Hledat

Ubytování

Ubytování město Gabonjin

Ve městě Gabonjin (Chorvatsko) máme celkem 29 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Gabonjin

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Gabonjin

Holiday House Fanuko

9,8

Holiday House Fanuko

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Fanuko. Holiday House Fanuko se nachází ve městě Gabonjin. Nabízí venkovní bazén, zahradu, sdílený salonek, Wi-Fi zdarma a výhled na bazén. Ubytování Holiday House Fanuko se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk).

Studio Apartment in Gabonjin

9,6

Studio Apartment in Gabonjin

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment in Gabonjin. Studio Apartment in Gabonjin se nachází ve vesničce Gabonjin. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán má kuchyň s lednicí, varnou deskou a kávovarem. Ubytování Studio Apartment in Gabonjin se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk).

Apartments Drpic

9,5

Apartments Drpic

Ubytování (Apartmány) Apartments Drpic. Apartments Drpić nabízí ubytování s možností vlastního stravování v obci Gabonjin. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Apartments Drpic se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk).

Apartman Tri palme

8,8

Apartman Tri palme

Ubytování (Apartmán) Apartman Tri palme. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Tri palme is located in Gabonjin. Ubytování Apartman Tri palme se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk).

Edi

8,1

Edi

Ubytování (Apartmán) Edi. Ubytování Edi se nachází v budově z roku 2005 v Gabonjinu na ostrově Krk. Nabízí terasu, výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Edi se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 456 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Gabonjin

One-Bedroom Apartment in Gabonjin

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Gabonjin. One-Bedroom Apartment in Gabonjin se nachází ve vesnici Gabonjin a nabízí plně vybavenou kuchyň. Apartmán má 1 ložnici a obývací pokoj s TV. Ubytování One-Bedroom Apartment in Gabonjin se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk).

Apartment Gabonjin 1

Apartment Gabonjin 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Gabonjin 1. Tento klimatizovaný apartmán s terasou a neplaceným soukromým parkovištěm je situován v obci Gabonjin. Ubytování Apartment Gabonjin 1 se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk).

Holiday home Anty

Holiday home Anty

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Anty. Holiday home Anty je samostatný prázdninový dům, který se nachází ve městě Gabonjin na ostrově Krk, 32 km od Opatije. Ubytování Holiday home Anty se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 555 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Maria Insel Krk

Villa Maria Insel Krk

Ubytování (Vila) Villa Maria Insel Krk. Set in Gabonjin, Villa Maria Insel Krk offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Villa Maria Insel Krk se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vacation house Meri

Vacation house Meri

Ubytování (Prázdninový dům) Vacation house Meri. Situated in Gabonjin, Vacation house Meri features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Vacation house Meri se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 474 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Edi

Apartman Edi

Ubytování (Apartmán) Apartman Edi. Apartman Edi is located in Gabonjin. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Apartman Edi se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pepper

Pepper

Ubytování (Prázdninový dům) Pepper. Pepper is situated in Gabonjin and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a terrace. Ubytování Pepper se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Gabonjin

One-Bedroom Apartment in Gabonjin

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Gabonjin. Ubytování One-Bedroom Apartment in Gabonjin se nachází v obci Gabonjin. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování One-Bedroom Apartment in Gabonjin se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk).

Holiday home Gabonjin Cr

Holiday home Gabonjin Cr

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Gabonjin Cr. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday home Gabonjin Cr is located in Gabonjin. Ubytování Holiday home Gabonjin Cr se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk).

Villa Aphrodite

Villa Aphrodite

Ubytování (Vila) Villa Aphrodite. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Aphrodite is set in Gabonjin. Ubytování Villa Aphrodite se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk).

Two-Bedroom Holiday Home in Gabonjin

Two-Bedroom Holiday Home in Gabonjin

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Gabonjin. Two-Bedroom Holiday Home in Gabonjin is set in Gabonjin and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Gabonjin se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk).

