Hledat

Ubytování

SGL apartment Liptovska Apartmán

Liptovská, 911 08 Trenčín, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) SGL apartment Liptovska. SGL apartment Liptovska se nachází v Trenčíně v Trenčianském kraji a nabízí balkon. Ubytování SGL apartment Liptovska se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování SGL apartment Liptovska

Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. SGL apartment Liptovska se nachází v Trenčíně v Trenčianském kraji a nabízí balkon. Ubytování je vzdálené 36 km od Piešťan a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Na letiště Piešťany je to 32 km. Apartmán je vzdálený 40 km od Bojnic a 48 km od Zlína.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Trenčín

Apartmán s átriom v historickom centre

10

Apartmán s átriom v historickom centre

Ubytování (Apartmán) Apartmán s átriom v historickom centre. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartmán s átriom v historickom centre is located in Trenčín. Ubytování Apartmán s átriom v historickom centre se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green Bay Residence Apartment C3.03

9,9

Green Bay Residence Apartment C3.03

Ubytování (Apartmán) Green Bay Residence Apartment C3.03. Green Bay Residence Apartment C3.03 se nachází v Trenčíně, 49 km od Považské Bystrice, a nabízí restauraci, bar a terasu. Ubytování Green Bay Residence Apartment C3.03 se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán s terasou v historickom centre

9,8

Apartmán s terasou v historickom centre

Ubytování (Apartmán) Apartmán s terasou v historickom centre. Apartmán s terasou v historickém centru se nachází v Trenčíně a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 38 km od Piešťan. Ubytování Apartmán s terasou v historickom centre se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eva Apartments Svermova

9,8

Eva Apartments Svermova

Ubytování (Apartmán) Eva Apartments Svermova. Apartmán Eva Svermova se nachází v budově z roku 1980 v Trenčíně. Nabízí ubytování s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Eva Apartments Svermova se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Eva Apartments Svermova má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Eva Apartments Svermova momentálně evidujeme 28 recenzí.

Privát na Sihoti 1

9,7

Privát na Sihoti 1

Ubytování (Apartmán) Privát na Sihoti 1. Tento světlý, jižně orientovaný apartmán Privát na Sihoti 1 se nachází ve 2. patře budovy v Trenčíně, 10 minut chůze od centra města. Ubytování Privát na Sihoti 1 se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Privát na Sihoti 1 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Privát na Sihoti 1 momentálně evidujeme 41 recenzí.

KAVart apartmán

9,7

KAVart apartmán

Ubytování (Apartmán) KAVart apartmán. KAVart apartmán se nachází v Trenčíně a nabízí restauraci, bar a terasu. 37 km od Piešťan. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování KAVart apartmán se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Golf Trenčín

9,7

Apartmán Golf Trenčín

Ubytování (Apartmán) Apartmán Golf Trenčín. Apartmán Golf Trenčín se nachází v Trenčíně a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Golf Trenčín se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Golf Trenčín má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Golf Trenčín momentálně evidujeme 11 recenzí.

Old Town Apartment

9,6

Old Town Apartment

Ubytování (Apartmán) Old Town Apartment. Apartmán Old Town se nachází v Trenčíně, 38 km od Piešťan a 42 km od Bojnic, a nabízí ubytování s výhledem na město. Ubytování Old Town Apartment se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Old Town Apartment má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Old Town Apartment momentálně evidujeme 159 recenzí.

Greenbay Golf Apartments

9,6

Greenbay Golf Apartments

Ubytování (Apartmány) Greenbay Golf Apartments. Greenbay Golf Apartments se nachází v Trenčíně. Nabízí moderně zařízené apartmány s Wi-Fi zdarma. Parkovat lze přímo v budově. Ubytování Greenbay Golf Apartments se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Greenbay Golf Apartments má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Greenbay Golf Apartments momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartmány Noviny

9,5

Apartmány Noviny

Ubytování (Apartmány) Apartmány Noviny. Apartmány Noviny se nachází v Trenčíně, 49 km od Považské Bystrice. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Noviny se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Noviny má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Apartmány Noviny momentálně evidujeme 55 recenzí.

