Hledat

Ubytování

Ubytování město Senec

Ve městě Senec (Slovensko) máme celkem 35 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Senec

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Senec

Apartmán na Slnečných Jazerách v Senci

9,8

Apartmán na Slnečných Jazerách v Senci

UbytováníApartmán na Slnečných Jazerách v Senci. Apartmán na Slnečných Jazerách v Senci se nachází v Senci, 14 km od zámku Tomášov a 26 km od zimního stadionu Ondreje Nepely. Ubytování Apartmán na Slnečných Jazerách v Senci se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Galéria šťastie

9,7

Galéria šťastie

Ubytování (Apartmán) Galéria šťastie. Galéria šťastie se nachází v Senci a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nachází se na pláži a má bar, zahradu a terasu. Ubytování Galéria šťastie se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Lake House Senec

9,7

Lake House Senec

Ubytování (Prázdninový dům) Lake House Senec. Lake House Senec se nachází v Senci, 500 metrů od aquaparku Aquathermal Senec, a nabízí bar a terasu. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Lake House Senec se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Sunrise Apartments

9,6

Sunrise Apartments

UbytováníSunrise Apartments. Sunrise Apartments se nachází v Senci, 20 km od zámku Tomášov a 32 km od zimního stadionu Ondreje Nepely, a nabízí klimatizaci. Ubytování Sunrise Apartments se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Hotel Marathon

9,6

Hotel Marathon

Ubytování (Hotel) Hotel Marathon. Stylový Hotel Marathon se nachází na pěší zóně v samém srdci Sence, 800 metrů od turistické lokality Slnečné jazerá, a nabízí à la carte restauraci, bar a... Ubytování Hotel Marathon se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Hotel Marathon má celkové hodnocení 9,6. Pro Hotel Hotel Marathon momentálně evidujeme 520 recenzí.

4 Bedroom Elegant, beautiful and spacious home with a botanical garden

9,5

4 Bedroom Elegant, beautiful and spacious home with a botanical garden

Ubytování4 Bedroom Elegant, beautiful and spacious home with a botanical garden. Elegantní, krásný a prostorný dům se 4 ložnicemi, terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do klidné ulice se nachází asi 12 km od zámku Tomášov. Ubytování 4 Bedroom Elegant, beautiful and spacious home with a botanical garden se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Apartmán Senec

9,4

Apartmán Senec

Ubytování (Apartmán) Apartmán Senec. Apartmán Senec poskytuje ubytování se zahradou, terasou, výhledem do zahrady a bankomatem v obci Senec, pouhých 3,6 km od aquaparku Aquathermal Senec. Ubytování Apartmán Senec se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Apartmán Senec má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Senec momentálně evidujeme 17 recenzí.

Family house in Senec - close to Bratislava

9,3

Family house in Senec - close to Bratislava

Ubytování (Vily) Family house in Senec - close to Bratislava. Family house in Senec - close to Bratislava se nachází v Senci, 1,7 km od aquaparku Aquathermal Senec. Nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled do zahrady a saunu. Ubytování Family house in Senec - close to Bratislava se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Family house in Senec - close to Bratislava má celkové hodnocení 9,3. Pro Vily Family house in Senec - close to Bratislava momentálně evidujeme 17 recenzí.

Senec vilka na jazere

9

Senec vilka na jazere

Ubytování (Apartmán) Senec vilka na jazere. Senec vilka na jazere se nachází asi 600 metrů od aquaparku Aquathermal Senec a nabízí výhled na jezero, soukromou pláž a balkon. Ubytování Senec vilka na jazere se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Chatky na vode Senec

9

Chatky na vode Senec

Ubytování (Apartmán) Chatky na vode Senec. Featuring a terrace, Chatky na vode is set in Senec, not far from Aquathermal Senec. The nearest airport is Bratislava Airport, 18 km from the villa. Ubytování Chatky na vode Senec se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Apartmán na vode Senec

8,9

Apartmán na vode Senec

UbytováníApartmán na vode Senec. Apartmán na vode Senec se nachází v Senci, pouhých 20 km od panského sídla Tomášov, a nabízí soukromou pláž a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán na vode Senec se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Bungalov na vode - Lobster

8,9

Bungalov na vode - Lobster

UbytováníBungalov na vode - Lobster. Bungalov na vode - Lobster se nachází v Senci v Bratislavském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Bungalov na vode - Lobster se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Hotel Koliba

8,9

Hotel Koliba

Ubytování (Hotel) Hotel Koliba. Hotel Koliba postavený v duchu tradiční slovenské pastýřské koliby se nachází 150 metrů od břehu jezera a jen 30 minut jízdy od centra Bratislavy. Ubytování Hotel Koliba se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Hotel Koliba má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Koliba momentálně evidujeme 587 recenzí.

