Hledat

Ubytování

Ubytování město Trenčín

Ve městě Trenčín (Slovensko) máme celkem 58 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Trenčín

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Trenčín

SGL apartment Liptovska

10

SGL apartment Liptovska

Ubytování (Apartmán) SGL apartment Liptovska. SGL apartment Liptovska se nachází v Trenčíně v Trenčianském kraji a nabízí balkon. Ubytování SGL apartment Liptovska se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Kristoff Plaza

10

Kristoff Plaza

UbytováníKristoff Plaza. Kristoff Plaza se nachází v Trenčíně a nabízí terasu. Je vzdálen 46 km od hradu Beckov a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Kristoff Plaza se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Friends & Family Apartment

10

Friends & Family Apartment

UbytováníFriends & Family Apartment. Boasting accommodation with a balcony, Friends & Family Apartment is situated in Trenčín. Ubytování Friends & Family Apartment se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

dvojizbáč

10

dvojizbáč

Ubytovánídvojizbáč. dvojizbáč se nachází v Trenčíně v Trenčianském kraji a nabízí balkon. Je vzdálen 36 km od Čachtického hradu a má výtah. Ubytování dvojizbáč se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartmán 1901

10

Apartmán 1901

UbytováníApartmán 1901. Apartmán 1901 se nachází v Trenčíně, 38 km od hradu Čachtice a 44 km od hradu Hradok. Nabízí bar a klimatizaci. Ubytování Apartmán 1901 se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartmán s átriom v historickom centre

10

Apartmán s átriom v historickom centre

Ubytování (Apartmán) Apartmán s átriom v historickom centre. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartmán s átriom v historickom centre is located in Trenčín. Ubytování Apartmán s átriom v historickom centre se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Cozy Stay Apartment

9,9

Cozy Stay Apartment

UbytováníCozy Stay Apartment. Cozy Stay Apartment se nachází v Trenčíně, 40 km od Čachtického hradu, 46 km od Hradu a 47 km od zámku Moravany nad Váhom. Ubytování Cozy Stay Apartment se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Green Bay Residence Apartment C3.03

9,9

Green Bay Residence Apartment C3.03

Ubytování (Apartmán) Green Bay Residence Apartment C3.03. Green Bay Residence Apartment C3.03 se nachází v Trenčíně, 49 km od Považské Bystrice, a nabízí restauraci, bar a terasu. Ubytování Green Bay Residence Apartment C3.03 se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

CITY PRESTIGE apartment Trencin

9,9

CITY PRESTIGE apartment Trencin

UbytováníCITY PRESTIGE apartment Trencin. CITY PRESTIGE apartment Trenčin se nachází v Trenčíně, pouhých 38 km od Čachtického hradu, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování CITY PRESTIGE apartment Trencin se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

COMFORT CITY FREE PARKING

9,9

COMFORT CITY FREE PARKING

UbytováníCOMFORT CITY FREE PARKING. COMFORT CITY FREE PARKING se nachází v Trenčíně, 36 km od hradu Čachtice a 42 km od hradu Hradok, a nabízí výhled do vnitřního dvora. Ubytování COMFORT CITY FREE PARKING se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Elegantný Byt v Srdci Mesta

9,8

Elegantný Byt v Srdci Mesta

UbytováníElegantný Byt v Srdci Mesta. Tento apartmán se nachází v Trenčíně, 45 km od Hradu a zámku v Trenčíně. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Elegantný Byt v Srdci Mesta se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartmán s terasou v historickom centre

9,8

Apartmán s terasou v historickom centre

Ubytování (Apartmán) Apartmán s terasou v historickom centre. Apartmán s terasou v historickém centru se nachází v Trenčíně a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 38 km od Piešťan. Ubytování Apartmán s terasou v historickom centre se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

LUXURY LIVING

9,8

LUXURY LIVING

UbytováníLUXURY LIVING. LUXURY LIVING se nachází v Trenčíně, 38 km od Čachtického hradu a 44 km od Hradoku, a nabízí výhled do vnitřního dvora. Ubytování LUXURY LIVING se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartmán s balkónom

