Hledat

Ubytování

Ubytování město Senec

Ve městě Senec (Slovensko) máme celkem 35 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Senec

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Senec

TopSenec-Lakeside Home

9,7

TopSenec-Lakeside Home

Ubytování (Prázdninový dům) TopSenec-Lakeside Home. TopSenec-Lakeside Home se nachází ve městě Senec a nabízí zahradu, sdílený prostor pro posezení, soukromý úsek pláže a ubytování s bezplatným Wi-Fi i... Ubytování TopSenec-Lakeside Home se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování TopSenec-Lakeside Home má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům TopSenec-Lakeside Home momentálně evidujeme 7 recenzí.

Hotel Marathon

9,6

Hotel Marathon

Ubytování (Hotel) Hotel Marathon. Stylový Hotel Marathon se nachází na pěší zóně v samém srdci Sence, 800 metrů od turistické lokality Slnečné jazerá, a nabízí à la carte restauraci, bar a... Ubytování Hotel Marathon se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Marathon má celkové hodnocení 9,6. Pro Hotel Hotel Marathon momentálně evidujeme 520 recenzí.

Apartmán Senec

9,4

Apartmán Senec

Ubytování (Apartmán) Apartmán Senec. Apartmán Senec poskytuje ubytování se zahradou, terasou, výhledem do zahrady a bankomatem v obci Senec, pouhých 3,6 km od aquaparku Aquathermal Senec. Ubytování Apartmán Senec se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Senec má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Senec momentálně evidujeme 17 recenzí.

Family house in Senec - close to Bratislava

9,3

Family house in Senec - close to Bratislava

Ubytování (Vily) Family house in Senec - close to Bratislava. Family house in Senec - close to Bratislava se nachází v Senci, 1,7 km od aquaparku Aquathermal Senec. Nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled do zahrady a saunu. Ubytování Family house in Senec - close to Bratislava se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Family house in Senec - close to Bratislava má celkové hodnocení 9,3. Pro Vily Family house in Senec - close to Bratislava momentálně evidujeme 17 recenzí.

Chatky na vode Senec

9

Chatky na vode Senec

Ubytování (Apartmán) Chatky na vode Senec. Featuring a terrace, Chatky na vode is set in Senec, not far from Aquathermal Senec. The nearest airport is Bratislava Airport, 18 km from the villa. Ubytování Chatky na vode Senec se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 737 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Koliba

8,9

Hotel Koliba

Ubytování (Hotel) Hotel Koliba. Hotel Koliba postavený v duchu tradiční slovenské pastýřské koliby se nachází 150 metrů od břehu jezera a jen 30 minut jízdy od centra Bratislavy. Ubytování Hotel Koliba se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Koliba má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Koliba momentálně evidujeme 587 recenzí.

Apartmány pri vstupe do Aquaparku

8,8

Apartmány pri vstupe do Aquaparku

Ubytování (Apartmán) Apartmány pri vstupe do Aquaparku. Apartmány pri vstupe do Aquaparku se nachází v Senci, jen 1 km od lázní Aquathermal Senec. Nabízí klimatizaci a výhled na bazén a město. Ubytování Apartmány pri vstupe do Aquaparku se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 110 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány pri vstupe do Aquaparku má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Apartmány pri vstupe do Aquaparku momentálně evidujeme 8 recenzí.

Puerto Doas

8,8

Puerto Doas

Ubytování (Aparthotel) Puerto Doas. Aparthotel Doas se nachází v obci Senec v Bratislavském kraji, v blízkosti aquaparku Aquathermal Senec. Nabízí apartmány/apartmá s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Puerto Doas se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 137 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Puerto Doas má celkové hodnocení 8,8. Pro Aparthotel Puerto Doas momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán Senec Centrum

8,8

Apartmán Senec Centrum

Ubytování (Apartmán) Apartmán Senec Centrum. Apartmán Senec Centrum se nachází v obci Senec, asi 1,5 km od aquaparku Aquathermal Senec. Nabízí výhled na město, kasino, balkon, bar a restauraci. Ubytování Apartmán Senec Centrum se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Senec Centrum má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Apartmán Senec Centrum momentálně evidujeme 5 recenzí.