Penzión Tiberia

9,5

Penzión Tiberia

Ubytování (Penzion) Penzión Tiberia. Penzión Tiberia stojí 820 metrů severně od historického centra Trenčína. Nabízí nepřetržitě otevřenou recepci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzión Tiberia se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Tiberia má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzión Tiberia momentálně evidujeme 548 recenzí.

ELEGANT apartmán ajaj

9,5

ELEGANT apartmán ajaj

Ubytování (Apartmán) ELEGANT apartmán ajaj. ELEGANT apartmán ajaj se nachází v Trenčíně, 37 km od Piešťan, 43 km od Bojnic, a nabízí výhled na řeku, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a bezplatné... Ubytování ELEGANT apartmán ajaj se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování ELEGANT apartmán ajaj má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán ELEGANT apartmán ajaj momentálně evidujeme 45 recenzí.

APARTMENTS TRENČÍN

9,5

APARTMENTS TRENČÍN

Ubytování (Apartmány) APARTMENTS TRENČÍN. APARTMENTS TRENČÍN se nachází v Trenčíně v Trenčianském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování APARTMENTS TRENČÍN se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eva apartments Pred polom

9,4

Eva apartments Pred polom

Ubytování (Apartmán) Eva apartments Pred polom. Eva apartments Pred polom se nachází v Trenčíně a nabízí balkon, plně vybavenou kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování Eva apartments Pred polom se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Eva apartments Pred polom má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Eva apartments Pred polom momentálně evidujeme 40 recenzí.

Andrea apartment

9,4

Andrea apartment

Ubytování (Apartmány) Andrea apartment. Andrea apartment se nachází v Trenčíně a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem na dětské hřiště. Ubytování Andrea apartment se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ATRIO Apartments

9,4

ATRIO Apartments

Ubytování (Apartmán) ATRIO Apartments. ATRIO Apartments se nachází v Trenčíně a nabízí bar, zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování ATRIO Apartments se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Apartmány Vinohrady

9,3

Apartmány Vinohrady

Ubytování (Apartmán) Apartmány Vinohrady. Apartmány Vinohrady se nacházejí v Trenčíně, 44 km od Považské Bystrice, a nabízejí ubytování s balkonem, bezplatným Wi-Fi a výhledem na město. Ubytování Apartmány Vinohrady se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 231 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Vinohrady má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmány Vinohrady momentálně evidujeme 35 recenzí.

Zoerentals Zlatovska

9,3

Zoerentals Zlatovska

Ubytování (Apartmán) Zoerentals Zlatovska. Zoerentals Zlatovská se nachází v Trenčíně, 10 minut pěšky od trenčínského hradu. Ubytování Zoerentals Zlatovska se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 292 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Zoerentals Zlatovska má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Zoerentals Zlatovska momentálně evidujeme 118 recenzí.

Zoerentals Rastislavova

9,3

Zoerentals Rastislavova

Ubytování (Apartmány) Zoerentals Rastislavova. Zoerentals Rastislavova se nachází v Trenčíně, 10 minut pěšky od trenčínského hradu. Ubytování Zoerentals Rastislavova se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Zoerentals Rastislavova má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmány Zoerentals Rastislavova momentálně evidujeme 362 recenzí.

Old Town Apartment 2

9,3

Old Town Apartment 2

Ubytování (Apartmán) Old Town Apartment 2. Old Town Apartment 2 se nachází v Trenčíně a nabízí Wi-Fi zdarma, výhled do zahrady a plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Old Town Apartment 2 se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Old Town Apartment 2 má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Old Town Apartment 2 momentálně evidujeme 78 recenzí.

