Hledat

Ubytování

Ubytování město Nitrianske Rudno

Ve městě Nitrianske Rudno (Slovensko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Nitrianske Rudno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nitrianske Rudno

Chata Zemra

10

Chata Zemra

UbytováníChata Zemra. Chata Zemra se nachází 14 km od Bojnického zámku a nabízí zahradu a výhled do vnitřního dvora. Ubytování Chata Zemra se nachází ve městě Nitrianske Rudno (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Penzión Normandia

8,7

Penzión Normandia

Ubytování (Penzion) Penzión Normandia. Penzión Normandia se nachází v obci Nitrianske Rudno, vedle vodní nádrže, a nabízí restauraci. Hosté tu mohou zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Penzión Normandia se nachází ve městě Nitrianske Rudno (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Penzión Normandia má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzión Normandia momentálně evidujeme 71 recenzí.

Penzión Koruna

8,7

Penzión Koruna

Ubytování (Penzion) Penzión Koruna. Penzión Koruna se nachází v poklidné části obce Kostolná Ves, pouhých 70 metrů od přehrady Nitrianske Rudno. Ubytování Penzión Koruna se nachází ve městě Nitrianske Rudno (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Penzión Koruna má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzión Koruna momentálně evidujeme 75 recenzí.

Hotel Baník

8

Hotel Baník

Ubytování (Hotel) Hotel Baník. Hotel Baník se nachází v obci Nitrianské Rudno a nabízí zahradu, bar a vybavení pro vodní sporty. Ubytování Hotel Baník se nachází ve městě Nitrianske Rudno (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Hotel Baník má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel Baník momentálně evidujeme 56 recenzí.

Chatka

6,7

Chatka

UbytováníChatka. Chatka se nachází v Nitrianském Rudnu a nabízí restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci a výhled na hory. Všechny apartmány mají posezení a jídelní kout. Ubytování Chatka se nachází ve městě Nitrianske Rudno (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Chata POHODA Nitrianske Rudno

4,5

Chata POHODA Nitrianske Rudno

UbytováníChata POHODA Nitrianske Rudno. Chata POHODA Nitrianske Rudno nabízí ubytování v Nitrianském Rudnu, 14 km od Bojnického zámku. Ubytování Chata POHODA Nitrianske Rudno se nachází ve městě Nitrianske Rudno (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Víkendové ubytovanie v Nitrianskom Rudne

Víkendové ubytovanie v Nitrianskom Rudne

Ubytování (Apartmán) Víkendové ubytovanie v Nitrianskom Rudne. Víkendové ubytovanie v Nitrianskom Rudne is set in Nitrianske Rudno and offers a fitness centre, a bar and a garden. Ubytování Víkendové ubytovanie v Nitrianskom Rudne se nachází ve městě Nitrianske Rudno (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Ubytování ve městě Nitrianske Rudno

Město Nitrianske Rudno se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Nitrianske Rudno.