Hledat

Ubytování

Ubytování město Trenčianske Teplice

Ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko) máme celkem 36 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Trenčianske Teplice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Trenčianske Teplice

Apartman Heller

9,8

Apartman Heller

Ubytování (Apartmán) Apartman Heller. Apartmán Heller se nachází v Trenčianských Teplicích, necelý 1 km od tamních lázní, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Apartman Heller se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Heller má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartman Heller momentálně evidujeme 27 recenzí.

Treehouse Apartments

9,8

Treehouse Apartments

Ubytování (Penzion) Treehouse Apartments. Featuring barbecue facilities, Treehouse Apartments is located in Trenčianske Teplice in the Trenčiansky kraj region, 700 metres from Spa Trencianske... Ubytování Treehouse Apartments se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Treehouse Apartments má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Treehouse Apartments momentálně evidujeme 5 recenzí.

Privát ADRIA

9,7

Privát ADRIA

Ubytování (Apartmán) Privát ADRIA. Offering free WiFi and garden views, Privát ADRIA provides accommodation set in Trenčianske Teplice, just 300 metres from Spa Trencianske Teplice. Ubytování Privát ADRIA se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 857 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát ADRIA má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Privát ADRIA momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartman Mary

9,6

Apartman Mary

Ubytování (Apartmán) Apartman Mary. Apartmán Mary se nachází asi 500 metrů od lázní Trenčianske Teplice a nabízí ubytování se zahradou a výhledem na hory. Hosté mají přístup na terasu. Ubytování Apartman Mary se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Mary má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartman Mary momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmany Orava

9,5

Apartmany Orava

Ubytování (Apartmány) Apartmany Orava. Apartmány Orava se nacházejí přímo v historickém centru Trenčianských Teplic, 10 metrů od lázeňského zařízení. Ubytování Apartmany Orava se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Orava má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Apartmany Orava momentálně evidujeme 149 recenzí.

Orava- Justína

9,5

Orava- Justína

Ubytování (Prázdninové domy) Orava- Justína. Orava-Justína se nachází v Trenčianských Teplicích, 500 metrů od lázní, a nabízí dobře vybavené ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Orava- Justína se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Orava- Justína má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninové domy Orava- Justína momentálně evidujeme 83 recenzí.

Villa Carpe Diem

9,5

Villa Carpe Diem

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Carpe Diem. Villa Carpe Diem se nachází na klidném místě uprostřed přírody Strážovských hor a nabízí ubytování s kavárnou, terasu s panoramatickým výhledem, wellness... Ubytování Villa Carpe Diem se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Carpe Diem má celkové hodnocení 9,5. Pro Bed and breakfast Villa Carpe Diem momentálně evidujeme 435 recenzí.

Apartmány ORAVA-EDDA

9,4

Apartmány ORAVA-EDDA

Ubytování (Apartmány) Apartmány ORAVA-EDDA. Apartmány ORAVA-EDDA se nacházejí v Trenčianských Teplicích, 30 metrů od místních lázní. Ubytování Apartmány ORAVA-EDDA se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány ORAVA-EDDA má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Apartmány ORAVA-EDDA momentálně evidujeme 303 recenzí.

PIKK Trenčianske Teplice

9,3

PIKK Trenčianske Teplice

Ubytování (Apartmán) PIKK Trenčianske Teplice. Apartmán PIKK Trenčianske Teplice se nachází v budově s byty stojící v historické části města Trenčianske Teplice, 150 metrů od pěší zóny, a nabízí... Ubytování PIKK Trenčianske Teplice se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování PIKK Trenčianske Teplice má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán PIKK Trenčianske Teplice momentálně evidujeme 45 recenzí.

Baske Penzión

9,3

Baske Penzión

Ubytování (Penzion) Baske Penzión. Situated in the spa park of Trencianske Teplice, just 200 metres from the thermal baths, the Baske Penzión occupies a historic villa built in... Ubytování Baske Penzión se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Baske Penzión má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Baske Penzión momentálně evidujeme 92 recenzí.