Apartmány pri vstupe do Aquaparku

8,8

Apartmány pri vstupe do Aquaparku

Ubytování (Apartmán) Apartmány pri vstupe do Aquaparku. Apartmány pri vstupe do Aquaparku se nachází v Senci, jen 1 km od lázní Aquathermal Senec. Nabízí klimatizaci a výhled na bazén a město. Ubytování Apartmány pri vstupe do Aquaparku se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Apartmány pri vstupe do Aquaparku má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Apartmány pri vstupe do Aquaparku momentálně evidujeme 8 recenzí.

Puerto Doas

8,8

Puerto Doas

Ubytování (Aparthotel) Puerto Doas. Aparthotel Doas se nachází v obci Senec v Bratislavském kraji, v blízkosti aquaparku Aquathermal Senec. Nabízí apartmány/apartmá s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Puerto Doas se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Puerto Doas má celkové hodnocení 8,8. Pro Aparthotel Puerto Doas momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán Senec Centrum

8,8

Apartmán Senec Centrum

Ubytování (Apartmán) Apartmán Senec Centrum. Apartmán Senec Centrum se nachází v obci Senec, asi 1,5 km od aquaparku Aquathermal Senec. Nabízí výhled na město, kasino, balkon, bar a restauraci. Ubytování Apartmán Senec Centrum se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Apartmán Senec Centrum má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Apartmán Senec Centrum momentálně evidujeme 5 recenzí.

Bora Bora na Slnečných jazerách

8,8

Bora Bora na Slnečných jazerách

Ubytování (Apartmán) Bora Bora na Slnečných jazerách. Bora Bora na Slnečných jazerách se nachází v Senci, 500 metrů od lázní Aquathermal Senec, a nabízí ubytování s terasou. Ubytování Bora Bora na Slnečných jazerách se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Villa Sipeky

8,7

Villa Sipeky

Ubytování (Penzion) Villa Sipeky. Rodinná Villa Sipeky je snadno dostupná z dálnice. Stojí 5 minut chůze od centra Sence. Ubytování Villa Sipeky se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Villa Sipeky má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Villa Sipeky momentálně evidujeme 686 recenzí.

Sunny apartment on the lakes

8,7

Sunny apartment on the lakes

UbytováníSunny apartment on the lakes. Sunny apartment on the lake se nachází v Senci a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Sunny apartment on the lakes se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Motel Senec

8,6

Motel Senec

Ubytování (Motel) Motel Senec. Motel Senec se nachází 1 km od aquaparku Senec a svým hostům nabízí zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma a bezplatné parkování. Ubytování Motel Senec se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Motel Senec má celkové hodnocení 8,6. Pro Motel Motel Senec momentálně evidujeme 519 recenzí.

Hotel Nostalgia

8,4

Hotel Nostalgia

Ubytování (Hotel) Hotel Nostalgia. Hotel Nostalgia se nachází v Senci, 1,1 km od aquaparku Aquathermal Senec, a nabízí restauraci, soukromé parkoviště, bar a terasu. Ubytování Hotel Nostalgia se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Hotel Dolphin

8,4

Hotel Dolphin

Ubytování (Hotel) Hotel Dolphin. Hotel Dolphin se nachází ve městě Senec, u tamního aquaparku, a nabízí krytý bazén, fitness centrum, výbornou slovenskou kuchyni, zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Hotel Dolphin se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Hotel Dolphin má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Dolphin momentálně evidujeme 388 recenzí.

Apartment Senec

8,3

Apartment Senec

UbytováníApartment Senec. Apartment Senec se nachází v Senci v Bratislavském kraji a nabízí balkon. Ubytování je vzdálené 12 km od panského sídla Tomášov a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Senec se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Klimatizovaný Apartmánový dom, s vírivkou, 1B

8,3

Klimatizovaný Apartmánový dom, s vírivkou, 1B

UbytováníKlimatizovaný Apartmánový dom, s vírivkou, 1B. Apartmánový dom 1B s vířivkou a vírivkou se nachází v Senci. Dům Tomášova je vzdálený 10 km. Nabízí klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Klimatizovaný Apartmánový dom, s vírivkou, 1B se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Apartment Jane

8,2

Apartment Jane

Ubytování (Apartmán) Apartment Jane. Apartmán Jane se nachází v Senci, 500 metrů od aquaparku Senec. Ubytování Apartment Jane se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Apartment Jane má celkové hodnocení 8,2. Pro Apartmán Apartment Jane momentálně evidujeme 25 recenzí.

Garni Hotel Cosmopolitan

8,1

Garni Hotel Cosmopolitan

Ubytování (Hotel) Garni Hotel Cosmopolitan. Garni Hotel Cosmopolitan se nachází v Seneci, několik kroků od pláže u slunečních jezer, a nabízí restauraci, bar, terasu, nepřetržitě otevřenou recepci,... Ubytování Garni Hotel Cosmopolitan se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Garni Hotel Cosmopolitan má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Garni Hotel Cosmopolitan momentálně evidujeme 423 recenzí.

