Hledat

Ubytování

Ubytování město Kľačno

Ve městě Kľačno (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kľačno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kľačno

Farma Zelená Ruža

9,7

Farma Zelená Ruža

Ubytování (Farma) Farma Zelená Ruža. Situated in Kľačno, 35 km from Žilina, Farma Zelená Ruža features a shared lounge and free WiFi. The accommodation has a sauna. Ubytování Farma Zelená Ruža se nachází ve městě Kľačno (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 077 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Salaš Kľak

9,1

Salaš Kľak

Ubytování (Aparthotel) Salaš Kľak. Salaš Kľak nabízí ubytování ve Fačkově, 26 km od Martina. Nabízí Wi-Fi zdarma, restauraci, místnost s hrami a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Salaš Kľak se nachází ve městě Kľačno (Slovensko - Žilinský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 036 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Salaš Kľak má celkové hodnocení 9,1. Pro Aparthotel Salaš Kľak momentálně evidujeme 110 recenzí.

Horský Hotel Kľak

7,4

Horský Hotel Kľak

Ubytování (Hotel) Horský Hotel Kľak. Horský Hotel Kľak se nachází v Kľačně a nabízí přímý vstup na sjezdovku, lyžárnu, bezplatná jízdní kola a terasu. Ubytování Horský Hotel Kľak se nachází ve městě Kľačno (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Horský Hotel Kľak má celkové hodnocení 7,4. Pro Hotel Horský Hotel Kľak momentálně evidujeme 123 recenzí.

Chata Alpina

Chata Alpina

Ubytování (Chata) Chata Alpina. Chata Alpina is set in Kľačno and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Chata Alpina se nachází ve městě Kľačno (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

GO Kľačno

GO Kľačno

Ubytování (Studentské koleje) GO Kľačno. GO Kľačno se nachází v obci Kľačno a nabízí zahradu, společné posezení, sdílenou kuchyň, dětské hřiště a prodej skipasů. Ubytování GO Kľačno se nachází ve městě Kľačno (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 380 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Klacno

Holiday home Klacno

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Klacno. Holiday home Klacno is set in Kľačno. The accommodation is 28 km from Turčianske Teplice. Ubytování Holiday home Klacno se nachází ve městě Kľačno (Slovensko - Trenčiansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Klacno nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Kľačno

Město Kľačno se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Kľačno.