Hledat

Ubytování

Ubytování město Dubnica nad Váhom

Ve městě Dubnica nad Váhom (Slovensko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Dubnica nad Váhom

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dubnica nad Váhom

VELVET APARTMENTS

9,8

VELVET APARTMENTS

Ubytování (Apartmán) VELVET APARTMENTS. Apartmány Velvet se nachází v Dubnici nad Váhom v Trenčianském kraji a nabízí ubytování s terasou, klimatizací a balkonem. Ubytování VELVET APARTMENTS se nachází ve městě Dubnica nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování VELVET APARTMENTS má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán VELVET APARTMENTS momentálně evidujeme 17 recenzí.

Apartment Dubnica Prejta

9,6

Apartment Dubnica Prejta

Ubytování (Apartmán) Apartment Dubnica Prejta. Apartment Dubnica Prejta se nachází v Dubnici nad Váhom. Ubytování Apartment Dubnica Prejta se nachází ve městě Dubnica nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Dubnica Prejta má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Dubnica Prejta momentálně evidujeme 17 recenzí.

Adelka penzion

9,1

Adelka penzion

Ubytování (Penzion) Adelka penzion. The property offers bike hire and features a garden and terrace. At Adelka penzion, the rooms are fitted with a balcony with a lake view. Ubytování Adelka penzion se nachází ve městě Dubnica nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Adelka penzion má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Adelka penzion momentálně evidujeme 6 recenzí.

Kristína

9

Kristína

Ubytování (Hotel) Kristína. Hotel Kristína v centru Dubnice nad Váhom nabízí ubytování v pohodlných a zrekonstruovaných pokojích, apartmá a apartmánech. Ubytování Kristína se nachází ve městě Dubnica nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Kristína má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Kristína momentálně evidujeme 334 recenzí.

Apartment Dubnica-Prejta 2

Apartment Dubnica-Prejta 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Dubnica-Prejta 2. Apartment Dubnica-Prejta 2 is situated in Dubnica nad Váhom. Complimentary WiFi is available throughout the property. Ubytování Apartment Dubnica-Prejta 2 se nachází ve městě Dubnica nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dubnica Prejta 3

Apartment Dubnica Prejta 3

Ubytování (Apartmán) Apartment Dubnica Prejta 3. Apartment Dubnica Prejta 3 is located in Dubnica nad Váhom. This property offers access to free WiFi. Ubytování Apartment Dubnica Prejta 3 se nachází ve městě Dubnica nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OSA Apartman

OSA Apartman

Ubytování (Apartmán) OSA Apartman. OSA Apartman is situated in Dubnica nad Váhom. The accommodation is 35 km from Považská Bystrica. Ubytování OSA Apartman se nachází ve městě Dubnica nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmánový dom VELVET 1

Apartmánový dom VELVET 1

Ubytování (Apartmány) Apartmánový dom VELVET 1. Featuring a terrace, Apartmánový dom VELVET 1 provides accommodation in Dubnica nad Váhom. Complimentary WiFi is featured. Ubytování Apartmánový dom VELVET 1 se nachází ve městě Dubnica nad Váhom (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Dubnica nad Váhom

Město Dubnica nad Váhom se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Dubnica nad Váhom.