Hledat

Ubytování

Apartmán Trenčan Apartmán

6 Sládkovičova, 017 01 Považská Bystrica, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartmán Trenčan. Apartmán Trenčan se nachází v Považské Bystrici a nabízí restauraci a terasu. 25 km od Žiliny. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Trenčan se nachází ve městě Považská Bystrica (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Popis ubytování Apartmán Trenčan

25 km od Žiliny. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. V ubytování Apartmán Trenčan máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Apartmán je vzdálený 38 km od Trenčína a 39 km od Bojnic. Na letiště Piešťany je to 71 km. Apartmán Trenčan se nachází v Považské Bystrici a nabízí restauraci a terasu. Apartmán má 1 ložnici, satelitní TV s plochou obrazovkou, vybavený kuchyňský kout s lednicí a minibarem a 1 koupelnu se sprchou. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Považská Bystrica

Penzión Manín

9,2

Penzión Manín

Ubytování (Penzion) Penzión Manín. Penzión Manín se nachází v přírodě v oblasti Manín. Sídlí v historické budově bývalé školy a nabízí pokoje s vlastní koupelnou a TV, Wi-Fi zdarma a... Ubytování Penzión Manín se nachází ve městě Považská Bystrica (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Penzión Manín má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzión Manín momentálně evidujeme 195 recenzí.

Hotel Gino Park Palace

8,8

Hotel Gino Park Palace

Ubytování (Hotel) Hotel Gino Park Palace. Hotel Gino Park Palace je umístěn v historickém zámku ze 17. Ubytování Hotel Gino Park Palace se nachází ve městě Považská Bystrica (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Hotel Gino Park Palace má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Gino Park Palace momentálně evidujeme 83 recenzí.

Rybnik Horna Marikova

8,8

Rybnik Horna Marikova

Ubytování (Prázdninový areál) Rybnik Horna Marikova. Rybnik Horná Mariková je prázdninový areál s klidnou polohou v nedotčené přírodě, 20 minut jízdy od Považské Bystrice. Ubytování Rybnik Horna Marikova se nachází ve městě Považská Bystrica (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Rybnik Horna Marikova má celkové hodnocení 8,8. Pro Prázdninový areál Rybnik Horna Marikova momentálně evidujeme 10 recenzí.

Penzion & restaurant Teplanka

8,7

Penzion & restaurant Teplanka

Ubytování (Penzion) Penzion & restaurant Teplanka. Penzion & restaurant Teplanka se nachází v Považské Bystrici. Nabízí bar, restauraci a zahradu. Ubytování Penzion & restaurant Teplanka se nachází ve městě Považská Bystrica (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Penzion & restaurant Teplanka má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion & restaurant Teplanka momentálně evidujeme 25 recenzí.

Penzión Drieňovkou

8,5

Penzión Drieňovkou

Ubytování (Penzion) Penzión Drieňovkou. Penzión Drieňovkou se nachází v Považské Bystrici a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, bezplatné Wi-Fi připojení a neplacené soukromé... Ubytování Penzión Drieňovkou se nachází ve městě Považská Bystrica (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Penzión Drieňovkou má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzión Drieňovkou momentálně evidujeme 62 recenzí.

Penzion Bystrica

8,4

Penzion Bystrica

Ubytování (Penzion) Penzion Bystrica. Penzion Bystrica se nachází 3 minuty chůze od centra Považské Bystrice. Ubytování Penzion Bystrica se nachází ve městě Považská Bystrica (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Penzion Bystrica má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion Bystrica momentálně evidujeme 45 recenzí.

Hotel Bothe

8,2

Hotel Bothe

Ubytování (Hotel) Hotel Bothe. Hotel Bothe se nachází 500 metrů od centra Považské Bystrice, kde nabízí moderní ubytování a dobrý přístup ke 200 metrů vzdálené dálnici D1. Ubytování Hotel Bothe se nachází ve městě Považská Bystrica (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Hotel Bothe má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Bothe momentálně evidujeme 414 recenzí.

Hotel Podhradie

8,2

Hotel Podhradie

Ubytování (Hotel) Hotel Podhradie. Hotel Podhradí, který se nachází v oblasti Považské Podhradie ve městě Považská Bystrica, nabízí světlé a útulné pokoje s LCD TV se satelitními kanály,... Ubytování Hotel Podhradie se nachází ve městě Považská Bystrica (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Hotel Podhradie má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Podhradie momentálně evidujeme 89 recenzí.

Hotel Garni

7,8

Hotel Garni

Ubytování (Hotel) Hotel Garni. Hotel Garni se nachází v Považské Bystrici, 1,5 km od centra města. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, balkon a TV. Ubytování Hotel Garni se nachází ve městě Považská Bystrica (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Hotel Garni má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Hotel Garni momentálně evidujeme 287 recenzí.