Villa Sipeky

8,7

Villa Sipeky

Ubytování (Penzion) Villa Sipeky. Rodinná Villa Sipeky je snadno dostupná z dálnice. Stojí 5 minut chůze od centra Sence. Ubytování Villa Sipeky se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Sipeky má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Villa Sipeky momentálně evidujeme 686 recenzí.

Motel Senec

8,6

Motel Senec

Ubytování (Motel) Motel Senec. Motel Senec se nachází 1 km od aquaparku Senec a svým hostům nabízí zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma a bezplatné parkování. Ubytování Motel Senec se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 548 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Motel Senec má celkové hodnocení 8,6. Pro Motel Motel Senec momentálně evidujeme 519 recenzí.

Hotel Nostalgia

8,4

Hotel Nostalgia

Ubytování (Hotel) Hotel Nostalgia. Hotel Nostalgia se nachází v Senci, 1,1 km od aquaparku Aquathermal Senec, a nabízí restauraci, soukromé parkoviště, bar a terasu. Ubytování Hotel Nostalgia se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 797 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Dolphin

8,4

Hotel Dolphin

Ubytování (Hotel) Hotel Dolphin. Hotel Dolphin se nachází ve městě Senec, u tamního aquaparku, a nabízí krytý bazén, fitness centrum, výbornou slovenskou kuchyni, zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Hotel Dolphin se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 418 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Dolphin má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Dolphin momentálně evidujeme 388 recenzí.

Chata TARGET Senec

8,3

Chata TARGET Senec

Ubytování (Chata) Chata TARGET Senec. Chata TARGET Senec stojí 1,4 km od aquaparku Aquathermal Senec a nabízí ubytování se zahradou, sdílený prostor pro posezení a společnou kuchyň. Ubytování Chata TARGET Senec se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Chata TARGET Senec má celkové hodnocení 8,3. Pro Chata Chata TARGET Senec momentálně evidujeme 79 recenzí.

Apartment Jane

8,2

Apartment Jane

Ubytování (Apartmán) Apartment Jane. Apartmán Jane se nachází v Senci, 500 metrů od aquaparku Senec. Ubytování Apartment Jane se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 508 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Jane má celkové hodnocení 8,2. Pro Apartmán Apartment Jane momentálně evidujeme 25 recenzí.

Garni Hotel Cosmopolitan

8,1

Garni Hotel Cosmopolitan

Ubytování (Hotel) Garni Hotel Cosmopolitan. Garni Hotel Cosmopolitan se nachází v Seneci, několik kroků od pláže u slunečních jezer, a nabízí restauraci, bar, terasu, nepřetržitě otevřenou recepci,... Ubytování Garni Hotel Cosmopolitan se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Garni Hotel Cosmopolitan má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Garni Hotel Cosmopolitan momentálně evidujeme 423 recenzí.

HOTEL ZELENÝ DVOR

8

HOTEL ZELENÝ DVOR

Ubytování (Hotel) HOTEL ZELENÝ DVOR. Hotel Zelený Dvor se nachází 1,8 km od centra města Senec, 2 km od aquaparku a 600 metrů od jezera, a nabízí restauraci, zahradu a terasu. Ubytování HOTEL ZELENÝ DVOR se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování HOTEL ZELENÝ DVOR má celkové hodnocení 8. Pro Hotel HOTEL ZELENÝ DVOR momentálně evidujeme 62 recenzí.

