Hledat

Ubytování

Ubytování město Bzince pod Javorinou

Ve městě Bzince pod Javorinou (Slovensko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bzince pod Javorinou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bzince pod Javorinou

Ubytovanie v sukromi

9

Ubytovanie v sukromi

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytovanie v sukromi. Ubytovanie v sukromi se nachází v obci Bzince pod Javorinou. Nabízí terasu, zahradu a gril. Ubytování Ubytovanie v sukromi se nachází ve městě Bzince pod Javorinou (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 300 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie v sukromi má celkové hodnocení 9. Pro Prázdninový dům Ubytovanie v sukromi momentálně evidujeme 12 recenzí.

Chata Veselá hora

Chata Veselá hora

Ubytování (Chata) Chata Veselá hora. Chata Veselá hora se nachází v obci Bzince pod Javorinou v Trenčianském kraji a nabízí zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Chata Veselá hora se nachází ve městě Bzince pod Javorinou (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chata Veselá hora nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Rekreacne zariadenie HRUBA STRANA obec Bzince pod Javorinou

Rekreacne zariadenie HRUBA STRANA obec Bzince pod Javorinou

Ubytování (Hostel) Rekreacne zariadenie HRUBA STRANA obec Bzince pod Javorinou. Situated in Bzince pod Javorinou, Hruba Strana offers free WiFi. Among the various facilities are a shared lounge and a garden. Ubytování Rekreacne zariadenie HRUBA STRANA obec Bzince pod Javorinou se nachází ve městě Bzince pod Javorinou (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 340 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Bzince pod Javorinou

Město Bzince pod Javorinou se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Bzince pod Javorinou.