Hledat

Ubytování

Ubytování město Vantačići

Ve městě Vantačići (Chorvatsko) máme celkem 111 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vantačići

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vantačići

Tomy's Terrace

9,8

Tomy's Terrace

Ubytování (Apartmán) Tomy's Terrace. Tento klimatizovaný apartmán s terasou a výhledem na moře se nachází ve Vantačići, 29 km od Opatije. Ubytování Tomy's Terrace se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Dali Terrace

9,8

Dali Terrace

Ubytování (Apartmány) Dali Terrace. Dali Terrace se nachází ve vesnici Vantačići a nabízí ubytování s terasou, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Dali Terrace se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Luxury Apartments Lučica

9,8

Luxury Apartments Lučica

Ubytování (Penzion) Luxury Apartments Lučica. Luxury Apartments Lučica se nachází ve vesnici Vantačići. Ubytování Luxury Apartments Lučica se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

House Art

9,8

House Art

Ubytování (Apartmán) House Art. House Art se nachází v letovisku Malinska, jen 700 metrů od pláže Rova a 1,3 km od pláže Vantačići. Ubytování House Art se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Villa Apartments Futura

9,7

Villa Apartments Futura

Ubytování (Apartmány) Villa Apartments Futura. Villa Apartments Futura Malinska Krk se nachází v obci Vantačići na ostrově Krk, jen 3 km od letoviska Malinska, 17 km od rijeckého letiště a 300 metrů od... Ubytování Villa Apartments Futura se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Luxury apartment Aronia

9,7

Luxury apartment Aronia

Ubytování (Apartmány) Luxury apartment Aronia. Set in Vantačići in the Krk Island region, with Vantacici Beach and Rova Beach nearby, Luxury apartment Aronia offers accommodation with free WiFi and free... Ubytování Luxury apartment Aronia se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tina

9,6

Apartment Tina

Ubytování (Apartmány) Apartment Tina. Apartment Tina se nachází ve Vantačići. Některé apartmány/studia mají satelitní TV, plně vybavenou kuchyň s lednicí a vlastní koupelnu se sprchovým koutem... Ubytování Apartment Tina se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Apartments NeBo

9,6

Apartments NeBo

Ubytování (Penzion) Apartments NeBo. Situated in Vantačići, within 400 metres of Vantacici Beach and 500 metres of Rova Beach, Apartments NeBo features accommodation with a garden and free... Ubytování Apartments NeBo se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Apartment White

9,5

Apartment White

Ubytování (Apartmán) Apartment White. Villa White se nachází ve Vantačići na ostrově Krk a nabízí terasu, zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Apartment White se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Apartments Don

9,4

Apartments Don

Ubytování (Apartmány) Apartments Don. Apartments Don se nacházejí v obci Vantačići na ostrově Krk, 500 metrů od pláže Vantacici. Ubytování Apartments Don se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Apartments Monja & Dadi

9,4

Apartments Monja & Dadi

Ubytování (Apartmány) Apartments Monja & Dadi. Apartmány Monja & Dadi se nacházejí ve Vantačići, 29 km od Opatije, a nabízí ubytování s terasou. Ubytování Apartments Monja & Dadi se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Villa Maslina

9,3

Villa Maslina

Ubytování (Apartmán) Villa Maslina. Villa Maslina se nachází v obci Vantačići a nabízí vířivku a terasu. Tento apartmán má plně vybavenou kuchyň, jídelní kout a satelitní TV. Ubytování Villa Maslina se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Villa4Boys

9,1

Villa4Boys

Ubytování (Vila) Villa4Boys. Set in Vantačići, Villa4Boys offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Villa4Boys se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Amarru Deluxe Appartments

9

Amarru Deluxe Appartments

Ubytování (Apartmány) Amarru Deluxe Appartments. Apartmány Amarru Deluxe se nachází v Malinske, 2 minuty chůze od pláže Rova. Nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Amarru Deluxe Appartments se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Guki Apartments

8,9

Guki Apartments

Ubytování (Apartmán) Guki Apartments. Guki Apartments se nachází ve vesničce Vantačići, pouhých 400 metrů od nejbližší pláže. Ubytování Guki Apartments se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 319 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Katić

8,8

Apartments Katić

Ubytování (Apartmány) Apartments Katić. Apartments Katić se nachází ve Vantačići. Nabízí ubytování s balkonem nebo terasou, Wi-Fi zdarma, TV, restaurací a zahradou. Ubytování Apartments Katić se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Apartments Katarina

