Hledat

Ubytování

Ubytování město Vantačići

Ve městě Vantačići (Chorvatsko) máme celkem 111 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vantačići

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vantačići

Tomy's Terrace

9,8

Tomy's Terrace

Ubytování (Apartmán) Tomy's Terrace. Tento klimatizovaný apartmán s terasou a výhledem na moře se nachází ve Vantačići, 29 km od Opatije. Ubytování Tomy's Terrace se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Dali Terrace

9,8

Dali Terrace

Ubytování (Apartmány) Dali Terrace. Dali Terrace se nachází ve vesnici Vantačići a nabízí ubytování s terasou, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Dali Terrace se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Luxury Apartments Lučica

9,8

Luxury Apartments Lučica

Ubytování (Penzion) Luxury Apartments Lučica. Luxury Apartments Lučica se nachází ve vesnici Vantačići. Ubytování Luxury Apartments Lučica se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

House Art

9,8

House Art

Ubytování (Apartmán) House Art. House Art se nachází v letovisku Malinska, jen 700 metrů od pláže Rova a 1,3 km od pláže Vantačići. Ubytování House Art se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Apartments Biba

9,8

Apartments Biba

Ubytování (Apartmány) Apartments Biba. Apartments Biba se nachází v Malinské na ostrově Krk, 100 metrů od pláže Vantacici. Nabízí bezplatné Wi-Fi, gril, zahradu a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartments Biba se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Bianca

9,7

Villa Bianca

Ubytování (Apartmán) Villa Bianca. Villa Bianca se nachází ve Vantačići a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Bianca se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 16 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Apartments Futura

9,7

Villa Apartments Futura

Ubytování (Apartmány) Villa Apartments Futura. Villa Apartments Futura Malinska Krk se nachází v obci Vantačići na ostrově Krk, jen 3 km od letoviska Malinska, 17 km od rijeckého letiště a 300 metrů od... Ubytování Villa Apartments Futura se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Luxury apartment Aronia

9,7

Luxury apartment Aronia

Ubytování (Apartmány) Luxury apartment Aronia. Set in Vantačići in the Krk Island region, with Vantacici Beach and Rova Beach nearby, Luxury apartment Aronia offers accommodation with free WiFi and free... Ubytování Luxury apartment Aronia se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tina

9,6

Apartment Tina

Ubytování (Apartmány) Apartment Tina. Apartment Tina se nachází ve Vantačići. Některé apartmány/studia mají satelitní TV, plně vybavenou kuchyň s lednicí a vlastní koupelnu se sprchovým koutem... Ubytování Apartment Tina se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Apartments NeBo

9,6

Apartments NeBo

Ubytování (Penzion) Apartments NeBo. Situated in Vantačići, within 400 metres of Vantacici Beach and 500 metres of Rova Beach, Apartments NeBo features accommodation with a garden and free... Ubytování Apartments NeBo se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Apartment White

9,5

Apartment White

Ubytování (Apartmán) Apartment White. Villa White se nachází ve Vantačići na ostrově Krk a nabízí terasu, zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Apartment White se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Dodo Apartments

9,5

Dodo Apartments

Ubytování (Apartmány) Dodo Apartments. Dodo Apartments se nachází ve Vantačići, 250 metrů od nejbližší pláže, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a parkováním. Ubytování Dodo Apartments se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 691 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Blue Bay

9,4

Apartment Blue Bay

Ubytování (Apartmán) Apartment Blue Bay. Featuring a patio with sea views, a garden and barbecue facilities, Apartment Blue Bay can be found in Malinska, close to Rova Beach and 800 metres from... Ubytování Apartment Blue Bay se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Neda -Vantacici Malinska

9,4

Apartman Neda -Vantacici Malinska

Ubytování (Apartmán) Apartman Neda -Vantacici Malinska. Apartmány Vantačići se nacházejí v obci Vantačići, 100 metrů od pláže Vantacici a 150 metrů od pláže Rova, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartman Neda -Vantacici Malinska se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Don

9,4

Apartments Don

Ubytování (Apartmány) Apartments Don. Apartments Don se nacházejí v obci Vantačići na ostrově Krk, 500 metrů od pláže Vantacici. Ubytování Apartments Don se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Skubic apartments

9,4

Skubic apartments

Ubytování (Apartmány) Skubic apartments. Nachází se ve Vantačići na ostrově Krk, s plážemi Vantacici a Rova. Ubytování Skubic apartments se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Monja & Dadi