Apartmán Vita

9,3

Apartmán Vita

Ubytování (Apartmán) Apartmán Vita. Apartmán Vita se nachází v Trenčíně a nabízí bar a sdílený lounge. 37 km od Piešťan. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Vita se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion pod Brezinou

9,2

Penzion pod Brezinou

Ubytování (Penzion) Penzion pod Brezinou. Penzion pod Brezinou se nachází 500 metrů od trenčínského výstaviště Expo-centrum a 5 minut chůze od historického centra města. Ubytování Penzion pod Brezinou se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 255 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion pod Brezinou má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion pod Brezinou momentálně evidujeme 195 recenzí.

Penzion In Lux

9,2

Penzion In Lux

Ubytování (Penzion) Penzion In Lux. Penzion In Lux se nachází v Trenčíně a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Penzion In Lux se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 715 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hodzova

9,1

Hodzova

Ubytování (Apartmán) Hodzova. Hodzova se nachází v Trenčíně v Trenčianském kraji, 45 km od Crikvenice. Ubytování Hodzova se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod horou

9,1

Pod horou

Ubytování (Venkovský dům) Pod horou. Renovovaný venkovský dům Pod Horou nabízí ubytování se zahradou v Trenčíně, v malebné Kubrické Dolině pod horou Vancalka. Parkovat lze přímo na místě. Ubytování Pod horou se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pod horou má celkové hodnocení 9,1. Pro Venkovský dům Pod horou momentálně evidujeme 36 recenzí.

Apartman Zlatovska

9,1

Apartman Zlatovska

Ubytování (Apartmán) Apartman Zlatovska. Apartmán Zlatovská se nachází v Trenčíně a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi, balkon a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartman Zlatovska se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Zlatovska má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartman Zlatovska momentálně evidujeme 57 recenzí.

Hotel Elizabeth

9,1

Hotel Elizabeth

Ubytování (Hotel) Hotel Elizabeth. Hotel Elizabeth se nachází na úpatí kopce pod Trenčínským hradem a nabízí ubytování v původní budově, která byla postavena před 100 lety, s elegantním... Ubytování Hotel Elizabeth se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Elizabeth má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Elizabeth momentálně evidujeme 426 recenzí.

1 BDR Apartment, Soblahovská

9

1 BDR Apartment, Soblahovská

Ubytování (Apartmán) 1 BDR Apartment, Soblahovská. 1 BDR Apartmán, Soblahovská se nachází v Trenčíně, 47 km od Piešťan. Nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování 1 BDR Apartment, Soblahovská se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování 1 BDR Apartment, Soblahovská má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán 1 BDR Apartment, Soblahovská momentálně evidujeme 41 recenzí.

Penzion da Giacomo

9

Penzion da Giacomo

Ubytování (Penzion) Penzion da Giacomo. Penzion da Giacomo se nachází v Trenčíně, 1 km od nábřeží Váhu, a nabízí vlastní pizzerii s krbem a letní terasou i bezplatné parkoviště. Ubytování Penzion da Giacomo se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion da Giacomo má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion da Giacomo momentálně evidujeme 219 recenzí.

Apartmán "K výstavisku"

9

Apartmán "K výstavisku"

Ubytování (Apartmán) Apartmán "K výstavisku". Apartmán "K Jihlavě" se nachází v Trenčíně a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. 47 km od Zlína. Ubytování Apartmán "K výstavisku" se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Magnus Trenčín

9

Hotel Magnus Trenčín

Ubytování (Hotel) Hotel Magnus Trenčín. Stylový hotel Magnus Trenčín se nachází na klidném místě v Trenčíně, 900 metrů od historického centra a Trenčínského hradu. Ubytování Hotel Magnus Trenčín se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 799 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Magnus Trenčín má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Magnus Trenčín momentálně evidujeme 540 recenzí.

Penzion Scarlet

8,8

Penzion Scarlet

Ubytování (Penzion) Penzion Scarlet. Penzion Scarlet se nachází v historickém centru Trenčína, pouhých 100 metrů od trenčínského hradu. Ubytování Penzion Scarlet se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 102 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Scarlet má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Scarlet momentálně evidujeme 120 recenzí.

