Hledat

Ubytování

Ubytování město Garica

Ve městě Garica (Chorvatsko) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Garica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Garica

Villa Mira Garica

9

Villa Mira Garica

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Mira Garica. Villa Mira Garica se nachází v Garici a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu. Ubytování Villa Mira Garica se nachází ve městě Garica (Chorvatsko - Krk).

grozdana

7,1

grozdana

Ubytování (Apartmán) grozdana. Grozdana se nachází v obci Garica a nabízí ubytování s přístupem na balkon. Apartmán má TV s plochou obrazovkou, klimatizaci a obývací pokoj. Ubytování grozdana se nachází ve městě Garica (Chorvatsko - Krk).

Holiday house Villa Padrone *perfect for families!

Holiday house Villa Padrone *perfect for families!

Ubytování (Vila) Holiday house Villa Padrone *perfect for families!. Prázdninový dům Villa Padrone *ideální pro rodiny! Nabízí sezónní venkovní bazén a terasu. Ubytování Holiday house Villa Padrone *perfect for families! se nachází ve městě Garica (Chorvatsko - Krk).

Lazy 8 Villa

Lazy 8 Villa

Ubytování (Vila) Lazy 8 Villa. Lazy 8 Villa se nachází v Garici a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. Ubytování Lazy 8 Villa se nachází ve městě Garica (Chorvatsko - Krk).

Holiday house GARICA

Holiday house GARICA

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house GARICA. Boasting an outdoor swimming pool and a terrace, Holiday house GARICA offers accommodation in Garica with free WiFi and garden views. Ubytování Holiday house GARICA se nachází ve městě Garica (Chorvatsko - Krk).

Villa Mia

Villa Mia

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Mia. Villa Mia se nachází v Garici na ostrově Krk a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Villa Mia se nachází ve městě Garica (Chorvatsko - Krk).

Villa Kalic

Villa Kalic

Ubytování (Vila) Villa Kalic. Located in Garica, Rustic Villa Kalic is a villa featuring an outdoor pool. The villa consists of two air-conditioned buildings and is 37 km from Opatija. Ubytování Villa Kalic se nachází ve městě Garica (Chorvatsko - Krk).

Apartment in Garica/Insel Krk 36801

Apartment in Garica/Insel Krk 36801

Ubytování (Apartmán) Apartment in Garica/Insel Krk 36801. Apartment in Garica/Insel Krk 36801 is situated in Garica. This property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment in Garica/Insel Krk 36801 se nachází ve městě Garica (Chorvatsko - Krk).

Villa Garica

Villa Garica

Ubytování (Vila) Villa Garica. Villa Garica se nachází v Garice a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a vstupem do zahrady s venkovním bazénem. Ubytování Villa Garica se nachází ve městě Garica (Chorvatsko - Krk).

Charming villa RUSTIC GEM

Charming villa RUSTIC GEM

Ubytování (Vila) Charming villa RUSTIC GEM. Charming villa RUSTIC GEM se nachází v Garici a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na bazén. Ubytování Charming villa RUSTIC GEM se nachází ve městě Garica (Chorvatsko - Krk).

Villa Ivy

Villa Ivy

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Ivy. Villa Ivy se nachází v Garici na ostrově Krk a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Villa Ivy se nachází ve městě Garica (Chorvatsko - Krk).

Villa Allegra

Villa Allegra

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Allegra. Villa Allegra se nachází v Garici na ostrově Krk a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Villa Allegra se nachází ve městě Garica (Chorvatsko - Krk).

Apartman Josip

Apartman Josip

Ubytování (Apartmán) Apartman Josip. Apartman Josip is set in Garica. The accommodation has free WiFi. The apartment also features 1 bathroom. The apartment offers a terrace. Ubytování Apartman Josip se nachází ve městě Garica (Chorvatsko - Krk).

Charming holiday house Padrone

Charming holiday house Padrone

Ubytování (Vila) Charming holiday house Padrone. Charming holiday house Padrone se nachází v Garici a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Charming holiday house Padrone se nachází ve městě Garica (Chorvatsko - Krk).

Ubytování ve městě Garica

Město Garica se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 17 hotelů a ubytování ve městě Garica.