ubytování Apartman Prievidza-Bojnice se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Apartman Prievidza-Bojnice má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Apartman Prievidza-Bojnice momentálně evidujeme 89 recenzí.

Zrubový rodinný dom Rodika

9,7

Zrubový rodinný dom Rodika

Ubytování (Apartmány) Zrubový rodinný dom Rodika. Zrubový rodinný dom Rodika se nachází v Prievidze ve čtvrti Hradec, 5 km od centra města a 9 km od Bojnic, a nabízí ubytování se 2 apartmány s výhledem. Ubytování Zrubový rodinný dom Rodika se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Zrubový rodinný dom Rodika má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Zrubový rodinný dom Rodika momentálně evidujeme 48 recenzí.

Apartmán Jakub Prievidza

9,7

Apartmán Jakub Prievidza

UbytováníApartmán Jakub Prievidza. Apartmán Jakub Prievidza se nachází v Prievidzi, 3 km od Bojnického zámku a 38 km od městského hradu Kremnica. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Apartmán Jakub Prievidza se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Rose Cottage

9,7

Rose Cottage

UbytováníRose Cottage. Rose Cottage se nachází asi 7,6 km od Bojnického zámku a nabízí ubytování se zahradou, terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Rose Cottage se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Chyža retro apartmán

9,6

Chyža retro apartmán

Ubytování (Apartmán) Chyža retro apartmán. Chyža retro apartmán se nachází v Prievidzi. Bojnice jsou vzdálené 1,9 km. Nechybí ani ložní prádlo a ručníky. Ubytování Chyža retro apartmán se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Penzión u Coľa

9,5

Penzión u Coľa

UbytováníPenzión u Coľa. Penzión u Coľa se nachází v Prievidzi, 8,7 km od Bojnického zámku a 36 km od městského hradu Kremnica. Ubytování Penzión u Coľa se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Štúdio Calvin - Sklenarska 1

9,5

Štúdio Calvin - Sklenarska 1

UbytováníŠtúdio Calvin - Sklenarska 1. Štúdio Calvin - Sklenarska 1 se nachází v Prievidzi, 2,7 km od Bojnického zámku a 38 km od Kremnického zámku, a nabízí klimatizaci. Ubytování Štúdio Calvin - Sklenarska 1 se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Penzion Oaza Prievidza

9,5

Penzion Oaza Prievidza

Ubytování (Penzion) Penzion Oaza Prievidza. Penzion Oaza Prievidza se nachází mezi městy Prievidza a Bojnice a nabízí pokoje se zdarma dostupným Wi-Fi. Ubytování Penzion Oaza Prievidza se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Zuzka

9,4

Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Zuzka

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Zuzka. Drevenica Zuzka se nachází v obci Veľká Čausa, 5 km od Prievidze, a nabízí restauraci, vířivku a zahradu s grilem a dětským hřištěm. Ubytování Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Zuzka se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Zuzka má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Zuzka momentálně evidujeme 24 recenzí.

Penzion Relax

9,4

Penzion Relax

Ubytování (Penzion) Penzion Relax. Penzion Relax se nachází ve městě Prievidza. Nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu, sdílený obývací prostor, Wi-Fi zdarma a neplacené parkoviště. Ubytování Penzion Relax se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Penzion Relax má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Relax momentálně evidujeme 152 recenzí.

Apartmán Samuel Prievidza

9,4

Apartmán Samuel Prievidza

UbytováníApartmán Samuel Prievidza. Apartmán Samuel Prievidza se nachází v Prievidzi, 38 km od městského hradu Kremnica, a nabízí wellness centrum. Ubytování Apartmán Samuel Prievidza se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Jolanka

9,3

Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Jolanka

Ubytování (Apartmán) Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Jolanka. Zrub Jolanka se nachází v obci Veľká Čausa v oblasti Koliby Pacho, 5 km od města Prievidza. Ubytování Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Jolanka se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Jolanka má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Jolanka momentálně evidujeme 44 recenzí.

RM Hotel wellness&congress

9,3

RM Hotel wellness&congress

UbytováníRM Hotel wellness&congress. RM Hotel wellness&congress se nachází v Prievidzi, 2 km od Bojnického zámku, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm, společným... Ubytování RM Hotel wellness&congress se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Katka

9,3

Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Katka

Ubytování (Apartmán) Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Katka. Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Katka se nachází v obci Veľká Čausa. Ubytování Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Katka se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Katka má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Katka momentálně evidujeme 36 recenzí.