9,8

Apartmán s balkónom

UbytováníApartmán s balkónom. Apartmán s balkonem se nachází v Trenčíně, 38 km od Čachtického hradu, 44 km od Hradu a 45 km od zámku Moravany nad Váhom. Ubytování Apartmán s balkónom se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Eva Apartments Svermova

9,8

Eva Apartments Svermova

Ubytování (Apartmán) Eva Apartments Svermova. Apartmán Eva Svermova se nachází v budově z roku 1980 v Trenčíně. Nabízí ubytování s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Eva Apartments Svermova se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Eva Apartments Svermova má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Eva Apartments Svermova momentálně evidujeme 28 recenzí.

Apartmán Sihoť

9,8

Apartmán Sihoť

UbytováníApartmán Sihoť. Apartmán Sihoť se nachází v Trenčíně, pouhých 44 km od hradu Hradok, a nabízí zahradu, gril, soukromý check-in a check-out. 38 km od Čachtického hradu. Ubytování Apartmán Sihoť se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

KAVart apartmán

9,7

KAVart apartmán

Ubytování (Apartmán) KAVart apartmán. KAVart apartmán se nachází v Trenčíně a nabízí restauraci, bar a terasu. 37 km od Piešťan. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování KAVart apartmán se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Farma Opačitá

9,7

Farma Opačitá

UbytováníFarma Opačitá. Farma Opačitá nabízí ubytování ve Valaské Běle, 26 km od Bojnického zámku. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Farma Opačitá se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartmán Golf Trenčín

9,7

Apartmán Golf Trenčín

Ubytování (Apartmán) Apartmán Golf Trenčín. Apartmán Golf Trenčín se nachází v Trenčíně a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Golf Trenčín se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Apartmán Golf Trenčín má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Golf Trenčín momentálně evidujeme 11 recenzí.

Elite House Trenčín

9,6

Elite House Trenčín

UbytováníElite House Trenčín. Ubytování se nachází v Trenčíně, 40 km od Čachtického hradu, 46 km od hradu Hradok a 47 km od zámku Moravany nad Váhom. Ubytování Elite House Trenčín se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Old Town Apartment

9,6

Old Town Apartment

Ubytování (Apartmán) Old Town Apartment. Apartmán Old Town se nachází v Trenčíně, 38 km od Piešťan a 42 km od Bojnic, a nabízí ubytování s výhledem na město. Ubytování Old Town Apartment se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Old Town Apartment má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Old Town Apartment momentálně evidujeme 159 recenzí.

Greenbay Golf Apartments

9,6

Greenbay Golf Apartments

Ubytování (Apartmány) Greenbay Golf Apartments. Greenbay Golf Apartments se nachází v Trenčíně. Nabízí moderně zařízené apartmány s Wi-Fi zdarma. Parkovat lze přímo v budově. Ubytování Greenbay Golf Apartments se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Greenbay Golf Apartments má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Greenbay Golf Apartments momentálně evidujeme 31 recenzí.

garsónka v novostavbe

9,6

garsónka v novostavbe

Ubytovánígarsónka v novostavbe. Garsónka v novostavbe se nachází v Trenčíně, 40 km od hradu Čachtice, 46 km od hradu Hradok a 47 km od zámku Moravany nad Váhom. Ubytování garsónka v novostavbe se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Penzión Tiberia

9,5

Penzión Tiberia

Ubytování (Penzion) Penzión Tiberia. Penzión Tiberia stojí 820 metrů severně od historického centra Trenčína. Nabízí nepřetržitě otevřenou recepci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzión Tiberia se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Penzión Tiberia má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzión Tiberia momentálně evidujeme 548 recenzí.

Apartmány Noviny

9,5

Apartmány Noviny

Ubytování (Apartmány) Apartmány Noviny. Apartmány Noviny se nachází v Trenčíně, 49 km od Považské Bystrice. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Noviny se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Apartmány Noviny má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Apartmány Noviny momentálně evidujeme 55 recenzí.

