Hledat

Ubytování

Ubytování město Kras

Ve městě Kras (Chorvatsko) máme celkem 28 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kras

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kras

Villa Seastar

Villa Seastar

Ubytování (Vila) Villa Seastar. Villa Seastar se nachází v Krasu a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Ubytování Villa Seastar se nachází ve městě Kras (Chorvatsko - Krk).

Holiday Home Kras with Fireplace 05

Holiday Home Kras with Fireplace 05

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Kras with Fireplace 05. Holiday Home Kras with Fireplace 05 se nachází v Krasu a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Ubytování Holiday Home Kras with Fireplace 05 se nachází ve městě Kras (Chorvatsko - Krk).

Luxury Villa Ivy

Luxury Villa Ivy

Ubytování (Vila) Luxury Villa Ivy. Situated in Kras in the Krk Island region, Luxury Villa Ivy has a garden. Ubytování Luxury Villa Ivy se nachází ve městě Kras (Chorvatsko - Krk).

Beautiful home in Kras with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Beautiful home in Kras with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful home in Kras with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms. Situated in Kras, Beautiful home in Kras with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms features accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytování Beautiful home in Kras with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms se nachází ve městě Kras (Chorvatsko - Krk).

Villa Crassula

Villa Crassula

Ubytování (Vila) Villa Crassula. Villa Crassula se nachází v Krasu. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Crassula se nachází ve městě Kras (Chorvatsko - Krk).

Villa KAMENICA

Villa KAMENICA

Ubytování (Vila) Villa KAMENICA. Situated in Kras, Villa KAMENICA features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Villa KAMENICA se nachází ve městě Kras (Chorvatsko - Krk).

Ubytování ve městě Kras

Město Kras se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 28 hotelů a ubytování ve městě Kras.