Hledat

Ubytování

Ubytování město Pinezici

Ve městě Pinezici (Chorvatsko) máme celkem 110 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pinezici

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pinezici

Evelin

9,9

Evelin

Ubytování (Apartmán) Evelin. Featuring garden views, Evelin provides accommodation with a patio and a kettle, around 11 km from Krk Harbour. Ubytování Evelin se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartments Laura

9,8

Apartments Laura

Ubytování (Apartmány) Apartments Laura. Boasting an outdoor pool, Apartments Laura in Pinezici offers accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytování Apartments Laura se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartments with a parking space Pinezici (Krk) - 5464

9,7

Apartments with a parking space Pinezici (Krk) - 5464

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Pinezici (Krk) - 5464. Set in Pinezici, Apartments with a parking space Pinezici (Krk) - 5464 features 4 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments with a parking space Pinezici (Krk) - 5464 se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartments Renata

9,7

Apartments Renata

Ubytování (Apartmány) Apartments Renata. Apartmány Renata se nachází v obci Pinezici. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Součástí apartmánů je kuchyň s lednicí, posezení a také... Ubytování Apartments Renata se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartment Pin

9,7

Apartment Pin

Ubytování (Apartmán) Apartment Pin. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Pin is set in Pinezici. Ubytování Apartment Pin se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartments Balić - Pinezići, Krk

9,6

Apartments Balić - Pinezići, Krk

Ubytování (Apartmány) Apartments Balić - Pinezići, Krk. Apartments Balić - Pinezići, Krk se nachází Pinezici. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a zahradou. Ubytování Apartments Balić - Pinezići, Krk se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartments Laura

9,6

Apartments Laura

Ubytování (Apartmány) Apartments Laura. Set in Pinezici, Apartments Laura offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Apartments Laura se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartment Neo

9,6

Apartment Neo

Ubytování (Apartmán) Apartment Neo. Apartmán Neo je klimatizovaný apartmán situovaný v Pinezići, 35 km od Opatije. Ubytování Apartment Neo se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Villa Martina

9,6

Villa Martina

Ubytování (Vila) Villa Martina. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Martina is set in Pinezici. Ubytování Villa Martina se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartments Nef

9,5

Apartments Nef

Ubytování (Apartmány) Apartments Nef. Apartmány Nef se nachází v Pinezici a mají bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Apartments Nef se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartment Anton

9,5

Apartment Anton

Ubytování (Apartmán) Apartment Anton. Apartmán Anton se nachází ve vesničce Pinezići, 29 km od Bašky, a nabízí ubytování s terasou, výhledem na moře a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartment Anton se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartman Luburić

9,4

Apartman Luburić

Ubytování (Apartmán) Apartman Luburić. Apartman Luburić se nachází ve vesničce Pinezići na ostrově Krk, 30 km od Bašky. Ubytování Apartman Luburić se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartments Olea

9,4

Apartments Olea

Ubytování (Apartmány) Apartments Olea. Apartments Olea se nachází v Pinezici, 36 km od Opatije a 32 km od Rijeky, a nabízí klimatizované ubytování. Ubytování Apartments Olea se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartments Posavec

9,4

Apartments Posavec

Ubytování (Apartmány) Apartments Posavec. Apartments Posavec se nachází na klidném místě v obci Pinezići na ostrově Krk, pouhých 400 metrů od pláže. Ubytování Apartments Posavec se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment and Studio Jelušić

9,3

Apartment and Studio Jelušić

Ubytování (Apartmány) Apartment and Studio Jelušić. Apartment and Studio Jelušić se nachází 500 metrů od pláže a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a klimatizací. Ubytování Apartment and Studio Jelušić se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartments Ruzica

9,3

Apartments Ruzica

Ubytování (Apartmány) Apartments Ruzica. Apartments Ružica najdete na klidném místě v obklopení svěží zeleně a můžete se těšit na bezplatné Wi-Fi, satelitní TV a velkou terasu s grilem. Ubytování Apartments Ruzica se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Milena

9,3

Apartments Milena

Ubytování (Apartmán) Apartments Milena. Apartments Milena se nachází v Pinezići. Nabízí zahradu a plně vybavenou kuchyni. Apartmán má TV s plochou obrazovkou. K dispozici je terasa. Ubytování Apartments Milena se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartments Stivic

