Hledat

Ubytování

Ubytování město Ráztočno

Ve městě Ráztočno (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ráztočno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ráztočno

Chata Horec

9,2

Chata Horec

Ubytování (Penzion) Chata Horec. Penzion Chata Horec se nachází v Ráztočně a nabízí přímý přístup na sjezdovku, zázemí pro grilování, terasu, sdílený lounge a lyžárnu. Ubytování Chata Horec se nachází ve městě Ráztočno (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 371 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Horec má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Chata Horec momentálně evidujeme 16 recenzí.

Horský hotel Remata

8,7

Horský hotel Remata

Ubytování (Hotel) Horský hotel Remata. Horský hotel Remata, obklopený horami, nabízí krytý a venkovní bazén, restauraci, pokoje s TV a bezplatné Wi-Fi připojení ve společných prostorách. Ubytování Horský hotel Remata se nachází ve městě Ráztočno (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 585 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Horský hotel Remata má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Horský hotel Remata momentálně evidujeme 45 recenzí.

Penzión MLADOSŤ

Penzión MLADOSŤ

Ubytování (Penzion) Penzión MLADOSŤ. Penzión MLADOSŤ is located in Ráztočno and features a bar. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Penzión MLADOSŤ se nachází ve městě Ráztočno (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Ráztočno

Město Ráztočno se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Ráztočno.