Hledat

Ubytování

Ubytování město Gabonjin

Ve městě Gabonjin (Chorvatsko) máme celkem 29 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Gabonjin

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Gabonjin

Edi

8,1

Edi

Ubytování (Apartmán) Edi. Ubytování Edi se nachází v budově z roku 2005 v Gabonjinu na ostrově Krk. Nabízí terasu, výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Edi se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk).

Apartman Edi

Apartman Edi

Ubytování (Apartmán) Apartman Edi. Apartman Edi is located in Gabonjin. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Apartman Edi se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk).

Vacation house Meri

Vacation house Meri

Ubytování (Prázdninový dům) Vacation house Meri. Situated in Gabonjin, Vacation house Meri features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Vacation house Meri se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk).

Villa Maria Insel Krk

Villa Maria Insel Krk

Ubytování (Vila) Villa Maria Insel Krk. Set in Gabonjin, Villa Maria Insel Krk offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Villa Maria Insel Krk se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk).

Holiday home Anty

Holiday home Anty

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Anty. Holiday home Anty je samostatný prázdninový dům, který se nachází ve městě Gabonjin na ostrově Krk, 32 km od Opatije. Ubytování Holiday home Anty se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk).

Pepper

Pepper

Ubytování (Prázdninový dům) Pepper. Pepper is situated in Gabonjin and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a terrace. Ubytování Pepper se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk).

Studio Adelka 1

Studio Adelka 1

Ubytování (Apartmán) Studio Adelka 1. Studio Adelka 1 is set in Gabonjin. Complimentary WiFi is offered. The apartment also comes with 1 bathroom. The apartment offers a terrace. Ubytování Studio Adelka 1 se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk).

Vacation house Ulika

Vacation house Ulika

Ubytování (Vila) Vacation house Ulika. Vacation house Ulika se nachází v Gabonjinu na ostrově Krk a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Vacation house Ulika se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk).

Vacation house Futač

Vacation house Futač

Ubytování (Prázdninový dům) Vacation house Futač. Located in Gabonjin in the Krk Island region, Vacation house Futač has a garden. This property offers access to a balcony and free private parking. Ubytování Vacation house Futač se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk).

Modern Villa Krk

Modern Villa Krk

Ubytování (Vila) Modern Villa Krk. Modern Villa Krk se nachází v Gabonjinu a nabízí fitness centrum, gril a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Modern Villa Krk se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk).

Three-Bedroom Holiday Home in Gabonjin

Three-Bedroom Holiday Home in Gabonjin

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Gabonjin. Three-Bedroom Holiday Home in Gabonjin se nachází v Gabonjinu na ostrově Krk a nabízí terasu. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Gabonjin se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk).

Marina

Marina

Ubytování (Apartmán) Marina. Marina is located in Gabonjin. Guests may enjoy free WiFi. The apartment also has 2 bathrooms. Ubytování Marina se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk).

Villa Calma, recharge your body and mind

Villa Calma, recharge your body and mind

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Calma, recharge your body and mind. Villa Calma, recharge your body and mind is situated in Gabonjin and offers a garden and a terrace. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování Villa Calma, recharge your body and mind se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk).

Apartman Matko

Apartman Matko

Ubytování (Apartmán) Apartman Matko. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Matko is set in Gabonjin. Ubytování Apartman Matko se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk).

Villa Sv. Petar - Krk

Villa Sv. Petar - Krk

Ubytování (Vila) Villa Sv. Petar - Krk. Situated in Gabonjin, Villa Sv. Petar - Krk offers a patio with pool and garden views, as well as an outdoor pool, fitness centre and spa centre. Ubytování Villa Sv. Petar - Krk se nachází ve městě Gabonjin (Chorvatsko - Krk).

Ubytování ve městě Gabonjin

Město Gabonjin se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 29 hotelů a ubytování ve městě Gabonjin.