Hledat

Ubytování

Ubytování město Nemšová

Ve městě Nemšová (Slovensko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Nemšová

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nemšová

Penzión Uhliská

9,2

Penzión Uhliská

Ubytování (Penzion) Penzión Uhliská. Penzión Uhliská se nachází v obci Nemšová. Nabízí zahradu, bar, restauraci, výhled do zahrady a dětské hřiště. Ubytování Penzión Uhliská se nachází ve městě Nemšová (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Uhliská má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzión Uhliská momentálně evidujeme 56 recenzí.

Gazdovský dom

8,9

Gazdovský dom

Ubytování (Penzion) Gazdovský dom. Nabízí restauraci, zahradu, bar. Gazdovský dom poskytuje pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou, lednicí, rychlovarnou konvicí, Wi-Fi zdarma, šatní... Ubytování Gazdovský dom se nachází ve městě Nemšová (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Gazdovský dom má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Gazdovský dom momentálně evidujeme 26 recenzí.

Penzión Kingo

8,1

Penzión Kingo

Ubytování (Penzion) Penzión Kingo. Penzión Kingo se nachází v Nemšové a má bar. Poskytuje restauraci, která podává mezinárodní jídla i bezplatné Wi-Fi. Podává se zde kontinentální snídaně. Ubytování Penzión Kingo se nachází ve městě Nemšová (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Kingo má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Penzión Kingo momentálně evidujeme 20 recenzí.

Penzión Fox

7,7

Penzión Fox

Ubytování (Penzion) Penzión Fox. Penzión Fox nabízí moderní pokoje a bezplatné Wi-Fi v centru města Nemšová. Ubytování Penzión Fox se nachází ve městě Nemšová (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Fox má celkové hodnocení 7,7. Pro Penzion Penzión Fox momentálně evidujeme 30 recenzí.

Ubytování ve městě Nemšová

Město Nemšová se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Nemšová.