Hotel Squash Dependance

9,2

Hotel Squash Dependance

Ubytování (Hotel) Hotel Squash Dependance. Hotel Squash Dependance se nachází v Prievidzi a nabízí bezplatné Wi-Fi. Zázemí zahrnuje zahradu, terasu a bar. K dispozici je nepřetržitě otevřená... Ubytování Hotel Squash Dependance se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Hotel Squash Dependance má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Squash Dependance momentálně evidujeme 26 recenzí.

Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Anicka

9,1

Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Anicka

Ubytování (Prázdninové domy) Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Anicka. Zrub Anička se nachází v obci Veľká Čausa, 5 km od Prievidzy, nedaleko koliby Pacho, která provozuje restauraci, zahradu s grilem a dětské hřiště. Ubytování Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Anicka se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Anicka má celkové hodnocení 9,1. Pro Prázdninové domy Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Anicka momentálně evidujeme 17 recenzí.

Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Mariska

9

Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Mariska

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Mariska. Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Mariska se nachází v obci Veľká Čausa, 5 km od města Prievidza. Ubytování Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Mariska se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Mariska má celkové hodnocení 9. Pro Prázdninový dům Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Mariska momentálně evidujeme 47 recenzí.

Penzion Benedikti

8,9

Penzion Benedikti

Ubytování (Penzion) Penzion Benedikti. Penzion Benedikti se nachází v Prievidzi a nabízí zahradu, bar i restauraci. Má i vlastní bezplatné parkoviště a lze v něm zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Penzion Benedikti se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Penzion Benedikti má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Benedikti momentálně evidujeme 88 recenzí.

Sabbia Ristorante - Reštaurácia a Ubytovanie Prievidza

8,7

Sabbia Ristorante - Reštaurácia a Ubytovanie Prievidza

Ubytování (Penzion) Sabbia Ristorante - Reštaurácia a Ubytovanie Prievidza. Sabbia Ristorante - Reštaurácia a Ubytovanie Prievidza se nachází v Prievidze v Trenčínském kraji, 40 km od Martina. Nabízí terasu, gril a restauraci. Ubytování Sabbia Ristorante - Reštaurácia a Ubytovanie Prievidza se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Sabbia Ristorante - Reštaurácia a Ubytovanie Prievidza má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Sabbia Ristorante - Reštaurácia a Ubytovanie Prievidza momentálně evidujeme 189 recenzí.

Penzión Rudolf

8,5

Penzión Rudolf

Ubytování (Bed and breakfast) Penzión Rudolf. Penzión Rudolf se nachází v obci Nedožery-Brezany, 1 km od vlakového nádraží. Ubytování Penzión Rudolf se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Penzión Rudolf má celkové hodnocení 8,5. Pro Bed and breakfast Penzión Rudolf momentálně evidujeme 275 recenzí.

Hotel Squash Centrum

8,3

Hotel Squash Centrum

Ubytování (Hotel) Hotel Squash Centrum. Hotel Squash se nachází jen kousek od historického centra Prievidzy. Ubytování Hotel Squash Centrum se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Hotel Squash Centrum má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Squash Centrum momentálně evidujeme 242 recenzí.

Design Hotel Preuge

8,1

Design Hotel Preuge

Ubytování (Hotel) Design Hotel Preuge. Nový stylový Design Hotel Preuge se nachází v centru Prievidze, 100 metrů od vlakového a autobusového nádraží. Ubytování Design Hotel Preuge se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Design Hotel Preuge má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Design Hotel Preuge momentálně evidujeme 441 recenzí.

Penzión Alberto

7,7

Penzión Alberto

UbytováníPenzión Alberto. Penzión Alberto se nachází v Prievidzi, 2,6 km od Bojnického zámku a 37 km od městského hradu Kremnica. Ubytování Penzión Alberto se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Hotel Hokejka

7,4

Hotel Hokejka

Ubytování (Hotel) Hotel Hokejka. Hotel Hokejka se nachází v Prievidze, v bezprostřední blízkosti městského kluziště a zimního stadionu, pouhých 200 metrů od komplexu Multiplex Cinema, a... Ubytování Hotel Hokejka se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Hotel Hokejka má celkové hodnocení 7,4. Pro Hotel Hotel Hokejka momentálně evidujeme 228 recenzí.

