Hledat

Ubytování

Ubytování město Bánovce nad Bebravou

Ve městě Bánovce nad Bebravou (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bánovce nad Bebravou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bánovce nad Bebravou

Kaštieľ Ottlýk

8,8

Kaštieľ Ottlýk

Ubytování (Hotel) Kaštieľ Ottlýk. Kaštieľ Ottlýk se nachází v historické budově s klenutými stropy v obci Horné Ozorovce a nabízí ubytování v luxusních pokojích s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Kaštieľ Ottlýk se nachází ve městě Bánovce nad Bebravou (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Arkádia ***

7,9

Hotel Arkádia ***

Ubytování (Hotel) Hotel Arkádia ***. Tříhvězdičkový hotel Arkádia *** se nachází v obci Bánovce nad Bebravou. Ubytování Hotel Arkádia *** se nachází ve městě Bánovce nad Bebravou (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Arkádia *** má celkové hodnocení 7,9. Pro Hotel Hotel Arkádia *** momentálně evidujeme 56 recenzí.

Apartmán Veverka

Apartmán Veverka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Veverka. Apartmán Veverka is located in Bánovce nad Bebravou. The accommodation is 25 km from Trenčianske Teplice. Ubytování Apartmán Veverka se nachází ve městě Bánovce nad Bebravou (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 278 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Veverička

Apartmán Veverička

Ubytování (Apartmán) Apartmán Veverička. Apartmán Veverička is set in Bánovce nad Bebravou. The accommodation is 25 km from Trenčianske Teplice. Ubytování Apartmán Veverička se nachází ve městě Bánovce nad Bebravou (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 466 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytovanie BN

Ubytovanie BN

Ubytování (Hostel) Ubytovanie BN. Ubytovanie BN je situované ve městě Bánovce nad Bebravou a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech pokojích a společných prostorách. V okolí lze parkovat zdarma. Ubytování Ubytovanie BN se nachází ve městě Bánovce nad Bebravou (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 775 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Hostel Ubytovanie BN nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Bánovce nad Bebravou

Město Bánovce nad Bebravou se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Bánovce nad Bebravou.