9,4

Apartments Monja & Dadi

Ubytování (Apartmány) Apartments Monja & Dadi. Apartmány Monja & Dadi se nacházejí ve Vantačići, 29 km od Opatije, a nabízí ubytování s terasou. Ubytování Apartments Monja & Dadi se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Villa Maslina

9,3

Villa Maslina

Ubytování (Apartmán) Villa Maslina. Villa Maslina se nachází v obci Vantačići a nabízí vířivku a terasu. Tento apartmán má plně vybavenou kuchyň, jídelní kout a satelitní TV. Ubytování Villa Maslina se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Villa4Boys

9,1

Villa4Boys

Ubytování (Vila) Villa4Boys. Set in Vantačići, Villa4Boys offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Villa4Boys se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Amarru Deluxe Appartments

9

Amarru Deluxe Appartments

Ubytování (Apartmány) Amarru Deluxe Appartments. Apartmány Amarru Deluxe se nachází v Malinske, 2 minuty chůze od pláže Rova. Nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Amarru Deluxe Appartments se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Apartmani Natasa

9

Apartmani Natasa

Ubytování (Apartmány) Apartmani Natasa. Set in Vantačići in the Krk Island region and Vantacici Beach reachable within 750 metres, Apartmani Natasa offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apartmani Natasa se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 470 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dora

9

Apartments Dora

Ubytování (Apartmány) Apartments Dora. Apartments Dora se nachází ve vesnici Vantačići na ostrově Krk, nedaleko pláží Vantačići a Rova. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Dora se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Pavić

8,9

Holiday Home Pavić

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Pavić. Holiday Home Pavić se nachází v klidné části obce Vantačići, asi 3,5 km od centra městečka Malinska, a je obklopen velkou zahradou a nabízí gril. Ubytování Holiday Home Pavić se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guki Apartments

8,9

Guki Apartments

Ubytování (Apartmán) Guki Apartments. Guki Apartments se nachází ve vesničce Vantačići, pouhých 400 metrů od nejbližší pláže. Ubytování Guki Apartments se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 319 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Katić

8,8

Apartments Katić

Ubytování (Apartmány) Apartments Katić. Apartments Katić se nachází ve Vantačići. Nabízí ubytování s balkonem nebo terasou, Wi-Fi zdarma, TV, restaurací a zahradou. Ubytování Apartments Katić se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Apartments Katarina

8,8

Apartments Katarina

Ubytování (Apartmány) Apartments Katarina. Situated in Vantačići in the Krk Island region and Rova Beach reachable within 300 metres, Apartments Katarina features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apartments Katarina se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Ivan

8,8

Apartment Ivan

Ubytování (Apartmány) Apartment Ivan. Apartment Ivan se nachází ve městě Vantačići. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu s grilem a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Ivan se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Ferienwohnungen "Diva" Krk

8,7

Ferienwohnungen "Diva" Krk

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen "Diva" Krk. Ferienwohnungen "Diva" Krk se nachází v obci Vantačići a nabízí výhled na moře a terasu. Ubytování Ferienwohnungen "Diva" Krk se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Apartments Frane

8,6

Apartments Frane

Ubytování (Apartmány) Apartments Frane. Apartments Frane je apartmánový komplex ve Vantačatu. Ubytování Apartments Frane se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Villa Mmm

8,4

Villa Mmm

Ubytování (Apartmány) Villa Mmm. VILLA MMM se nachází ve Vantačići, 29 km od Opatije, a nabízí zahradu a venkovní bazén. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Mmm se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Hana

8,3

Apartment Hana

Ubytování (Apartmán) Apartment Hana. Apartment Hana is situated in Vantačići. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Hana se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Vantacici

7,5

Ferienwohnung Vantacici

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Vantacici. Ferienwohnung Vantacici se nachází ve městě Vantačići, 29 km od Opatije a 24 km od Rijeky. Ubytování Ferienwohnung Vantacici se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Blue Orchid

7,4

Apartment Blue Orchid

Ubytování (Apartmán) Apartment Blue Orchid. Apartment Blue Orchid is a property with a garden located in Vantačići, within just less than 1 km of Vantacici Beach and an 11-minute walk of Rova Beach. Ubytování Apartment Blue Orchid se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vila Ida

7,1

Apartments Vila Ida

Ubytování (Apartmány) Apartments Vila Ida. Apartments Vila Ida se nachází v letovisku Vantačići, přibližně 350 metrů od pláže, je obklopený zahradou plnou zeleně se společnou terasou a grilem, který... Ubytování Apartments Vila Ida se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Damir

Apartment Damir

Ubytování (Apartmán) Apartment Damir. Located in Vantačići in the Krk Island region, Apartment Damir has a balcony. Ubytování Apartment Damir se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Vantacici

