Hledat

Ubytování

Ubytování město Beluša

Ve městě Beluša (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Beluša

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Beluša

Privát Čerenica

8,5

Privát Čerenica

Ubytování (Privát) Privát Čerenica. Privát Čerenica se nachází v obci Beluša. Nabízí sezónní venkovní bazén a zázemí pro grilování. Ubytování Privát Čerenica se nachází ve městě Beluša (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 954 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát Čerenica má celkové hodnocení 8,5. Pro Privát Privát Čerenica momentálně evidujeme 13 recenzí.

Holiday home Belusa

Holiday home Belusa

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Belusa. Holiday home Belusa is located in Beluša. This holiday home comes with 3 bedrooms, a TV, and a kitchen with a microwave and a fridge. Ubytování Holiday home Belusa se nachází ve městě Beluša (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Belusa nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

privát MM

privát MM

Ubytování (Penzion) privát MM. Privát MM is located in Beluša. This property provides both free WiFi and private parking free of charge. Ubytování privát MM se nachází ve městě Beluša (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Beluša

Město Beluša se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Beluša.