8,8

Apartments Katarina

Ubytování (Apartmány) Apartments Katarina. Situated in Vantačići in the Krk Island region and Rova Beach reachable within 300 metres, Apartments Katarina features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apartments Katarina se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Ferienwohnungen "Diva" Krk

8,7

Ferienwohnungen "Diva" Krk

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen "Diva" Krk. Ferienwohnungen "Diva" Krk se nachází v obci Vantačići a nabízí výhled na moře a terasu. Ubytování Ferienwohnungen "Diva" Krk se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Apartments Frane

8,6

Apartments Frane

Ubytování (Apartmány) Apartments Frane. Apartments Frane je apartmánový komplex ve Vantačatu. Ubytování Apartments Frane se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Hana

8,3

Apartment Hana

Ubytování (Apartmán) Apartment Hana. Apartment Hana is situated in Vantačići. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Hana se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Vantacici

7,5

Ferienwohnung Vantacici

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Vantacici. Ferienwohnung Vantacici se nachází ve městě Vantačići, 29 km od Opatije a 24 km od Rijeky. Ubytování Ferienwohnung Vantacici se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Blue Orchid

7,4

Apartment Blue Orchid

Ubytování (Apartmán) Apartment Blue Orchid. Apartment Blue Orchid is a property with a garden located in Vantačići, within just less than 1 km of Vantacici Beach and an 11-minute walk of Rova Beach. Ubytování Apartment Blue Orchid se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vila Ida

7,1

Apartments Vila Ida

Ubytování (Apartmány) Apartments Vila Ida. Apartments Vila Ida se nachází v letovisku Vantačići, přibližně 350 metrů od pláže, je obklopený zahradou plnou zeleně se společnou terasou a grilem, který... Ubytování Apartments Vila Ida se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Damir

Apartment Damir

Ubytování (Apartmán) Apartment Damir. Located in Vantačići in the Krk Island region, Apartment Damir has a balcony. Ubytování Apartment Damir se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Vantacici

Two-Bedroom Apartment in Vantacici

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Vantacici. Two-Bedroom Apartment in Vantacici is situated in Vantačići and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Vantacici se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Sea Breeze Apartment

Sea Breeze Apartment

Ubytování (Apartmán) Sea Breeze Apartment. Sea Breeze Apartment is located in Vantačići and offers a terrace. This property offers access to a balcony and free private parking. Ubytování Sea Breeze Apartment se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Villa Marijana

Villa Marijana

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Marijana. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Villa Marijana is located in Vantačići. Ubytování Villa Marijana se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Holiday home Turcic VI

Holiday home Turcic VI

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Turcic VI. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday home Turcic VI is situated in Vantačići. Ubytování Holiday home Turcic VI se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Four-Bedroom Holiday Home in Vantacici

Four-Bedroom Holiday Home in Vantacici

Ubytování (Prázdninový dům) Four-Bedroom Holiday Home in Vantacici. Boasting a sauna, Four-Bedroom Holiday Home in Vantacici is set in Porat. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytování Four-Bedroom Holiday Home in Vantacici se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vantacici Villa Sleeps 5 Pool Air Con WiFi

Vantacici Villa Sleeps 5 Pool Air Con WiFi

Ubytování (Vila) Vantacici Villa Sleeps 5 Pool Air Con WiFi. Set in Vantačići, 80 metres from Rova Beach and 200 metres from Vantacici Beach, Vantacici Villa Sleeps 5 Pool Air Con WiFi offers an outdoor swimming pool... Ubytování Vantacici Villa Sleeps 5 Pool Air Con WiFi se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 713 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Diana

Apartment Diana

Ubytování (Apartmán) Apartment Diana. Apartment Diana enjoys a location in Vantačići, just 800 metres from Vantacici Beach and less than 1 km from Rova Beach. Ubytování Apartment Diana se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Skender

Apartment Skender

Ubytování (Apartmány) Apartment Skender. Apartmány Skender s grilem a neplaceným soukromým parkovištěm jsou situované v obci Vantačići, pouhých 29 km od Opatije. Ubytování Apartment Skender se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Cordasev

Apartment Cordasev

Ubytování (Apartmány) Apartment Cordasev. Located in Vantačići in the Krk Island region, Apartment Cordasev provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Cordasev se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Apartments in Vantacici/Insel Krk 13154

Apartments in Vantacici/Insel Krk 13154

Ubytování (Apartmány) Apartments in Vantacici/Insel Krk 13154. Featuring an outdoor pool, Apartments in Vantacici/Insel Krk 13154 in Vantačići offers accommodation with free WiFi and free private parking for guests who... Ubytování Apartments in Vantacici/Insel Krk 13154 se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Brusicad

