Hledat

Ubytování

Ubytování město Rasopasno

Ve městě Rasopasno (Chorvatsko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Rasopasno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rasopasno

Holiday Home Rasopas

9,7

Holiday Home Rasopas

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Rasopas. Holiday Home Rasopas se nachází 3 km od městečka Malinska i tamních pláží a nabízí klimatizované interiéry a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Holiday Home Rasopas se nachází ve městě Rasopasno (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Gladinjak

9,2

Apartman Gladinjak

Ubytování (Apartmán) Apartman Gladinjak. Tento apartmán stojí v malé vesničce Rasopasno na ostrově Krk, jen 3 km od Malinske a 5 minut autem od moře a několika pláží. Ubytování Apartman Gladinjak se nachází ve městě Rasopasno (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Starcevic (MLK351)

Apartment Starcevic (MLK351)

Ubytování (Apartmán) Apartment Starcevic (MLK351). Set in Rasopasno, Apartment Starcevic (MLK351) offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Starcevic (MLK351) se nachází ve městě Rasopasno (Chorvatsko - Krk).

Vrtar

Vrtar

Ubytování (Apartmán) Vrtar. Set in Rasopasno in the Krk Island region, Vrtar has a balcony. The apartment is 2.9 km from Haludovo Beach. Ubytování Vrtar se nachází ve městě Rasopasno (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 288 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa LINDA

Villa LINDA

Ubytování (Prázdninový dům) Villa LINDA. Situated in Rasopasno in the Krk Island region, Villa LINDA has a terrace. Ubytování Villa LINDA se nachází ve městě Rasopasno (Chorvatsko - Krk).

Studio in Rasopasno/Insel Krk 14300

Studio in Rasopasno/Insel Krk 14300

Ubytování (Apartmán) Studio in Rasopasno/Insel Krk 14300. Studio in Rasopasno/Insel Krk 14300 is situated in Rasopasno. This apartment features free private parking and free WiFi. Ubytování Studio in Rasopasno/Insel Krk 14300 se nachází ve městě Rasopasno (Chorvatsko - Krk).

Holiday Home Nika

Holiday Home Nika

Ubytování (Vila) Holiday Home Nika. Holiday Home Nika se nachází v obci Rasopasno a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. 23 km od Bašky. Ubytování Holiday Home Nika se nachází ve městě Rasopasno (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 137 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa UNIQUE

Villa UNIQUE

Ubytování (Vila) Villa UNIQUE. Set in Rasopasno in the Krk Island region, Villa PURIC features a balcony and garden views. This property offers a private pool and free private parking. Ubytování Villa UNIQUE se nachází ve městě Rasopasno (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday house SEA & SUN RESIDENCE

Holiday house SEA & SUN RESIDENCE

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house SEA & SUN RESIDENCE. Holiday house SEA & SUN RESIDENCE se nachází v Rasopasno, 2,8 km od pláže Maestral a Rupa, a nabízí venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování Holiday house SEA & SUN RESIDENCE se nachází ve městě Rasopasno (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Rasopasno/Insel Krk 13036

Holiday home Rasopasno/Insel Krk 13036

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Rasopasno/Insel Krk 13036. Holiday home Rasopasno/Insel Krk 13036 is situated in Rasopasno. This property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytování Holiday home Rasopasno/Insel Krk 13036 se nachází ve městě Rasopasno (Chorvatsko - Krk).

Apartment Starcevic (MLK352)

Apartment Starcevic (MLK352)

Ubytování (Apartmán) Apartment Starcevic (MLK352). Located in Rasopasno, Apartment Starcevic (MLK352) provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Starcevic (MLK352) se nachází ve městě Rasopasno (Chorvatsko - Krk).

Holiday home in Rasopasno/Insel Krk 39095

Holiday home in Rasopasno/Insel Krk 39095

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Rasopasno/Insel Krk 39095. Holiday home in Rasopasno/Insel Krk 39095 is set in Rasopasno. This property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytování Holiday home in Rasopasno/Insel Krk 39095 se nachází ve městě Rasopasno (Chorvatsko - Krk).

Villa Adria

Villa Adria

Ubytování (Vila) Villa Adria. Villa Adria se nachází v obci Rasopasno a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Villa Adria se nachází ve městě Rasopasno (Chorvatsko - Krk).

Villa RASOPASNO II

Villa RASOPASNO II

Ubytování (Vila) Villa RASOPASNO II. Villa RASOPASNO II se nachází asi 2,8 km od pláže Maestral a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Villa RASOPASNO II se nachází ve městě Rasopasno (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Starcevic (MLK350)

Apartment Starcevic (MLK350)

Ubytování (Apartmán) Apartment Starcevic (MLK350). Situated in Rasopasno, Apartment Starcevic (MLK350) features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Starcevic (MLK350) se nachází ve městě Rasopasno (Chorvatsko - Krk).

Two-Bedroom Apartment in Rasopasno

Two-Bedroom Apartment in Rasopasno

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Rasopasno. Tento apartmán se nachází v Rasopasnu, 31 km od Opatije a 25 km od Rijeky. Má kuchyňský kout s lednicí, varnou deskou a kávovarem. Nechybí ani TV. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Rasopasno se nachází ve městě Rasopasno (Chorvatsko - Krk).

Rasopasno Apartment

Rasopasno Apartment

Ubytování (Apartmán) Rasopasno Apartment. Featuring garden views, Rasopasno Apartment features accommodation with a patio and a kettle, around 2.9 km from Haludovo Beach. Located 2. Ubytování Rasopasno Apartment se nachází ve městě Rasopasno (Chorvatsko - Krk).

One-Bedroom Apartment in Rasopasno

One-Bedroom Apartment in Rasopasno

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Rasopasno. One-Bedroom Apartment in Rasopasno se nachází v Rasopasnu na ostrově Krk, 23 km od Bašky. Nabízí 3hvězdičkové ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování One-Bedroom Apartment in Rasopasno se nachází ve městě Rasopasno (Chorvatsko - Krk).

One-Bedroom Holiday Home in Rasopasno

One-Bedroom Holiday Home in Rasopasno

Ubytování (Prázdninový dům) One-Bedroom Holiday Home in Rasopasno. One-Bedroom Holiday Home in Rasopasno is located in Rasopasno and offers barbecue facilities. Ubytování One-Bedroom Holiday Home in Rasopasno se nachází ve městě Rasopasno (Chorvatsko - Krk).

Holiday house RASOPASNO

Holiday house RASOPASNO

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house RASOPASNO. Located in Rasopasno, within 2.8 km of Maestral Beach and 2. Ubytování Holiday house RASOPASNO se nachází ve městě Rasopasno (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Zala

Villa Zala

Ubytování (Vila) Villa Zala. Villa Zala se nachází v obci Rasopasno a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. 23 km od Bašky. Ubytování Villa Zala se nachází ve městě Rasopasno (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 367 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Zora

Villa Zora

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Zora. Villa Zora se nachází v Rasopasno a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Villa Zora se nachází ve městě Rasopasno (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Ulika

Casa Ulika

Ubytování (Vila) Casa Ulika. Casa Ulika se nachází v obci Rasopasno a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Ubytování Casa Ulika se nachází ve městě Rasopasno (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Rasopasno

Město Rasopasno se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Rasopasno.