Chata Pyrostar

8

Chata Pyrostar

Ubytování (Apartmán) Chata Pyrostar. Chata Pyrostar se nachází na pláži, přibližně 1,3 km od termálního koupaliště v Senci, a nabízí ubytování s balkonem, výhledem do zahrady, rychlovarnou... Ubytování Chata Pyrostar se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Pyrostar má celkové hodnocení 8. Pro Apartmán Chata Pyrostar momentálně evidujeme 12 recenzí.

Hotel Senec Lake Resort

8

Hotel Senec Lake Resort

Ubytování (Hotel) Hotel Senec Lake Resort. Tento moderní hotel se nachází přímo na břehu Slnečného jezera v Senci a má zde vlastní pláž. Aquapark Senec je přes silnici, pouhých 50 metrů odtud. Ubytování Hotel Senec Lake Resort se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Senec Lake Resort má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel Senec Lake Resort momentálně evidujeme 158 recenzí.

Penzion Škorpión

8

Penzion Škorpión

Ubytování (Penzion) Penzion Škorpión. Penzion Škorpión se nachází 500 metrů od Slunečných jezer, 600 metrů od Hlubokého jezera a 30 km od Bratislavy. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Škorpión se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Škorpión má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Penzion Škorpión momentálně evidujeme 453 recenzí.

Holiday Village Senec

7,9

Holiday Village Senec

Ubytování (Prázdninový areál) Holiday Village Senec. Tento hotel v severní části Slunečných jezer v Senci má plážové hřiště, tenisové kurty a restauraci. Ubytování Holiday Village Senec se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Holiday Village Senec má celkové hodnocení 7,9. Pro Prázdninový areál Holiday Village Senec momentálně evidujeme 122 recenzí.

Hotel Sun

7,7

Hotel Sun

Ubytování (Hotel) Hotel Sun. Tento moderní hotel se nachází 50 metrů od břehu Slunečných jezer. Ubytování Hotel Sun se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Sun má celkové hodnocení 7,7. Pro Hotel Hotel Sun momentálně evidujeme 474 recenzí.

Penzión SENEC

7,4

Penzión SENEC

Ubytování (Penzion) Penzión SENEC. Tento penzion se nachází u jezer v Senci, v oblasti Slnečné Jazerá. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a útulnou restauraci ve vesnickém stylu. Ubytování Penzión SENEC se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión SENEC má celkové hodnocení 7,4. Pro Penzion Penzión SENEC momentálně evidujeme 98 recenzí.

Living Park Logistic Senec

7,2

Living Park Logistic Senec

Ubytování (Hostel) Living Park Logistic Senec. Living Park Logistic Senec se nachází ve městě Senec, 6 km od aquaparku Aquathermal Senec. Ubytování Living Park Logistic Senec se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Triomint

7,2

Chata Triomint

Ubytování (Penzion) Chata Triomint. Chata Triomint se nachází na pláži v letovisku Senec, 2,8 km od pramenů Aquathermal. Nabízí soukromý úsek pláže, Wi-Fi zdarma a nekuřácké ubytování. Ubytování Chata Triomint se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Triomint má celkové hodnocení 7,2. Pro Penzion Chata Triomint momentálně evidujeme 30 recenzí.

Hotel Zátoka

7,1

Hotel Zátoka

Ubytování (Hotel) Hotel Zátoka. Hotel Zátoka se nachází u Slunečných jezer v Senci, v živém letovisku, 20 km severovýchodně od Bratislavy, a nabízí vytříbenou kuchyni, komfortní pokoje,... Ubytování Hotel Zátoka se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 297 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Zátoka má celkové hodnocení 7,1. Pro Hotel Hotel Zátoka momentálně evidujeme 143 recenzí.

Wellness Hotel Relax

7

Wellness Hotel Relax

Ubytování (Hotel) Wellness Hotel Relax. Wellness Hotel Relax se nachází ve městě Senec, 800 metrů od aquaparku Aquathermal. Nabízí pokoje s kabelovou LCD TV a soukromou pláž. Ubytování Wellness Hotel Relax se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Wellness Hotel Relax má celkové hodnocení 7. Pro Hotel Wellness Hotel Relax momentálně evidujeme 139 recenzí.