Apartment Brusicad

Ubytování (Apartmán) Apartment Brusicad. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Brusicad is set in Vantačići. Ubytování Apartment Brusicad se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Stone House Luka

Stone House Luka

Ubytování (Prázdninový dům) Stone House Luka. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Stone House Luka provides accommodation in Vantačići with free WiFi and garden views. Ubytování Stone House Luka se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Vjeko

Apartment Vjeko

Ubytování (Apartmány) Apartment Vjeko. Apartment Vjeko is set in Vantačići. This beachfront property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Vjeko se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Seaview Apartment Luna

Seaview Apartment Luna

Ubytování (Apartmán) Seaview Apartment Luna. Seaview Apartment Luna is situated in Vantačići and offers free bikes and a terrace. Ubytování Seaview Apartment Luna se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Kraljica

Vila Kraljica

Ubytování (Apartmán) Vila Kraljica. Set in Malinska, 200 metres from Valica Cove and 400 metres from Vantacici Beach, Vila Kraljica offers a garden and air conditioning. Ubytování Vila Kraljica se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Vantacici Apartment Sleeps 4 Air Con WiFi

Vantacici Apartment Sleeps 4 Air Con WiFi

Ubytování (Apartmán) Vantacici Apartment Sleeps 4 Air Con WiFi. Vantacici Apartment Sleeps 4 Air Con WiFi is located in Vantačići. Complimentary WiFi is featured throughout the property. Ubytování Vantacici Apartment Sleeps 4 Air Con WiFi se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Vantacici Villa Sleeps 8 Pool WiFi

Vantacici Villa Sleeps 8 Pool WiFi

Ubytování (Vila) Vantacici Villa Sleeps 8 Pool WiFi. Situated in Vantačići, Vantacici Villa Sleeps 8 Pool WiFi features accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytování Vantacici Villa Sleeps 8 Pool WiFi se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 25 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mato

Apartments Mato

Ubytování (Apartmány) Apartments Mato. Situated in Vantačići, Apartments Mato features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Apartments Mato se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Apartments Vukas

Apartments Vukas

Ubytování (Penzion) Apartments Vukas. Set in Vantačići, Apartments Vukas has a garden. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Vukas se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Martina

Apartment Martina

Ubytování (Apartmán) Apartment Martina. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Martina is located in Vantačići. Ubytování Apartment Martina se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Malinska-Vantačiči

Malinska-Vantačiči

Ubytování (Apartmán) Malinska-Vantačiči. Malinska-Vantačiči is a beachfront property situated in Malinska, 2.7 km from Vantacici Beach and 3 km from Valica Cove. Ubytování Malinska-Vantačiči se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Vantacici

One-Bedroom Apartment in Vantacici

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Vantacici. One-Bedroom Apartment in Vantacici is located in Vantačići. It provides free WiFi and barbecue facilities. Ubytování One-Bedroom Apartment in Vantacici se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

One-Bedroom Apartment in Vantacici

One-Bedroom Apartment in Vantacici

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Vantacici. Apartmán s 1 ložnicí se nachází ve Vantačici. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Apartmán má ložnici, TV a plně vybavenou kuchyni se sporákem a ledničkou. Ubytování One-Bedroom Apartment in Vantacici se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Laurus

Apartment Laurus

Ubytování (Apartmán) Apartment Laurus. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Laurus is located in Vantačići. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Apartment Laurus se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Rova Lux

Apartments Rova Lux

Ubytování (Apartmány) Apartments Rova Lux. Situated in Vantačići in the Krk Island region, with Rova Beach and Vantacici Beach nearby, Apartments Rova Lux features accommodation with free WiFi and... Ubytování Apartments Rova Lux se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Apartments Anna

Apartments Anna

Ubytování (Apartmány) Apartments Anna. Situated in Vantačići in the Krk Island region and Vantacici Beach reachable within 700 metres, Apartments Anna features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apartments Anna se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lojzer

Apartments Lojzer

Ubytování (Apartmány) Apartments Lojzer. Apartmány Lojzer s klimatizací nabízejí ubytování ve Vantačići. Opatija leží 29 km daleko. Všechny pokoje jsou vybaveny TV. Ubytování Apartments Lojzer se nachází ve městě Vantačići (Chorvatsko - Krk).

Ubytování ve městě Vantačići

Město Vantačići se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 111 hotelů a ubytování ve městě Vantačići.