Hledat

Ubytování

Ubytování město Čachtice

Ve městě Čachtice (Slovensko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Čachtice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Čachtice

Pivnička pod Čachtickým hradom

9,4

Pivnička pod Čachtickým hradom

Ubytování (Penzion) Pivnička pod Čachtickým hradom. Pivnička pod Čachtickým hradom se nachází v Čachticích, v budově z roku 2014. Nabízí bar a pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Pivnička pod Čachtickým hradom se nachází ve městě Čachtice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pivnička pod Čachtickým hradom má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Pivnička pod Čachtickým hradom momentálně evidujeme 101 recenzí.

Palatín

9,1

Palatín

Ubytování (Privát) Palatín. Palatín stojí v centru Čachtic, jen 1 km od Čachtického hradu. Ubytování Palatín se nachází ve městě Čachtice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Palatín má celkové hodnocení 9,1. Pro Privát Palatín momentálně evidujeme 366 recenzí.

Ubytovanie Anna Sučanská

8,6

Ubytovanie Anna Sučanská

Ubytování (Privát) Ubytovanie Anna Sučanská. Ubytovanie Anna Sučanská se nachází v Čachticích. Je to ubytování v soukromí s vlastní restaurací, Wi-Fi zdarma, TV, varnou konvicí a posezením. Ubytování Ubytovanie Anna Sučanská se nachází ve městě Čachtice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Anna Sučanská má celkové hodnocení 8,6. Pro Privát Ubytovanie Anna Sučanská momentálně evidujeme 31 recenzí.

Ubytovanie Anka Sučanská

8,6

Ubytovanie Anka Sučanská

Ubytování (Penzion) Ubytovanie Anka Sučanská. Ubytovanie Anka Sučanská se nachází v obci Čachtice 2 km od Čachtického hradu a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, restauraci, zahradu a... Ubytování Ubytovanie Anka Sučanská se nachází ve městě Čachtice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Anka Sučanská má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Ubytovanie Anka Sučanská momentálně evidujeme 205 recenzí.

Ubytování ve městě Čachtice

Město Čachtice se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Čachtice.