9,3

Apartments Stivic

Ubytování (Apartmány) Apartments Stivic. Set in Pinezici in the Krk Island region, Apartments Stivic offers accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Stivic se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jelusic

9,3

Apartments Jelusic

Ubytování (Apartmány) Apartments Jelusic. Apartmány Jelušić s grilem se nachází v Pinezici. Do Opatije je to 36 km. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Apartments Jelusic se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartments Villa Temer

9,3

Apartments Villa Temer

Ubytování (Vily) Apartments Villa Temer. Apartmány Villa Temer nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem a bezplatným Wi-Fi a v obci Pinezici. Ubytování Apartments Villa Temer se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartments Soldo

9,2

Apartments Soldo

Ubytování (Apartmány) Apartments Soldo. Apartments Soldo leží jen 300 metrů od moře v malé rybářské vesnici a nabízí ubytování s možností vlastního stravování s vlastním patiem, terasou nebo... Ubytování Apartments Soldo se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartments Srkoc

9

Apartments Srkoc

Ubytování (Apartmány) Apartments Srkoc. Apartments Srkoc se nachází v Pinezici. Nabízí bezplatné Wi-Fi, posezení, TV a kuchyni. Ubytování má patio s výhledem na moře. Apartmán má gril. Ubytování Apartments Srkoc se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Adria Holiday Home

9

Adria Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Adria Holiday Home. Samostatně stojící prázdninový dům Adria s grilem se nachází v Pinezici na ostrově Krk. Poskytuje výhled na moře a je vzdálen 36 km od Opatije. Ubytování Adria Holiday Home se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartment Potok

8,9

Apartment Potok

Ubytování (Apartmán) Apartment Potok. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Potok is set in Pinezici. Ubytování Apartment Potok se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartments Boko

8,9

Apartments Boko

Ubytování (Penzion) Apartments Boko. Featuring free WiFi, a sun terrace and barbecue facilities, Apartments Boko is located in Pinezici. Ubytování Apartments Boko se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment & rooms Danijel

8,8

Apartment & rooms Danijel

Ubytování (Penzion) Apartment & rooms Danijel. Located in Pinezici, Apartment & rooms Danijel offers a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment & rooms Danijel se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Josip

8,7

Apartments Josip

Ubytování (Apartmány) Apartments Josip. Apartments Josip je apartmánový dům situovaný na klidném místě v malé vesnici Pinezići na ostrově Krk, jen 450 metrů od pláže. Ubytování Apartments Josip se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Korina

8,7

Villa Korina

Ubytování (Vila) Villa Korina. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Villa Korina is set in Pinezici. Ubytování Villa Korina se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Haus Mira 146S

7,8

Haus Mira 146S

Ubytování (Apartmán) Haus Mira 146S. Situated in Pinezici, Haus Mira 146S features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. The property features sea views. Ubytování Haus Mira 146S se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartments Perkic

7,7

Apartments Perkic

Ubytování (Apartmány) Apartments Perkic. Situated in Pinezici in the Krk Island region, Apartments Perkic features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Perkic se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Maroco

6,5

Maroco

Ubytování (Apartmán) Maroco. Maroco, a property with a terrace, is set in Krk, 11 km from Krk Harbour, 11 km from Krk Cathedral, as well as 11 km from Krk Town Square. Ubytování Maroco se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartment Mare with sea view

Apartment Mare with sea view

Ubytování (Apartmán) Apartment Mare with sea view. Apartment Mare with sea view is situated in Pinezici and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Mare with sea view se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Three-Bedroom Apartment Pinezici 06

Three-Bedroom Apartment Pinezici 06

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Apartment Pinezici 06. Three-Bedroom Apartment Pinezici 06 is located in Pinezici and offers barbecue facilities. Ubytování Three-Bedroom Apartment Pinezici 06 se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartments Jenny

Apartments Jenny

Ubytování (Apartmány) Apartments Jenny. Featuring an outdoor pool, Apartments Jenny in Pinezici offers accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytování Apartments Jenny se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartment Pinezici - 03

