Hledat

Ubytování

Ubytování město Rasopasno

Ve městě Rasopasno (Chorvatsko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Rasopasno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rasopasno

Holiday Home Rasopas

9,7

Holiday Home Rasopas

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Rasopas. Holiday Home Rasopas se nachází 3 km od městečka Malinska i tamních pláží a nabízí klimatizované interiéry a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Holiday Home Rasopas se nachází ve městě Rasopasno (Chorvatsko - Krk).

Apartman Gladinjak

9,2

Apartman Gladinjak

Ubytování (Apartmán) Apartman Gladinjak. Tento apartmán stojí v malé vesničce Rasopasno na ostrově Krk, jen 3 km od Malinske a 5 minut autem od moře a několika pláží. Ubytování Apartman Gladinjak se nachází ve městě Rasopasno (Chorvatsko - Krk).

Holiday Home Nika

Holiday Home Nika

Ubytování (Vila) Holiday Home Nika. Holiday Home Nika se nachází v obci Rasopasno a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. 23 km od Bašky. Ubytování Holiday Home Nika se nachází ve městě Rasopasno (Chorvatsko - Krk).

Vrtar

Vrtar

Ubytování (Apartmán) Vrtar. Set in Rasopasno in the Krk Island region, Vrtar has a balcony. The apartment is 2.9 km from Haludovo Beach. Ubytování Vrtar se nachází ve městě Rasopasno (Chorvatsko - Krk).

Holiday house SEA & SUN RESIDENCE

Holiday house SEA & SUN RESIDENCE

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house SEA & SUN RESIDENCE. Holiday house SEA & SUN RESIDENCE se nachází v Rasopasno, 2,8 km od pláže Maestral a Rupa, a nabízí venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování Holiday house SEA & SUN RESIDENCE se nachází ve městě Rasopasno (Chorvatsko - Krk).

Villa UNIQUE

Villa UNIQUE

Ubytování (Vila) Villa UNIQUE. Set in Rasopasno in the Krk Island region, Villa PURIC features a balcony and garden views. This property offers a private pool and free private parking. Ubytování Villa UNIQUE se nachází ve městě Rasopasno (Chorvatsko - Krk).

Villa RASOPASNO II

Villa RASOPASNO II

Ubytování (Vila) Villa RASOPASNO II. Villa RASOPASNO II se nachází asi 2,8 km od pláže Maestral a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Villa RASOPASNO II se nachází ve městě Rasopasno (Chorvatsko - Krk).

Holiday house RASOPASNO

Holiday house RASOPASNO

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house RASOPASNO. Located in Rasopasno, within 2.8 km of Maestral Beach and 2. Ubytování Holiday house RASOPASNO se nachází ve městě Rasopasno (Chorvatsko - Krk).

Casa Ulika

Casa Ulika

Ubytování (Vila) Casa Ulika. Casa Ulika se nachází v obci Rasopasno a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Ubytování Casa Ulika se nachází ve městě Rasopasno (Chorvatsko - Krk).

Villa Zala

Villa Zala

Ubytování (Vila) Villa Zala. Villa Zala se nachází v obci Rasopasno a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. 23 km od Bašky. Ubytování Villa Zala se nachází ve městě Rasopasno (Chorvatsko - Krk).

Villa Zora

Villa Zora

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Zora. Villa Zora se nachází v Rasopasno a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Villa Zora se nachází ve městě Rasopasno (Chorvatsko - Krk).

Ubytování ve městě Rasopasno

Město Rasopasno se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Rasopasno.