ELEGANT apartmán ajaj

9,5

ELEGANT apartmán ajaj

Ubytování (Apartmán) ELEGANT apartmán ajaj. ELEGANT apartmán ajaj se nachází v Trenčíně, 37 km od Piešťan, 43 km od Bojnic, a nabízí výhled na řeku, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a bezplatné... Ubytování ELEGANT apartmán ajaj se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování ELEGANT apartmán ajaj má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán ELEGANT apartmán ajaj momentálně evidujeme 45 recenzí.

APARTMENTS TRENČÍN

9,5

APARTMENTS TRENČÍN

Ubytování (Apartmány) APARTMENTS TRENČÍN. APARTMENTS TRENČÍN se nachází v Trenčíně v Trenčianském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování APARTMENTS TRENČÍN se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartmán UrbanPark

9,5

Apartmán UrbanPark

UbytováníApartmán UrbanPark. Apartmán UrbanPark se nachází v Trenčíně, 40 km od hradu Čachtice, 46 km od hradu Hradok a 47 km od zámku Moravany nad Váhom. Ubytování Apartmán UrbanPark se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Nature Homestay

9,5

Nature Homestay

UbytováníNature Homestay. Nature Homestay se nachází v Trenčíně, pouhých 45 km od lázní Piešťany. Ubytování Nature Homestay se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

ATRIO Apartments 2

9,5

ATRIO Apartments 2

UbytováníATRIO Apartments 2. ATRIO Apartments 2 se nachází v Trenčíně, 44 km od hradu Hradok, 45 km od zámku Moravany nad Váhom a 19 km od hradu Beckov. Ubytování ATRIO Apartments 2 se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartmán Teri

9,4

Apartmán Teri

UbytováníApartmán Teri. Apartmán Teri se nachází v Trenčíně, 38 km od hradu Čachtice a 45 km od hradu Hradok. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Teri se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Trencin castle view apartment

9,4

Trencin castle view apartment

UbytováníTrencin castle view apartment. Trenčianský hrad view apartment se nachází v Trenčíně, 36 km od Čachtického hradu a 42 km od Hradoku, a nabízí terasu a výhled do vnitřního dvora. Ubytování Trencin castle view apartment se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Andrea apartment

9,4

Andrea apartment

Ubytování (Apartmány) Andrea apartment. Andrea apartment se nachází v Trenčíně a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem na dětské hřiště. Ubytování Andrea apartment se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Eva apartments Pred polom

9,4

Eva apartments Pred polom

Ubytování (Apartmán) Eva apartments Pred polom. Eva apartments Pred polom se nachází v Trenčíně a nabízí balkon, plně vybavenou kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování Eva apartments Pred polom se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Eva apartments Pred polom má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Eva apartments Pred polom momentálně evidujeme 40 recenzí.

Apartmány Vinohrady

9,3

Apartmány Vinohrady

Ubytování (Apartmán) Apartmány Vinohrady. Apartmány Vinohrady se nacházejí v Trenčíně, 44 km od Považské Bystrice, a nabízejí ubytování s balkonem, bezplatným Wi-Fi a výhledem na město. Ubytování Apartmány Vinohrady se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Apartmány Vinohrady má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmány Vinohrady momentálně evidujeme 35 recenzí.

Zoerentals Zlatovska

9,3

Zoerentals Zlatovska

Ubytování (Apartmán) Zoerentals Zlatovska. Zoerentals Zlatovská se nachází v Trenčíně, 10 minut pěšky od trenčínského hradu. Ubytování Zoerentals Zlatovska se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Zoerentals Zlatovska má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Zoerentals Zlatovska momentálně evidujeme 118 recenzí.

Zoerentals Rastislavova

9,3

Zoerentals Rastislavova

Ubytování (Apartmány) Zoerentals Rastislavova. Zoerentals Rastislavova se nachází v Trenčíně, 10 minut pěšky od trenčínského hradu. Ubytování Zoerentals Rastislavova se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Zoerentals Rastislavova má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmány Zoerentals Rastislavova momentálně evidujeme 362 recenzí.