Regent Club Vila Tereza

9,2

Regent Club Vila Tereza

Ubytování (Penzion) Regent Club Vila Tereza. Regent Club Vila Tereza se nachází v Trenčianských Teplicích, pouhé 2 km od místních termálních lázní. Ubytování Regent Club Vila Tereza se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 447 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Irene

9,1

Villa Irene

Ubytování (Apartmány) Villa Irene. Villa Irene se nachází v Trenčianských Teplicích, 400 metrů od lázní a poskytuje bezplatné Wi-Fi. Na místě můžete zdarma využívat soukromé parkoviště. Ubytování Villa Irene se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Irene má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmány Villa Irene momentálně evidujeme 261 recenzí.

Hotel Panorama

9,1

Hotel Panorama

Ubytování (Hotel) Hotel Panorama. Hotel Panorama se nachází v Trenčianských Teplicích, 200 metrů od lázní. Ubytování Hotel Panorama se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Panorama má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Panorama momentálně evidujeme 506 recenzí.

Penzion Fontis Terrae

9,1

Penzion Fontis Terrae

Ubytování (Penzion) Penzion Fontis Terrae. Penzion Fontis Terrae se nachází na úpatí Strážovských vrchů v Terčianských Teplicích, 3 minuty chůze od lázeňské kolonády a pouze 100 metrů od centra... Ubytování Penzion Fontis Terrae se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmánový dom GRAND

9,1

Apartmánový dom GRAND

Ubytování (Aparthotel) Apartmánový dom GRAND. Offering a terrace, Apartmánový dom GRAND is set in Trenčianske Teplice, not far from Spa Trencianske Teplice. Ubytování Apartmánový dom GRAND se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Florián

9

Apartmán Florián

Ubytování (Apartmán) Apartmán Florián. Apartmán Florián se nachází v Trenčianských Teplicích, pouhých 600 metrů od lázní Trenčianské Teplice. Ubytování Apartmán Florián se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Margit

8,9

Margit

Ubytování (Bed and breakfast) Margit. Hotel Margit se nachází na začátku lázeňské kolonády v Trenčianských Teplicích, pouhých 100 metrů od centra města. Má lázně a 24hodinovou recepci. Ubytování Margit se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Margit má celkové hodnocení 8,9. Pro Bed and breakfast Margit momentálně evidujeme 31 recenzí.

Garni Hotel Praha

8,9

Garni Hotel Praha

Ubytování (Hotel) Garni Hotel Praha. Garni Hotel Praha provozuje v Trenčianských Teplicích wellness centrum se saunami a vířivkou. Ubytování Garni Hotel Praha se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Garni Hotel Praha má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Garni Hotel Praha momentálně evidujeme 110 recenzí.

Cityap

8,8

Cityap

Ubytování (Apartmány) Cityap. Cityap se nachází 300 metrů od lázní Trenčianske Teplice a nabízí bar, terasu a ubytování s balkonem i bezplatným Wi-Fi. Ubytování Cityap se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Cityap má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmány Cityap momentálně evidujeme 101 recenzí.

Penzión Zuzi

8,8

Penzión Zuzi

Ubytování (Penzion) Penzión Zuzi. Penzión Zuzi se nachází v Trenčianských Teplicích, 400 metrů od lázní Trenčianske Teplice. Nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu, restauraci a bar. Ubytování Penzión Zuzi se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Zuzi má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzión Zuzi momentálně evidujeme 87 recenzí.

Penzionlivia,Tr.teplice

8,7

Penzionlivia,Tr.teplice

Ubytování (Hotel) Penzionlivia,Tr.teplice. Hotel Penzionlivia, Tr.teplice se nachází ve městě Trenčianske Teplice, necelý 1 km od tamních lázní, a nabízí kasino, gril a výhled na řeku. Ubytování Penzionlivia,Tr.teplice se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzionlivia,Tr.teplice má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Penzionlivia,Tr.teplice momentálně evidujeme 20 recenzí.

