Hledat

Ubytování

Ubytování město Nitrianske Rudno

Ve městě Nitrianske Rudno (Slovensko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Nitrianske Rudno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nitrianske Rudno

Penzión Normandia

8,7

Penzión Normandia

Ubytování (Penzion) Penzión Normandia. Penzión Normandia se nachází v obci Nitrianske Rudno, vedle vodní nádrže, a nabízí restauraci. Hosté tu mohou zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Penzión Normandia se nachází ve městě Nitrianske Rudno (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Normandia má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzión Normandia momentálně evidujeme 71 recenzí.

Penzión Koruna

8,7

Penzión Koruna

Ubytování (Penzion) Penzión Koruna. Penzión Koruna se nachází v poklidné části obce Kostolná Ves, pouhých 70 metrů od přehrady Nitrianske Rudno. Ubytování Penzión Koruna se nachází ve městě Nitrianske Rudno (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Koruna má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzión Koruna momentálně evidujeme 75 recenzí.

Hotel Baník

8

Hotel Baník

Ubytování (Hotel) Hotel Baník. Hotel Baník se nachází v obci Nitrianské Rudno a nabízí zahradu, bar a vybavení pro vodní sporty. Ubytování Hotel Baník se nachází ve městě Nitrianske Rudno (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Baník má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel Baník momentálně evidujeme 56 recenzí.

Víkendové ubytovanie v Nitrianskom Rudne

Víkendové ubytovanie v Nitrianskom Rudne

Ubytování (Apartmán) Víkendové ubytovanie v Nitrianskom Rudne. Víkendové ubytovanie v Nitrianskom Rudne is set in Nitrianske Rudno and offers a fitness centre, a bar and a garden. Ubytování Víkendové ubytovanie v Nitrianskom Rudne se nachází ve městě Nitrianske Rudno (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Nitrianske Rudno II

Holiday home Nitrianske Rudno II

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Nitrianske Rudno II. Holiday home Nitrianske Rudno II is located in Nitrianske Rudno and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday home Nitrianske Rudno II se nachází ve městě Nitrianske Rudno (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Holiday home Nitrianske Rudno

Holiday home Nitrianske Rudno

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Nitrianske Rudno. Prázdninový dům Nitrianske Rudno se nachází v obci Nitrianske Rudno. Hosté ubytovaní v tomto rekreačním domě mají přístup do plně vybavené kuchyně. Ubytování Holiday home Nitrianske Rudno se nachází ve městě Nitrianske Rudno (Slovensko - Trenčiansky kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Nitrianske Rudno nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Nitrianske Rudno

Město Nitrianske Rudno se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Nitrianske Rudno.