Old Town Apartment 2

9,3

Old Town Apartment 2

Ubytování (Apartmán) Old Town Apartment 2. Old Town Apartment 2 se nachází v Trenčíně a nabízí Wi-Fi zdarma, výhled do zahrady a plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Old Town Apartment 2 se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Old Town Apartment 2 má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Old Town Apartment 2 momentálně evidujeme 78 recenzí.

Apartmán Vita

9,3

Apartmán Vita

Ubytování (Apartmán) Apartmán Vita. Apartmán Vita se nachází v Trenčíně a nabízí bar a sdílený lounge. 37 km od Piešťan. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Vita se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartmán Sitka

9,3

Apartmán Sitka

UbytováníApartmán Sitka. Apartmán Sitka se nachází v Trenčíně, 38 km od hradu Čachtice, 44 km od hradu Hradok a 45 km od zámku Moravany nad Váhom. Ubytování Apartmán Sitka se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartmán Zlatovská 22B

9,2

Apartmán Zlatovská 22B

UbytováníApartmán Zlatovská 22B. Apartmán Zlatovská 22B se nachází v Trenčíně, 42 km od hradu Hradok a 43 km od zámku Moravany nad Váhom. Nabízí ubytování s kuchyňským koutem. Ubytování Apartmán Zlatovská 22B se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Penzion pod Brezinou

9,2

Penzion pod Brezinou

Ubytování (Penzion) Penzion pod Brezinou. Penzion pod Brezinou se nachází 500 metrů od trenčínského výstaviště Expo-centrum a 5 minut chůze od historického centra města. Ubytování Penzion pod Brezinou se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Penzion pod Brezinou má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion pod Brezinou momentálně evidujeme 195 recenzí.

Penzion In Lux

9,2

Penzion In Lux

Ubytování (Penzion) Penzion In Lux. Penzion In Lux se nachází v Trenčíně a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Penzion In Lux se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Hodzova

9,1

Hodzova

Ubytování (Apartmán) Hodzova. Hodzova se nachází v Trenčíně v Trenčianském kraji, 45 km od Crikvenice. Ubytování Hodzova se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Pod horou

9,1

Pod horou

Ubytování (Venkovský dům) Pod horou. Renovovaný venkovský dům Pod Horou nabízí ubytování se zahradou v Trenčíně, v malebné Kubrické Dolině pod horou Vancalka. Parkovat lze přímo na místě. Ubytování Pod horou se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Pod horou má celkové hodnocení 9,1. Pro Venkovský dům Pod horou momentálně evidujeme 36 recenzí.

Apartman Zlatovska

9,1

Apartman Zlatovska

Ubytování (Apartmán) Apartman Zlatovska. Apartmán Zlatovská se nachází v Trenčíně a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi, balkon a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartman Zlatovska se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Apartman Zlatovska má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartman Zlatovska momentálně evidujeme 57 recenzí.

Hotel Elizabeth

9,1

Hotel Elizabeth

Ubytování (Hotel) Hotel Elizabeth. Hotel Elizabeth se nachází na úpatí kopce pod Trenčínským hradem a nabízí ubytování v původní budově, která byla postavena před 100 lety, s elegantním... Ubytování Hotel Elizabeth se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Hotel Elizabeth má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Elizabeth momentálně evidujeme 426 recenzí.

1 BDR Apartment, Soblahovská

9

1 BDR Apartment, Soblahovská

Ubytování (Apartmán) 1 BDR Apartment, Soblahovská. 1 BDR Apartmán, Soblahovská se nachází v Trenčíně, 47 km od Piešťan. Nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování 1 BDR Apartment, Soblahovská se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování 1 BDR Apartment, Soblahovská má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán 1 BDR Apartment, Soblahovská momentálně evidujeme 41 recenzí.

Apartman Vita Lite

9

Apartman Vita Lite

UbytováníApartman Vita Lite. Apartmán Vita Lite se nachází v Trenčíně, 38 km od Čachtického hradu a 44 km od Hradu, a nabízí výhled do vnitřního dvora. Ubytování Apartman Vita Lite se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Ubytování ve městě Trenčín

Město Trenčín se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 58 hotelů a ubytování ve městě Trenčín.