Hledat

Ubytování

Ubytování město Opatovce nad Nitrou

Ve městě Opatovce nad Nitrou (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Opatovce nad Nitrou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Opatovce nad Nitrou

Penzión Lili

9,7

Penzión Lili

Ubytování (Penzion) Penzión Lili. Penzión Lili se nachází v obci Opatovce nad Nitrou a nabízí zahradu, společný prostor pro posezení, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzión Lili se nachází ve městě Opatovce nad Nitrou (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Lili má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzión Lili momentálně evidujeme 38 recenzí.

U starej mamy

9,1

U starej mamy

Ubytování (Apartmán) U starej mamy. U starej mamy se nachází v obci Opatovce nad Nitrou v Trenčianském kraji a nabízí zahradu, balkon a výhled do zahrady. Ubytování U starej mamy se nachází ve městě Opatovce nad Nitrou (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U starej mamy má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán U starej mamy momentálně evidujeme 24 recenzí.

Relaxcentrum Aquavital

9

Relaxcentrum Aquavital

Ubytování (Penzion) Relaxcentrum Aquavital. Relaxcentrum Aquavital se nachází v obci Opatovce nad Nitrou, jen 5 km od historického města Bojnice, kde najdete zoo, zámek, lázně a veřejný bazén. Ubytování Relaxcentrum Aquavital se nachází ve městě Opatovce nad Nitrou (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 216 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Relaxcentrum Aquavital má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Relaxcentrum Aquavital momentálně evidujeme 68 recenzí.

Ubytovanie pod kúpeľmi

Ubytovanie pod kúpeľmi

Ubytování (Apartmán) Ubytovanie pod kúpeľmi. Ubytovanie pod kúpeľmi is situated in Opatovce nad Nitrou. The apartment features garden views and is 43 km from Martin. Ubytování Ubytovanie pod kúpeľmi se nachází ve městě Opatovce nad Nitrou (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Opatovce nad Nitrou

Město Opatovce nad Nitrou se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Opatovce nad Nitrou.