Hotel Fortuna

6,7

Hotel Fortuna

Ubytování (Hotel) Hotel Fortuna. Hotel Fortuna se nachází v Senci, 2,8 km od lázní Aquathermal Senec. Nabízí ubytování se zahradou, neplacené soukromé parkoviště a soukromou pláž. Ubytování Hotel Fortuna se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Severka

6,1

Chata Severka

Ubytování (Privát) Chata Severka. Chata Severka se nachází na severním břehu Slunečných jezer, 25 km od Bratislavy. K jezeru je to 30 metrů. Z chaty je výhled na jezero. Ubytování Chata Severka se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Severka má celkové hodnocení 6,1. Pro Privát Chata Severka momentálně evidujeme 23 recenzí.

labut

6

labut

Ubytování (Penzion) labut. Penzion Labut se nachází v Senci, pouhých 1,3 km od vodního světa Aquathermal Senec. Nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování labut se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 993 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxurious apartment next to the Aquacity

Luxurious apartment next to the Aquacity

Ubytování (Apartmán) Luxurious apartment next to the Aquacity. Situated in Senec in the Bratislavský kraj region, Luxurious apartment next to the Aquacity features a balcony. Ubytování Luxurious apartment next to the Aquacity se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 625 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bora Bora na Slnecnych jazerach (Apartman 1)

Bora Bora na Slnecnych jazerach (Apartman 1)

Ubytování (Apartmán) Bora Bora na Slnecnych jazerach (Apartman 1). Bora Bora na Slnecnych jazerach (Apartman 1), a property with a terrace, is located in Senec, 500 metres from Aquathermal Senec. Ubytování Bora Bora na Slnecnych jazerach (Apartman 1) se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dom - chata v Senci - chalúpka Vilka pre 2 osoby

Dom - chata v Senci - chalúpka Vilka pre 2 osoby

Ubytování (Vila) Dom - chata v Senci - chalúpka Vilka pre 2 osoby. Vilka - dom v Senci pre páry alebo aj pre 1 osobu is located in Senec. The accommodation is 500 metres from the Aquathermal Senec. Ubytování Dom - chata v Senci - chalúpka Vilka pre 2 osoby se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lagoon Overwater Villas by CHORS @ Sunny Lakes

Lagoon Overwater Villas by CHORS @ Sunny Lakes

Ubytování (Vily) Lagoon Overwater Villas by CHORS @ Sunny Lakes. Lagoon Overwater Villas by CHORS @ Sunny Lakes se nachází ve městě Senec, 1,3 km od aquaparku Aquathermal Senec, a nabízí restauraci a výhled na jezero. Ubytování Lagoon Overwater Villas by CHORS @ Sunny Lakes se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Vily Lagoon Overwater Villas by CHORS @ Sunny Lakes nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Bora Bora na Slnečných jazerách

Bora Bora na Slnečných jazerách

Ubytování (Apartmán) Bora Bora na Slnečných jazerách. Bora Bora na Slnečných jazerách se nachází v Senci, nedaleko aquaparku Aquathermal Senec. Tento apartmán má bezplatné Wi-Fi. Nechybí ani terasa. Ubytování Bora Bora na Slnečných jazerách se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Senec

Apartman Senec

Ubytování (Apartmán) Apartman Senec. Apartman Senec is set in Senec and offers a terrace. This apartment offers accommodation with free WiFi. Aquathermal Senec is 500 metres from the... Ubytování Apartman Senec se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sun Lakes

Apartment Sun Lakes

Ubytování (Apartmán) Apartment Sun Lakes. Apartment Sun Lakes se nachází ve městě Senec a nabízí klimatizované pokoje s balkonem. Ubytování leží na pláži a má bar a terasu. Ubytování Apartment Sun Lakes se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 293 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartment Sun Lakes nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment Dolfi, Senec