HOTEL ZELENÝ DVOR

8

HOTEL ZELENÝ DVOR

Ubytování (Hotel) HOTEL ZELENÝ DVOR. Hotel Zelený Dvor se nachází 1,8 km od centra města Senec, 2 km od aquaparku a 600 metrů od jezera, a nabízí restauraci, zahradu a terasu. Ubytování HOTEL ZELENÝ DVOR se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování HOTEL ZELENÝ DVOR má celkové hodnocení 8. Pro Hotel HOTEL ZELENÝ DVOR momentálně evidujeme 62 recenzí.

Chata Pyrostar

8

Chata Pyrostar

Ubytování (Apartmán) Chata Pyrostar. Chata Pyrostar se nachází na pláži, přibližně 1,3 km od termálního koupaliště v Senci, a nabízí ubytování s balkonem, výhledem do zahrady, rychlovarnou... Ubytování Chata Pyrostar se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Chata Pyrostar má celkové hodnocení 8. Pro Apartmán Chata Pyrostar momentálně evidujeme 12 recenzí.

Hotel Senec Lake Resort

8

Hotel Senec Lake Resort

Ubytování (Hotel) Hotel Senec Lake Resort. Tento moderní hotel se nachází přímo na břehu Slnečného jezera v Senci a má zde vlastní pláž. Aquapark Senec je přes silnici, pouhých 50 metrů odtud. Ubytování Hotel Senec Lake Resort se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Hotel Senec Lake Resort má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel Senec Lake Resort momentálně evidujeme 158 recenzí.

Penzion Škorpión

8

Penzion Škorpión

Ubytování (Penzion) Penzion Škorpión. Penzion Škorpión se nachází 500 metrů od Slunečných jezer, 600 metrů od Hlubokého jezera a 30 km od Bratislavy. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Škorpión se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Penzion Škorpión má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Penzion Škorpión momentálně evidujeme 453 recenzí.

Holiday Village Senec

7,9

Holiday Village Senec

Ubytování (Prázdninový areál) Holiday Village Senec. Tento hotel v severní části Slunečných jezer v Senci má plážové hřiště, tenisové kurty a restauraci. Ubytování Holiday Village Senec se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Holiday Village Senec má celkové hodnocení 7,9. Pro Prázdninový areál Holiday Village Senec momentálně evidujeme 122 recenzí.

Hotel Sun

7,7

Hotel Sun

Ubytování (Hotel) Hotel Sun. Tento moderní hotel se nachází 50 metrů od břehu Slunečných jezer. Ubytování Hotel Sun se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Hotel Sun má celkové hodnocení 7,7. Pro Hotel Hotel Sun momentálně evidujeme 474 recenzí.

Penzión SENEC

7,4

Penzión SENEC

Ubytování (Penzion) Penzión SENEC. Tento penzion se nachází u jezer v Senci, v oblasti Slnečné Jazerá. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a útulnou restauraci ve vesnickém stylu. Ubytování Penzión SENEC se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Penzión SENEC má celkové hodnocení 7,4. Pro Penzion Penzión SENEC momentálně evidujeme 98 recenzí.

Living Park Logistic Senec

7,2

Living Park Logistic Senec

Ubytování (Hostel) Living Park Logistic Senec. Living Park Logistic Senec se nachází ve městě Senec, 6 km od aquaparku Aquathermal Senec. Ubytování Living Park Logistic Senec se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Chata Triomint

7,2

Chata Triomint

Ubytování (Penzion) Chata Triomint. Chata Triomint se nachází na pláži v letovisku Senec, 2,8 km od pramenů Aquathermal. Nabízí soukromý úsek pláže, Wi-Fi zdarma a nekuřácké ubytování. Ubytování Chata Triomint se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Chata Triomint má celkové hodnocení 7,2. Pro Penzion Chata Triomint momentálně evidujeme 30 recenzí.

Hotel Zátoka

7,1

Hotel Zátoka

Ubytování (Hotel) Hotel Zátoka. Hotel Zátoka se nachází u Slunečných jezer v Senci, v živém letovisku, 20 km severovýchodně od Bratislavy, a nabízí vytříbenou kuchyni, komfortní pokoje,... Ubytování Hotel Zátoka se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Hotel Zátoka má celkové hodnocení 7,1. Pro Hotel Hotel Zátoka momentálně evidujeme 143 recenzí.

Wellness Hotel Relax

7

Wellness Hotel Relax

Ubytování (Hotel) Wellness Hotel Relax. Wellness Hotel Relax se nachází ve městě Senec, 800 metrů od aquaparku Aquathermal. Nabízí pokoje s kabelovou LCD TV a soukromou pláž. Ubytování Wellness Hotel Relax se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Wellness Hotel Relax má celkové hodnocení 7. Pro Hotel Wellness Hotel Relax momentálně evidujeme 139 recenzí.