Two-Bedroom Apartment in Vantacici

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Vantacici. Two-Bedroom Apartment in Vantacici is situated in Vantačići and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Vantacici se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Sea Breeze Apartment

Sea Breeze Apartment

Ubytování (Apartmán) Sea Breeze Apartment. Sea Breeze Apartment is located in Vantačići and offers a terrace. This property offers access to a balcony and free private parking. Ubytování Sea Breeze Apartment se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Villa Marijana

Villa Marijana

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Marijana. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Villa Marijana is located in Vantačići. Ubytování Villa Marijana se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Holiday home Turcic VI

Holiday home Turcic VI

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Turcic VI. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday home Turcic VI is situated in Vantačići. Ubytování Holiday home Turcic VI se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Four-Bedroom Holiday Home in Vantacici

Four-Bedroom Holiday Home in Vantacici

Ubytování (Prázdninový dům) Four-Bedroom Holiday Home in Vantacici. Boasting a sauna, Four-Bedroom Holiday Home in Vantacici is set in Porat. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytování Four-Bedroom Holiday Home in Vantacici se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vantacici Villa Sleeps 5 Pool Air Con WiFi

Vantacici Villa Sleeps 5 Pool Air Con WiFi

Ubytování (Vila) Vantacici Villa Sleeps 5 Pool Air Con WiFi. Set in Vantačići, 80 metres from Rova Beach and 200 metres from Vantacici Beach, Vantacici Villa Sleeps 5 Pool Air Con WiFi offers an outdoor swimming pool... Ubytování Vantacici Villa Sleeps 5 Pool Air Con WiFi se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 713 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Malinska

Apartman Malinska

Ubytování (Apartmán) Apartman Malinska. Apartman Malinska is situated in Vantačići. This property offers access to a terrace and free private parking. Ubytování Apartman Malinska se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Diana

Apartment Diana

Ubytování (Apartmán) Apartment Diana. Apartment Diana enjoys a location in Vantačići, just 800 metres from Vantacici Beach and less than 1 km from Rova Beach. Ubytování Apartment Diana se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTNAN ANTICA

APARTNAN ANTICA

Ubytování (Apartmán) APARTNAN ANTICA. APARTNAN ANTICA is located in Vantačići and offers a terrace. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. Ubytování APARTNAN ANTICA se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tomas

Apartment Tomas

Ubytování (Apartmán) Apartment Tomas. Set in Vantačići, within less than 1 km of Vantacici Beach, Apartment Tomas offers accommodation with air conditioning. Ubytování Apartment Tomas se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 846 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jelena Vantačići

Apartments Jelena Vantačići

Ubytování (Apartmány) Apartments Jelena Vantačići. Apartments Jelena Vantačići se nachází ve Vantačići a nabízí zahradu a ubytování s kuchyní. Některé apartmány mají balkon a/nebo terasu. Ubytování Apartments Jelena Vantačići se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Amelie

Apartman Amelie

Ubytování (Apartmán) Apartman Amelie. Apartman Amelie se nachází ve Vantačići, pouhých 500 metrů od pláže Rova a 1,3 km od pláže Uhlić, a nabízí balkon. Ubytování Apartman Amelie se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Amazing home in Zidarici with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms

Amazing home in Zidarici with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Zidarici with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms. Amazing home se nachází v Zidarici, 150 metrů od pláže Rova, a nabízí ubytování s terasou, kávovarem, venkovním bazénem a Wi-Fi. Ubytování Amazing home in Zidarici with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 006 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Skender

Apartment Skender

Ubytování (Apartmány) Apartment Skender. Apartmány Skender s grilem a neplaceným soukromým parkovištěm jsou situované v obci Vantačići, pouhých 29 km od Opatije. Ubytování Apartment Skender se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Cordasev

Apartment Cordasev

Ubytování (Apartmány) Apartment Cordasev. Located in Vantačići in the Krk Island region, Apartment Cordasev provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Cordasev se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Apartments in Vantacici/Insel Krk 13154

Apartments in Vantacici/Insel Krk 13154

Ubytování (Apartmány) Apartments in Vantacici/Insel Krk 13154. Featuring an outdoor pool, Apartments in Vantacici/Insel Krk 13154 in Vantačići offers accommodation with free WiFi and free private parking for guests who... Ubytování Apartments in Vantacici/Insel Krk 13154 se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Ubytování ve městě Vantačići

Město Vantačići se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 111 hotelů a ubytování ve městě Vantačići.