Apartment Dolfi, Senec

Ubytování (Apartmán) Apartment Dolfi, Senec. Apartment Dolfi, Senec se nachází v Senci a nabízí klimatizované pokoje s balkonem. Ubytování Apartment Dolfi, Senec se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartment Dolfi, Senec nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Luxury House on Senec Lake

Luxury House on Senec Lake

Ubytování (Prázdninový dům) Luxury House on Senec Lake. Luxury House on Senec Lake se nachází v Senci, pouhých 200 metrů od aquaparku Aquathermal Senec, a nabízí zahradu, bar a terasu. Ubytování Luxury House on Senec Lake se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Luxury House on Senec Lake nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Romantic Overwater apartment on the Sunny Lakes

Romantic Overwater apartment on the Sunny Lakes

Ubytování (Apartmán) Romantic Overwater apartment on the Sunny Lakes. Located 500 metres from Aquathermal Senec in Senec, Romantic Overwater apartment on the Sunny Lakes offers accommodation with a kitchenette. Ubytování Romantic Overwater apartment on the Sunny Lakes se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment MINT

Apartment MINT

Ubytování (Apartmány) Apartment MINT. Apartmán Mint se nachází v Senci, 1,4 km od aquaparku Aquathermal, a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu s terasou. Letiště Bratislava je vzdálené 18 km. Ubytování Apartment MINT se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy studio in Dunajská Lužná (Bratislava 7 min)

Cozy studio in Dunajská Lužná (Bratislava 7 min)

Ubytování (Apartmán) Cozy studio in Dunajská Lužná (Bratislava 7 min). Cozy studio in Dunajská Lužná (Bratislava 7 min) is set in Senec. Ubytování Cozy studio in Dunajská Lužná (Bratislava 7 min) se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Revon Business apartments

Revon Business apartments

Ubytování (Apartmán) Revon Business apartments. Revon Bussines apartments, a property with a bar and a terrace, is situated in Senec, 600 metres from Aquathermal Senec. Ubytování Revon Business apartments se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Senec Gardens

Apartmán Senec Gardens

Ubytování (Apartmán) Apartmán Senec Gardens. Apartmán Senec Gardens se nachází v Senci v Bratislavském kraji, 6 km od aquaparku Aquathermal Seneca, a nabízí terasu, výhled na jezero, soukromé... Ubytování Apartmán Senec Gardens se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Appartment Turecka, Senec

Appartment Turecka, Senec

Ubytování (Apartmán) Appartment Turecka, Senec. Appartment Turecka, Senec se nachází ve městě Senec, 1,7 km od aquaparku Aquathermal Senec. Ubytování Appartment Turecka, Senec se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Appartment Turecka, Senec nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Senec, apartmán na vode

Senec, apartmán na vode

Ubytování (Apartmán) Senec, apartmán na vode. Senec, apartmán na vode se nachází v Senci, 500 metrů od aquaparku Aquathermal Senec, a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Senec, apartmán na vode se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Jana Slovakia

Casa Jana Slovakia

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Jana Slovakia. Casa Jana Slovakia is situated in Senec and offers a garden. This property offers access to free WiFi. Aquathermal Senec is 5 km from the holiday home. Ubytování Casa Jana Slovakia se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Delfin

Apartman Delfin

Ubytování (Apartmán) Apartman Delfin. Apartman Delfin is a property situated in Senec near Aquathermal Senec. This apartment features a garden. The apartment offers a terrace. Ubytování Apartman Delfin se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 782 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SUN LAKES Apartments

SUN LAKES Apartments

Ubytování (Apartmán) SUN LAKES Apartments. Located 1.5 km from Aquathermal Senec, SUN LAKES Apartments features accommodation in Senec. The apartment offers a terrace. Ubytování SUN LAKES Apartments se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Senec

Město Senec se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 35 hotelů a ubytování ve městě Senec.