Hledat

Ubytování

Ubytování město Lazy pod Makytou

Ve městě Lazy pod Makytou (Slovensko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lazy pod Makytou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lazy pod Makytou

Rezort Jason

9,7

Rezort Jason

Ubytování (Bed and breakfast) Rezort Jason. Rezort Jason se nachází v Lazech pod Makytou a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a terasou. Ubytování Rezort Jason se nachází ve městě Lazy pod Makytou (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rezort Jason má celkové hodnocení 9,7. Pro Bed and breakfast Rezort Jason momentálně evidujeme 86 recenzí.

Wellness hotel Javorník

9

Wellness hotel Javorník

Ubytování (Hotel) Wellness hotel Javorník. Wellness hotel Javorník se nachází v obci Lazy pod Makytou, 600 metrů od Čertova, a nabízí bar, přístup na sjezdovku i výhled na hory. Ubytování Wellness hotel Javorník se nachází ve městě Lazy pod Makytou (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Wellness hotel Javorník má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Wellness hotel Javorník momentálně evidujeme 64 recenzí.

Guest House Chata Alpina

8,2

Guest House Chata Alpina

Ubytování (Penzion) Guest House Chata Alpina. Penzion Chata Alpina se nachází v obci Lazy pod Makytou, 500 metrů od chatové oblasti Čertov a 7 km od lyžařského areálu Kohútka. Ubytování Guest House Chata Alpina se nachází ve městě Lazy pod Makytou (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Guest House Chata Alpina má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Guest House Chata Alpina momentálně evidujeme 73 recenzí.

drevenica Kozí hríb

drevenica Kozí hríb

Ubytování (Chata) drevenica Kozí hríb. Drevenica Kozí hríb se nachází v Lazech pod Makytou v Trenčianském kraji a nabízí ubytování se soukromým neplaceným parkovištěm. Ubytování drevenica Kozí hríb se nachází ve městě Lazy pod Makytou (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Luna

Chata Luna

Ubytování (Chata) Chata Luna. Chata Luna se nachází v Lazech pod Makytou, 42 km od Žiliny a 39 km od Rajeckých Teplic. Ubytování Chata Luna se nachází ve městě Lazy pod Makytou (Slovensko - Trenčiansky kraj). Pro Chata Chata Luna nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Čertov

Chata Čertov

Ubytování (Penzion) Chata Čertov. Featuring free WiFi, Chata Čertov is set in Lazy pod Makytou. Among the various facilities of this property are a garden and a terrace. Ubytování Chata Čertov se nachází ve městě Lazy pod Makytou (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Lazy pod Makytou

Město Lazy pod Makytou se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Lazy pod Makytou.