Hledat

Ubytování

Ubytování město Handlová

Ve městě Handlová (Slovensko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Handlová

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Handlová

Hotel Baník Handlová

8,6

Hotel Baník Handlová

Ubytování (Hotel) Hotel Baník Handlová. Hotel Baník Handlová se nachází v Handlové. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, restauraci a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Hotel Baník Handlová se nachází ve městě Handlová (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Baník Handlová má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Baník Handlová momentálně evidujeme 103 recenzí.

HUTIRA Relax Club

8,3

HUTIRA Relax Club

Ubytování (Penzion) HUTIRA Relax Club. HUTIRA Relax Club se nachází ve městě Handlová, 8 km od lyžařského vleku Remata. Nabízí ubytování s krytým bazénem a restauraci. Ubytování HUTIRA Relax Club se nachází ve městě Handlová (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování HUTIRA Relax Club má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion HUTIRA Relax Club momentálně evidujeme 48 recenzí.

Ubytovanie Janka

7,2

Ubytovanie Janka

Ubytování (Hostel) Ubytovanie Janka. K dispozici je sdílená kuchyň, terasa a zahrada. Ubytovanie Janka zahrnuje pokoje s posezením, kabelovou TV s plochou obrazovkou, kuchyní, jídelním koutem... Ubytování Ubytovanie Janka se nachází ve městě Handlová (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Janka má celkové hodnocení 7,2. Pro Hostel Ubytovanie Janka momentálně evidujeme 36 recenzí.

Penzión Medvedí Brloh

Penzión Medvedí Brloh

Ubytování (Penzion) Penzión Medvedí Brloh. Situated in Handlová, Penzión Medvedí Brloh has a garden, a bar and a terrace. Ubytování Penzión Medvedí Brloh se nachází ve městě Handlová (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 897 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Penzión Medvedí Brloh nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Poniklec Remata

Chata Poniklec Remata

Ubytování (Penzion) Chata Poniklec Remata. Boasting a bar and free WiFi, Chata Poniklec Remata is set in Handlová. Among the various facilities of this property are a garden and a terrace. Ubytování Chata Poniklec Remata se nachází ve městě Handlová (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 814 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Handlová

Město Handlová se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Handlová.