Penzión Harmona

8,5

Penzión Harmona

Ubytování (Penzion) Penzión Harmona. Penzión Harmona se nachází se 5 minut chůze od historického centra města Trenčianske Teplice, pouhých 200 metrů od lázeňského parku s Labutím jezerem, a... Ubytování Penzión Harmona se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 512 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Harmona má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzión Harmona momentálně evidujeme 252 recenzí.

Penzion Aqua

8,5

Penzion Aqua

Ubytování (Hotel) Penzion Aqua. Penzion Aqua se nachází v historické budově ve městě Trenčianské Teplice, 200 metrů od lázní Trenčianské Teplice, a nabízí bezplatné Wi-Fi, zázemí pro... Ubytování Penzion Aqua se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Aqua má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Penzion Aqua momentálně evidujeme 304 recenzí.

Dom Pavla

8,4

Dom Pavla

Ubytování (Penzion) Dom Pavla. Penzion Dom Pavla se nachází v centru Trenčianských Teplic, jen několik minut od tamních lázní i lázeňského parku, je umístěný v historické budově a nabízí... Ubytování Dom Pavla se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytování Dom Pavla má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Dom Pavla momentálně evidujeme 68 recenzí.

Penzión Venezia

8,3

Penzión Venezia

Ubytování (Penzion) Penzión Venezia. Penzion Venezia se nachází jen 5 minut chůze od centra malebného lázeňského městečka Trenčianské Teplice. Ubytování Penzión Venezia se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 538 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Venezia má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzión Venezia momentálně evidujeme 158 recenzí.

Hotel Flóra

8,2

Hotel Flóra

Ubytování (Hotel) Hotel Flóra. Hotel Flóra se nachází v údolí řeky Teplička, pouhých 6 km od nádraží Trenčianska Teplá. Ubytování Hotel Flóra se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Flóra má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Flóra momentálně evidujeme 90 recenzí.

Garni Hotel Sonata

8,2

Garni Hotel Sonata

Ubytování (Penzion) Garni Hotel Sonata. Garni Hotel Sonata se nachází na klidném místě, pouhých 200 metrů od centra Trenčianských Teplic a 100 metrů od termálních lázní. Ubytování Garni Hotel Sonata se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Garni Hotel Sonata má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Garni Hotel Sonata momentálně evidujeme 278 recenzí.

Hotel Vila Anna

8,2

Hotel Vila Anna

Ubytování (Hotel) Hotel Vila Anna. Hotel Vila Anna se nachází přímo v centru Trenčianských Teplic, pouhých 50 metrů od městské promenády, a nabízí lázně s krytým bazénem a restauraci. Ubytování Hotel Vila Anna se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Vila Anna má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Vila Anna momentálně evidujeme 149 recenzí.

Penzion ANJEL

7,9

Penzion ANJEL

Ubytování (Penzion) Penzion ANJEL. Penzion ANJEL se nachází v Trenčianských Teplicích, 500 metrů od lázní. Ubytování Penzion ANJEL se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parkhotel na Baračke

7,9

Parkhotel na Baračke

Ubytování (Hotel) Parkhotel na Baračke. Parkhotel na Baračke nabízí klidné prostředí u velkého parku. Ubytování Parkhotel na Baračke se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Parkhotel na Baračke má celkové hodnocení 7,9. Pro Hotel Parkhotel na Baračke momentálně evidujeme 23 recenzí.

Hotel Most Slávy

7,8

Hotel Most Slávy

Ubytování (Hotel) Hotel Most Slávy. Hotel Most Slávy tvoří 3 vily. Leží v údolí řeky Teplička, v těsné blízkosti Mostu Slávy. Ubytování Hotel Most Slávy se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 109 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Most Slávy má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Hotel Most Slávy momentálně evidujeme 203 recenzí.