Lavanda

Lavanda

Ubytování (Apartmán) Lavanda. Boasting an outdoor pool and garden views, Lavanda is situated in Gabonjin. Ubytování Lavanda se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk).

Holiday home Gabonjin III

Holiday home Gabonjin III

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Gabonjin III. Holiday home Gabonjin III se nachází v Gabonjinu a nabízí venkovní bazén, výhled na moře a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Holiday home Gabonjin III se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk).

Studio Adelka 1

Studio Adelka 1

Ubytování (Apartmán) Studio Adelka 1. Studio Adelka 1 is set in Gabonjin. Complimentary WiFi is offered. The apartment also comes with 1 bathroom. The apartment offers a terrace. Ubytování Studio Adelka 1 se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Richter

Apartments Richter

Ubytování (Apartmány) Apartments Richter. Set in Gabonjin in the Krk Island region, Apartments Richter provides accommodation with free WiFi. Ubytování Apartments Richter se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk).

Apartment Gabonjin 2

Apartment Gabonjin 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Gabonjin 2. Apartment Gabonjin 2 nabízí ubytování v obci Gabonjin, 32 km od Opatije a 26 km od Rijeky. Využívat zde můžete terasu. Ubytování Apartment Gabonjin 2 se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk).

Holiday house TRANQUILLITY

Holiday house TRANQUILLITY

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house TRANQUILLITY. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Holiday house TRANQUILLITY is located in Gabonjin. Ubytování Holiday house TRANQUILLITY se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk).

Apartment Josip Brusic

Apartment Josip Brusic

Ubytování (Apartmán) Apartment Josip Brusic. Apartment Josip Brusic se nachází v obci Gabonjin. Hosté zde mohou využívat terasu a ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartment Josip Brusic se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk).

Marina

Marina

Ubytování (Apartmán) Marina. Marina is located in Gabonjin. Guests may enjoy free WiFi. The apartment also has 2 bathrooms. Ubytování Marina se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vacation house Futač

Vacation house Futač

Ubytování (Prázdninový dům) Vacation house Futač. Located in Gabonjin in the Krk Island region, Vacation house Futač has a garden. This property offers access to a balcony and free private parking. Ubytování Vacation house Futač se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Roko

Apartment Roko

Ubytování (Apartmány) Apartment Roko. Situated in Gabonjin in the Krk Island region, Apartment Roko features a balcony. Ubytování Apartment Roko se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk).

Apartman Matko

Apartman Matko

Ubytování (Apartmán) Apartman Matko. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Matko is set in Gabonjin. Ubytování Apartman Matko se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home in Gabonjin/Insel Krk 12986

Holiday home in Gabonjin/Insel Krk 12986

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Gabonjin/Insel Krk 12986. Holiday home in Gabonjin/Insel Krk 12986 is set in Gabonjin. Guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytování Holiday home in Gabonjin/Insel Krk 12986 se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk).

Villa Sv. Petar - Krk

Villa Sv. Petar - Krk

Ubytování (Vila) Villa Sv. Petar - Krk. Situated in Gabonjin, Villa Sv. Petar - Krk offers a patio with pool and garden views, as well as an outdoor pool, fitness centre and spa centre. Ubytování Villa Sv. Petar - Krk se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Calma, recharge your body and mind

Villa Calma, recharge your body and mind

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Calma, recharge your body and mind. Villa Calma, recharge your body and mind is situated in Gabonjin and offers a garden and a terrace. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování Villa Calma, recharge your body and mind se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 605 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traditional holiday house with old tavern and ethnographic collection

Traditional holiday house with old tavern and ethnographic collection

Ubytování (Prázdninový dům) Traditional holiday house with old tavern and ethnographic collection. Situated in Gabonjin in the Krk Island region, Old Tavern-Ethnographic collection has a balcony. Ubytování Traditional holiday house with old tavern and ethnographic collection se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk).

Ubytování ve městě Gabonjin

Město Gabonjin se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 29 hotelů a ubytování ve městě Gabonjin.