Chata MARE

Chata MARE

Ubytování (Apartmán) Chata MARE. Chata MARE is located in Prievidza and offers a garden. This apartment features a terrace. Ubytování Chata MARE se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartmánový dom Castle

Apartmánový dom Castle

Ubytování (Prázdninový dům) Apartmánový dom Castle. Apartmánový dom Kastle is situated in Prievidza. The air-conditioned accommodation is 45 km from Žilina. Ubytování Apartmánový dom Castle se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

NOJKA APARTMÁN Prievidza Bojnice

NOJKA APARTMÁN Prievidza Bojnice

Ubytování (Apartmán) NOJKA APARTMÁN Prievidza Bojnice. NOJKA APARTMÁN Prievidza Bojnice se nachází v Prievidzi a nabízí terasu. 44 km od Trenčína. Ubytování NOJKA APARTMÁN Prievidza Bojnice se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Evka

Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Evka

Ubytování (Apartmán) Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Evka. Boasting barbecue facilities, Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Evka offers accommodation in Prievidza with free WiFi and garden views. Ubytování Ubytovanie Koliba Pacho - Zrub Evka se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Byt Castle 2

Byt Castle 2

Ubytování (Apartmán) Byt Castle 2. Located in Prievidza in the Trenčiansky kraj region, Byt Castle 2 features a patio. Ubytování Byt Castle 2 se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Štúdio apartmán Prievidza centrum

Štúdio apartmán Prievidza centrum

Ubytování (Apartmán) Štúdio apartmán Prievidza centrum. Studio Prievidza centrum is situated in Prievidza. Free WiFi is featured. The apartment has a flat-screen TV, 1 bedroom and a living room. Ubytování Štúdio apartmán Prievidza centrum se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Trip

Trip

Ubytování (Apartmán) Trip. Trip is set in Prievidza. The accommodation is 49 km from Rajecké Teplice. Ubytování Trip se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

VIP Apartmány Žabník

VIP Apartmány Žabník

Ubytování (Prázdninový dům) VIP Apartmány Žabník. Set in Prievidza, VIP Apartmány Žabník offers accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and luggage storage space. Ubytování VIP Apartmány Žabník se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj). Pro Prázdninový dům VIP Apartmány Žabník nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Pohoda

Pohoda

UbytováníPohoda. Pohoda se nachází v Prievidzi, pouhých 5,2 km od Bojnického zámku, a nabízí ubytování se zahradou, restaurací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Pohoda se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartmán Prievidza - Bojnice

Apartmán Prievidza - Bojnice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Prievidza - Bojnice. Apartmán Prievidza - Bojnice is set in Prievidza. Guests may enjoy the free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Apartmán Prievidza - Bojnice se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Drevenica Starý Mlyn

Drevenica Starý Mlyn

Ubytování (Chata) Drevenica Starý Mlyn. Chata Eva is situated in Prievidza. The accommodation is 43 km from Nitra. The chalet consists of 2 separate bedrooms, 1 bathroom and a living room. Ubytování Drevenica Starý Mlyn se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Ubytovanie v podkroví Koliba Pacho

Ubytovanie v podkroví Koliba Pacho

Ubytování (Apartmány) Ubytovanie v podkroví Koliba Pacho. Ubytovanie v podkroví Koliba Pacho provides accommodation with a bar and free WiFi. The apartment offers a terrace. Guests can also relax in the garden. Ubytování Ubytovanie v podkroví Koliba Pacho se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

sky apartment

sky apartment

Ubytovánísky apartment. Apartmán sky se nachází v Prievidzi, 4,1 km od Bojnického zámku a 37 km od Kremnického hradu. Nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování sky apartment se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Kanadský zrub

Kanadský zrub

Ubytování (Chata) Kanadský zrub. Kanadský zrub se nachází v Prievidzi v Trenčianském kraji a nabízí balkon a výhled na jezero. 34 km od Trenčína. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Kanadský zrub se nachází ve městě Prievidza (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Ubytování ve městě Prievidza

Město Prievidza se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 21 hotelů a ubytování ve městě Prievidza.