Penzión Feši

8,8

Penzión Feši

Ubytování (Penzion) Penzión Feši. Penzion Feši v Trenčíně má výhodnou polohu u hlavní ulice Generála Milana Rastislava Štefánika, jen 400 metrů od trenčínského výstaviště. Ubytování Penzión Feši se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 820 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Feši má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzión Feši momentálně evidujeme 68 recenzí.

Apartmán Largo

8,8

Apartmán Largo

Ubytování (Apartmán) Apartmán Largo. Apartmán Largo se nachází v Trenčíně a nabízí restauraci, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Do Zlína je to 45 km. Ubytování Apartmán Largo se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 737 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Royal

8,7

Penzion Royal

Ubytování (Penzion) Penzion Royal. Moderní Penzion Royal se nachází v poklidné trenčínské čtvrti, 500 metrů od historického centra města, a nabízí stylovou restauraci, zdarma dostupné Wi-Fi... Ubytování Penzion Royal se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Royal má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Royal momentálně evidujeme 381 recenzí.

Pension Magnolia

8,7

Pension Magnolia

Ubytování (Penzion) Pension Magnolia. Tento rodinný penzion se nachází na klidném místě v Trenčíně, 1,5 km od hlavního vlakového nádraží a výstaviště Expo Centre, a nabízí pokoje s vlastní... Ubytování Pension Magnolia se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Magnolia má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Pension Magnolia momentálně evidujeme 182 recenzí.

Grand Hotel Trenčin

8,7

Grand Hotel Trenčin

Ubytování (Hotel) Grand Hotel Trenčin. Nově otevřený Grand Hotel se nachází v samém srdci historického centra Trenčína a nabízí restauraci vysoké kvality a wellness se saunou a vířivkou. Ubytování Grand Hotel Trenčin se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Grand Hotel Trenčin má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Grand Hotel Trenčin momentálně evidujeme 594 recenzí.

Penzion Pri Parku

8,7

Penzion Pri Parku

Ubytování (Penzion) Penzion Pri Parku. Penzion Pri Parku se nachází u městského parku, jen 400 metrů od centra Trenčína. V budově je elegantní lobby bar a lékařské centrum. Ubytování Penzion Pri Parku se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 692 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Pri Parku má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Pri Parku momentálně evidujeme 868 recenzí.

garni Hotel S.O.G.* * *

8,7

garni Hotel S.O.G.* * *

Ubytování (Hotel) garni Hotel S.O.G.* * *. Garni Hotel S.O.G. se nachází v klidném prostředí, 10 minut chůze od historického centra města Trenčín, a nabízí malé relaxační cetrum se saunou a... Ubytování garni Hotel S.O.G.* * * se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování garni Hotel S.O.G.* * * má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel garni Hotel S.O.G.* * * momentálně evidujeme 240 recenzí.

Hotel Mariana Gaborika

8,7

Hotel Mariana Gaborika

Ubytování (Hotel) Hotel Mariana Gaborika. Hotel Mariána Gáboríka provozuje profesionální hokejista Marián Gáborík a nachází se 1 km od centra Trenčína a Trenčínského hradu. Ubytování Hotel Mariana Gaborika se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Hotel Mariana Gaborika má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Mariana Gaborika momentálně evidujeme 148 recenzí.

Spacious flat

8,6

Spacious flat

Ubytování (Apartmán) Spacious flat. Spacious flat nabízí ubytování s možností vlastního stravování v blízkosti historického centra města a Trenčianského hradu, 8 km od lázeňského města... Ubytování Spacious flat se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Spacious flat má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Spacious flat momentálně evidujeme 5 recenzí.

