Hledat

Ubytování

Lagúna ubytovanie, možnosť objednať si raňajky Penzion

50 Janka Paľu, 914 41 Nemšová, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Lagúna ubytovanie, možnosť objednať si raňajky. Sídlí v Německu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Pokoje mají šatní skříň. Ubytování Lagúna ubytovanie, možnosť objednať si raňajky se nachází ve městě Nemšová (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Popis ubytování Lagúna ubytovanie, možnosť objednať si raňajky

Na letiště Piešťany je to 43 km. Každé ráno se podává kontinentální snídaně. Pokoje mají šatní skříň. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Lagúna ubytovanie má pokoje s psacím stolem a TV s plochou obrazovkou. V ubytování Lagúna ubytovanie, možnosť objednať si raňajky máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Sídlí v Německu. Piešťany se nachází 47 km od hotelu Lagúna, zatímco Trenčín je vzdálený 47 km.

Jiná ubytování ve městě Nemšová

Penzión Uhliská

9,2

Penzión Uhliská

Ubytování (Penzion) Penzión Uhliská. Penzión Uhliská se nachází v obci Nemšová. Nabízí zahradu, bar, restauraci, výhled do zahrady a dětské hřiště. Ubytování Penzión Uhliská se nachází ve městě Nemšová (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Penzión Uhliská má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzión Uhliská momentálně evidujeme 56 recenzí.

Gazdovský dom

8,9

Gazdovský dom

Ubytování (Penzion) Gazdovský dom. Nabízí restauraci, zahradu, bar. Gazdovský dom poskytuje pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou, lednicí, rychlovarnou konvicí, Wi-Fi zdarma, šatní... Ubytování Gazdovský dom se nachází ve městě Nemšová (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Gazdovský dom má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Gazdovský dom momentálně evidujeme 26 recenzí.

Penzión Kingo

8,1

Penzión Kingo

Ubytování (Penzion) Penzión Kingo. Penzión Kingo se nachází v Nemšové a má bar. Poskytuje restauraci, která podává mezinárodní jídla i bezplatné Wi-Fi. Podává se zde kontinentální snídaně. Ubytování Penzión Kingo se nachází ve městě Nemšová (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Penzión Kingo má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Penzión Kingo momentálně evidujeme 20 recenzí.

Penzión Fox

7,7

Penzión Fox

Ubytování (Penzion) Penzión Fox. Penzión Fox nabízí moderní pokoje a bezplatné Wi-Fi v centru města Nemšová. Ubytování Penzión Fox se nachází ve městě Nemšová (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Penzión Fox má celkové hodnocení 7,7. Pro Penzion Penzión Fox momentálně evidujeme 30 recenzí.