Hledat

Ubytování

Ubytování město Veľká Čausa

Ve městě Veľká Čausa (Slovensko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Veľká Čausa

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Veľká Čausa

Camp PACHO

9,8

Camp PACHO

Ubytování (Kemp) Camp PACHO. Camp PACHO se nachází v Prievidzi a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Turčianské Teplice jsou vzdálené 41 km a do Vyhne je to 48 km. Ubytování Camp PACHO se nachází ve městě Veľká Čausa (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 780 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Camp PACHO má celkové hodnocení 9,8. Pro Kemp Camp PACHO momentálně evidujeme 16 recenzí.

Ubytovanie Veľká Čausa

9

Ubytovanie Veľká Čausa

Ubytování (Privát) Ubytovanie Veľká Čausa. Ubytování Veľká Čausa nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní ve Veľké Čause. K vybavení patří sporák, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. Ubytování Ubytovanie Veľká Čausa se nachází ve městě Veľká Čausa (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Veľká Čausa má celkové hodnocení 9. Pro Privát Ubytovanie Veľká Čausa momentálně evidujeme 5 recenzí.

Ubytování ve městě Veľká Čausa

Město Veľká Čausa se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Veľká Čausa.