Hotel Pod Hradom

8,5

Hotel Pod Hradom

Ubytování (Hotel) Hotel Pod Hradom. Hotel Pod Hradom nabízí restauraci, sdílenou kuchyň, nepřetržitě otevřenou recepci a Wi-Fi zdarma. Má i sdílený lounge a zajišťuje prodej vstupenek. Ubytování Hotel Pod Hradom se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Pod Hradom má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Pod Hradom momentálně evidujeme 55 recenzí.

Laguna ubytovanie 2

8,5

Laguna ubytovanie 2

Ubytování (Apartmán) Laguna ubytovanie 2. Laguna ubytovanie 2 se nachází v Trenčíně. 47 km od Piešťan. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Laguna ubytovanie 2 se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Mária Penzion & Restaurant

8,5

Mária Penzion & Restaurant

Ubytování (Penzion) Mária Penzion & Restaurant. Mária Penzion se nachází v objektu bývalého statku z roku 1925 stojícím na okraji Trenčína, na území městské části Kubra, a 3 km od centra města i... Ubytování Mária Penzion & Restaurant se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Mária Penzion & Restaurant má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Mária Penzion & Restaurant momentálně evidujeme 67 recenzí.

Penzión Evergreen

8,5

Penzión Evergreen

Ubytování (Penzion) Penzión Evergreen. Penzión Evergreen se nachází v Trenčíně, 1 km od výstaviště Expo Centre a 2 km od Trenčínského hradu, a nabízí nepřetržitě otevřenou recepci, Wi-Fi zdarma... Ubytování Penzión Evergreen se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 666 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Evergreen má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzión Evergreen momentálně evidujeme 391 recenzí.

Penzión Deloris

8,5

Penzión Deloris

Ubytování (Penzion) Penzión Deloris. Penzión Deloris se nachází v Trenčíně. Nabízí pokojovou službu, restauraci a terasu. Penzion má rodinné pokoje. Pokoje v penzionu mají šatní skříň. Ubytování Penzión Deloris se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzión Branecky

8,5

Penzión Branecky

Ubytování (Penzion) Penzión Branecky. Penzión Branecky se nachází v Trenčíně v budově z roku 1930 a nabízí bar a pokoje s bezplatným Wi-Fi. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Penzión Branecky se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 456 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Panorama

8,3

Penzion Panorama

Ubytování (Penzion) Penzion Panorama. Penzion Panorama se nachází v Trenčíně a nabízí pokoje s klimatizací a zdarma dostupným Wi-Fi. K dispozici je také bar a terasa. Ubytování Penzion Panorama se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Panorama má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzion Panorama momentálně evidujeme 604 recenzí.

Penzión Exclusive

8,3

Penzión Exclusive

Ubytování (Penzion) Penzión Exclusive. Penzión Exclusive se nachází v samém centru Trenčína, pouhých 400 metrů od Trenčínského hradu. Ubytování Penzión Exclusive se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Exclusive má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzión Exclusive momentálně evidujeme 721 recenzí.

Penzion na letisku - areál SKY PARK

8,3

Penzion na letisku - areál SKY PARK

Ubytování (Hotel) Penzion na letisku - areál SKY PARK. Nabízí restauraci, zahradu a bar. Penzion na letisku - areál SKY PARK poskytuje pokoje s TV s plochou obrazovkou, klimatizací, šatní skříní, bezplatným... Ubytování Penzion na letisku - areál SKY PARK se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion na letisku - areál SKY PARK má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Penzion na letisku - areál SKY PARK momentálně evidujeme 116 recenzí.

Penzión Pod Hradom

8,2

Penzión Pod Hradom

Ubytování (Penzion) Penzión Pod Hradom. Penzión Pod Hradom se nachází v Trenčíně. Nabízí bar, restauraci, společný salonek, prodej vstupenek, bezplatné Wi-Fi a přepážku s turistickými... Ubytování Penzión Pod Hradom se nachází ve městě Trenčín (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Pod Hradom má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzión Pod Hradom momentálně evidujeme 34 recenzí.