Apartment Pinezici - 03

Ubytování (Apartmán) Apartment Pinezici - 03. Apartment Pinezici - 03 is situated in Pinezici. This apartment has barbecue facilities and free private parking. Ubytování Apartment Pinezici - 03 se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartment Pinezici 5464b

Apartment Pinezici 5464b

Ubytování (Apartmán) Apartment Pinezici 5464b. Apartment Pinezici 5464b is located in Pinezici. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Pinezici 5464b se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ivica

Apartments Ivica

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivica. Apartments Ivica features pool views, free WiFi and free private parking, located in Pinezici. Ubytování Apartments Ivica se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Four-Bedroom Holiday Home in Pinezici

Four-Bedroom Holiday Home in Pinezici

Ubytování (Prázdninový dům) Four-Bedroom Holiday Home in Pinezici. Four-Bedroom Holiday Home in Pinezici is situated in Pinezici. This property offers access to darts, free private parking and free WiFi. Ubytování Four-Bedroom Holiday Home in Pinezici se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Villa Sloboda Apartment 2

Villa Sloboda Apartment 2

Ubytování (Apartmán) Villa Sloboda Apartment 2. Located in Pinezici, Villa Sloboda Apartment 2 provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor... Ubytování Villa Sloboda Apartment 2 se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartment Mare with sea view

Apartment Mare with sea view

Ubytování (Penzion) Apartment Mare with sea view. Set in Pinezici, Apartment Mare with sea view features a garden and a terrace. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Free WiFi is provided. Ubytování Apartment Mare with sea view se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 102 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blue villa Brajda with pool

Blue villa Brajda with pool

Ubytování (Penzion) Blue villa Brajda with pool. Blue villa Brajda with pool in Pinezici has a garden and a terrace. The guest house features an outdoor swimming pool and free WiFi throughout the... Ubytování Blue villa Brajda with pool se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartment Pinezici 28

Apartment Pinezici 28

Ubytování (Apartmán) Apartment Pinezici 28. Apartment Pinezici 28 is situated in Pinezici. This air-conditioned apartment features 2 bedrooms, a satellite TV, and a kitchen with a microwave and a... Ubytování Apartment Pinezici 28 se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartment Pinezici 29

Apartment Pinezici 29

Ubytování (Apartmán) Apartment Pinezici 29. Apartment Pinezici 29 is set in Pinezici. This air-conditioned apartment is fitted with 2 bedrooms, a satellite TV, and a kitchen with a microwave and a... Ubytování Apartment Pinezici 29 se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartment Pinezici 5464d

Apartment Pinezici 5464d

Ubytování (Apartmán) Apartment Pinezici 5464d. Apartment Pinezici 5464d is set in Pinezici. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Pinezici 5464d se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 313 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dilly (KRK117)

Apartment Dilly (KRK117)

Ubytování (Apartmán) Apartment Dilly (KRK117). Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Dilly (KRK117) is located in Pinezici. Private parking is available on site. Ubytování Apartment Dilly (KRK117) se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartment Dilly (KRK118)

Apartment Dilly (KRK118)

Ubytování (Apartmán) Apartment Dilly (KRK118). Apartment Dilly (KRK118) is located in Pinezici. Private parking is available on site. Ubytování Apartment Dilly (KRK118) se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartment Vrsak

Apartment Vrsak

Ubytování (Apartmán) Apartment Vrsak. Apartment Vrsak is located in Pinezici and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Vrsak se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Villa Mira with pool

Villa Mira with pool

Ubytování (Vila) Villa Mira with pool. Set in Pinezici, Villa Mira with pool offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Villa Mira with pool se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Two-Bedroom Apartment in Pinezici

Two-Bedroom Apartment in Pinezici

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Pinezici. Two-Bedroom Apartment in Pinezici se nachází v obci Pineziči na ostrově Krk a nabízí 4hvězdičkové ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Pinezici se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

House Maria

House Maria

Ubytování (Prázdninový dům) House Maria. Located in Pinezici, this holiday home features a terrace and a garden with a terrace. The air-conditioned unit is 35 km from Opatija. Ubytování House Maria se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Holiday house DENIS

Holiday house DENIS

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house DENIS. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Holiday house DENIS is located in Pinezici. Ubytování Holiday house DENIS se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Ubytování ve městě Pinezici

Město Pinezici se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 110 hotelů a ubytování ve městě Pinezici.