Hledat

Ubytování

Ubytování město Kanianka

Ve městě Kanianka (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kanianka

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kanianka

Apartman Anro

9,9

Apartman Anro

Ubytování (Privát) Apartman Anro. Set in Kanianka, Apartman Anro offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Anro se nachází ve městě Kanianka (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Anro má celkové hodnocení 9,9. Pro Privát Apartman Anro momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzión Melódia

8,9

Penzión Melódia

Ubytování (Penzion) Penzión Melódia. Penzión Melódia se nachází v Kaniance, 4,5 km od Bojnic. Nabízí vlastní bezplatné parkoviště a v celém objektu zdarma Wi-Fi. Ubytování Penzión Melódia se nachází ve městě Kanianka (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 692 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Melódia má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzión Melódia momentálně evidujeme 59 recenzí.

Apartmany Kanianka

8,5

Apartmany Kanianka

Ubytování (Prázdninový dům) Apartmany Kanianka. Apartmány Kanianka se nachází v obci Kanianka, 200 metrů od sjezdovky a 4 km od lázeňského města Bojnice, a nabízí ubytování v apartmánech, zahradu s... Ubytování Apartmany Kanianka se nachází ve městě Kanianka (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Kanianka má celkové hodnocení 8,5. Pro Prázdninový dům Apartmany Kanianka momentálně evidujeme 59 recenzí.

Luxury Apartment, Kanianka (near Bojnice castle)

Luxury Apartment, Kanianka (near Bojnice castle)

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartment, Kanianka (near Bojnice castle). Luxury Apartment, Kanianka (near Bojnice castle) is situated in Kanianka. This apartment features free WiFi, a garden, as well as a terrace. Ubytování Luxury Apartment, Kanianka (near Bojnice castle) se nachází ve městě Kanianka (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Luxury Apartment, Kanianka (near Bojnice castle) nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Kanianka

Město Kanianka se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Kanianka.