Hledat

Ubytování

Ubytování město Partizánske

Ve městě Partizánske (Slovensko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Partizánske

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Partizánske

Penzión ARTUR

9,5

Penzión ARTUR

Ubytování (Penzion) Penzión ARTUR. Penzión ARTUR se nachází v Partizánském a nabízí zahradu, terasu, restauraci a bar. Hosté si mohou užívat výhled do zahrady. K zázemí patří dětské hřiště. Ubytování Penzión ARTUR se nachází ve městě Partizánske (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Penzión ARTUR má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzión ARTUR momentálně evidujeme 18 recenzí.

AZUL Hotel & Restaurant Partizánske

9,4

AZUL Hotel & Restaurant Partizánske

Ubytování (Hotel) AZUL Hotel & Restaurant Partizánske. AZUL Hotel & Restaurant nabízí ubytování v obci Partizánske. Hosté mohou navštívit místní restauraci, kde si lze za příplatek objednat snídani. Ubytování AZUL Hotel & Restaurant Partizánske se nachází ve městě Partizánske (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování AZUL Hotel & Restaurant Partizánske má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel AZUL Hotel & Restaurant Partizánske momentálně evidujeme 180 recenzí.

Prázdninový dom Katarína

9,3

Prázdninový dom Katarína

Ubytování (Apartmány) Prázdninový dom Katarína. Prázdninový dům Katarína se nachází v Partizánském v Trenčianském kraji. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Prázdninový dom Katarína se nachází ve městě Partizánske (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Prázdninový dom Katarína má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmány Prázdninový dom Katarína momentálně evidujeme 7 recenzí.

Cassian Inn

9,1

Cassian Inn

Ubytování (Penzion) Cassian Inn. Cassian Inn se nachází v Partizánském. K dispozici je také sdílená kuchyň, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Penzion má rodinné pokoje. Ubytování Cassian Inn se nachází ve městě Partizánske (Slovensko - Trenčiansky kraj).

AeroCafe

9

AeroCafe

Ubytování (Rezort) AeroCafe. AeroCafe se nachází ve městě Partizánske a nabízí gril, dětské hřiště a restauraci. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování AeroCafe se nachází ve městě Partizánske (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování AeroCafe má celkové hodnocení 9. Pro Rezort AeroCafe momentálně evidujeme 106 recenzí.

Penzion Vegas

8,8

Penzion Vegas

Ubytování (Penzion) Penzion Vegas. Penzion Vegas se nachází v Partizánském a nabízí ubytování s vlastním balkonem, restauraci, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Vegas se nachází ve městě Partizánske (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Penzion Vegas má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Vegas momentálně evidujeme 123 recenzí.

Penzion Batovka u HOFFERA

8,8

Penzion Batovka u HOFFERA

Ubytování (Penzion) Penzion Batovka u HOFFERA. Penzion Batovka u HOFFERA stojí 1 km od centra města Partizánske a 18 km od Topolčan. Nabízí restauraci, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Batovka u HOFFERA se nachází ve městě Partizánske (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Penzion Batovka u HOFFERA má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Batovka u HOFFERA momentálně evidujeme 80 recenzí.

Salas-Partizanske

8,7

Salas-Partizanske

Ubytování (Penzion) Salas-Partizanske. Salaš-Partizánske se nachází na okraji města Partizánské. Ubytování Salas-Partizanske se nachází ve městě Partizánske (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Salas-Partizanske má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Salas-Partizanske momentálně evidujeme 58 recenzí.

Ubytování ve městě Partizánske

Město Partizánske se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Partizánske.