FineByt

FineByt

Ubytování (Apartmán) FineByt. Set in Trenčianske Teplice in the Trenčiansky kraj region, FineByt features a balcony. Ubytování FineByt se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Adria

Hotel Adria

Ubytování (Hotel) Hotel Adria. Hotel Adria se nachází v Trenčianských Teplicích, 300 metrů od lázní Trenčianské Teplice, a nabízí restauraci, bar, bezplatné Wi-Fi a 3hvězdičkové... Ubytování Hotel Adria se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Marcello

Apartmán Marcello

Ubytování (Apartmán) Apartmán Marcello. Situated in Trenčianske Teplice, Apartmán Marcello features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartmán Marcello se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartmán Marcello nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Natura

Natura

Ubytování (Hotel) Natura. Natura features accommodation in Trenčianske Teplice. This 3-star hotel offers a shared kitchen. Ubytování Natura se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 578 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Hotel Natura nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzión Vila Ivana

Penzión Vila Ivana

Ubytování (Penzion) Penzión Vila Ivana. Located in Trenčianske Teplice, 2 km from Spa Trencianske Teplice, Penzión Vila Ivana provides accommodation with a shared lounge, free private parking, a... Ubytování Penzión Vila Ivana se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FineByt

FineByt

Ubytování (Apartmán) FineByt. FineByt is set in Vinohrady. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování FineByt se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KINGHOUSE Trenčianske Teplice

KINGHOUSE Trenčianske Teplice

Ubytování (Prázdninový dům) KINGHOUSE Trenčianske Teplice. Set 300 metres from Spa Trencianske Teplice, KINGHOUSE Trenčianske Teplice is in Trenčianske Teplice and has a bar and a terrace. Ubytování KINGHOUSE Trenčianske Teplice se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Holiday Home Baracka

Holiday Home Baracka

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Baracka. Set in Trenčianske Teplice in the Trenčiansky kraj region, Holiday Home Baracka has a patio. Offering private parking, the holiday home is 3. Ubytování Holiday Home Baracka se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday Home Baracka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Rodinna Chata Cierna Lehota

Rodinna Chata Cierna Lehota

Ubytování (Chata) Rodinna Chata Cierna Lehota. Rodinná Chata Čierna Lehota stojí na úpatí Strážovských hor, v obci Čierna Lehota. Ubytování Rodinna Chata Cierna Lehota se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Rodinna Chata Cierna Lehota nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

LA DIVA residence

LA DIVA residence

Ubytování (Penzion) LA DIVA residence. Penzion La Diva se nachází v Trenčianských Teplicích, 600 metrů od zdejších lázní, a nabízí restauraci. Ubytování LA DIVA residence se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion LA DIVA residence nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Luxury Apartment

Luxury Apartment

Ubytování (Aparthotel) Luxury Apartment. Featuring pool views, Luxury Apartment in Trenčianske Teplice features accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a garden, a fitness centre, a... Ubytování Luxury Apartment se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). Pro Aparthotel Luxury Apartment nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Dedinka

Apartmán Dedinka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Dedinka. Set in Trenčianske Teplice in the Trenčiansky kraj region, Apartmán Dedinka features a balcony. Ubytování Apartmán Dedinka se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMÁN EVA TRENČIANSKE TEPLICE

APARTMÁN EVA TRENČIANSKE TEPLICE

Ubytování (Apartmán) APARTMÁN EVA TRENČIANSKE TEPLICE. APARTMÁN EVA TRENČIANSKE TEPLICE offers accommodation in Trenčianske Teplice, 500 metres from Spa Trencianske Teplice. Ubytování APARTMÁN EVA TRENČIANSKE TEPLICE se nachází ve městě Trenčianske Teplice (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán APARTMÁN EVA TRENČIANSKE TEPLICE nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Trenčianske Teplice

Město Trenčianske Teplice se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 36 hotelů a ubytování ve městě Trenčianske Teplice.