Hotel Fortuna

6,7

Hotel Fortuna

Ubytování (Hotel) Hotel Fortuna. Hotel Fortuna se nachází v Senci, 2,8 km od lázní Aquathermal Senec. Nabízí ubytování se zahradou, neplacené soukromé parkoviště a soukromou pláž. Ubytování Hotel Fortuna se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Apartmánový dom Most pri Bratislave

6,5

Apartmánový dom Most pri Bratislave

UbytováníApartmánový dom Most pri Bratislave. Apartmánový dom Most pri Bratislave se nachází v Senci, 5,3 km od zámku Tomášov, 12 km od zimního stadionu Ondreje Nepely a 14 km od bratislavského... Ubytování Apartmánový dom Most pri Bratislave se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Chata Severka

6,1

Chata Severka

Ubytování (Privát) Chata Severka. Chata Severka se nachází na severním břehu Slunečných jezer, 25 km od Bratislavy. K jezeru je to 30 metrů. Z chaty je výhled na jezero. Ubytování Chata Severka se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Chata Severka má celkové hodnocení 6,1. Pro Privát Chata Severka momentálně evidujeme 23 recenzí.

labut

6

labut

Ubytování (Penzion) labut. Penzion Labut se nachází v Senci, pouhých 1,3 km od vodního světa Aquathermal Senec. Nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování labut se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Apartmán s terasou

Apartmán s terasou

Ubytování (Apartmán) Apartmán s terasou. Apartmán s terasou se nachází v Senci. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyňský kout. Ubytování Apartmán s terasou se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Oli apartmens Senec

Oli apartmens Senec

Ubytování (Apartmán) Oli apartmens Senec. Oli apartmens Senec se nachází v Senci, jen 1,6 km od aquaparku Aquathermal Senec. Ubytování Oli apartmens Senec se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Bora Bora na Slnecnych jazerach (Apartman 1)

Bora Bora na Slnecnych jazerach (Apartman 1)

Ubytování (Apartmán) Bora Bora na Slnecnych jazerach (Apartman 1). Bora Bora na Slnecnych jazerach (Apartman 1), a property with a terrace, is located in Senec, 500 metres from Aquathermal Senec. Ubytování Bora Bora na Slnecnych jazerach (Apartman 1) se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Luxurious apartment next to the Aquacity

Luxurious apartment next to the Aquacity

Ubytování (Apartmán) Luxurious apartment next to the Aquacity. Situated in Senec in the Bratislavský kraj region, Luxurious apartment next to the Aquacity features a balcony. Ubytování Luxurious apartment next to the Aquacity se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Dom - chata v Senci - chalúpka Vilka pre 2 osoby

Dom - chata v Senci - chalúpka Vilka pre 2 osoby

Ubytování (Vila) Dom - chata v Senci - chalúpka Vilka pre 2 osoby. Vilka - dom v Senci pre páry alebo aj pre 1 osobu is located in Senec. The accommodation is 500 metres from the Aquathermal Senec. Ubytování Dom - chata v Senci - chalúpka Vilka pre 2 osoby se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Lagoon Overwater Villas by CHORS @ Sunny Lakes

Lagoon Overwater Villas by CHORS @ Sunny Lakes

Ubytování (Vily) Lagoon Overwater Villas by CHORS @ Sunny Lakes. Lagoon Overwater Villas by CHORS @ Sunny Lakes se nachází ve městě Senec, 1,3 km od aquaparku Aquathermal Senec, a nabízí restauraci a výhled na jezero. Ubytování Lagoon Overwater Villas by CHORS @ Sunny Lakes se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj). Pro Vily Lagoon Overwater Villas by CHORS @ Sunny Lakes nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Klimatizovaný Apartmánový dom s vírivkou, 9A

Klimatizovaný Apartmánový dom s vírivkou, 9A

UbytováníKlimatizovaný Apartmánový dom s vírivkou, 9A. Set in Senec, 19 km from Ondrej Nepela Arena and 21 km from UFO Observation Deck, Klimatizovaný Apartmánový dom s vírivkou, 9A offers a garden and air... Ubytování Klimatizovaný Apartmánový dom s vírivkou, 9A se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Apartman s balkónom

Apartman s balkónom

Ubytování (Apartmán) Apartman s balkónom. Apartmán s balkonem se nachází v Senci. 1,8 km od aquaparku Aquathermal Senec. Apartmán má balkon, 1 ložnici a plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Apartman s balkónom se nachází ve městě Senec (Slovensko - Bratislavský kraj).

Ubytování ve městě Senec

Město Senec se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 35 hotelů a ubytování ve městě Senec.