Hledat

Ubytování

Ubytování město Pinezici

Ve městě Pinezici (Chorvatsko) máme celkem 110 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pinezici

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pinezici

Apartments Posavec

9,4

Apartments Posavec

Ubytování (Apartmány) Apartments Posavec. Apartments Posavec se nachází na klidném místě v obci Pinezići na ostrově Krk, pouhých 400 metrů od pláže. Ubytování Apartments Posavec se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartments Ruzica

9,3

Apartments Ruzica

Ubytování (Apartmány) Apartments Ruzica. Apartments Ružica najdete na klidném místě v obklopení svěží zeleně a můžete se těšit na bezplatné Wi-Fi, satelitní TV a velkou terasu s grilem. Ubytování Apartments Ruzica se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartments Stivic

9,3

Apartments Stivic

Ubytování (Apartmány) Apartments Stivic. Set in Pinezici in the Krk Island region, Apartments Stivic offers accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Stivic se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartments Boko

8,9

Apartments Boko

Ubytování (Penzion) Apartments Boko. Featuring free WiFi, a sun terrace and barbecue facilities, Apartments Boko is located in Pinezici. Ubytování Apartments Boko se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartment & rooms Danijel

8,8

Apartment & rooms Danijel

Ubytování (Penzion) Apartment & rooms Danijel. Located in Pinezici, Apartment & rooms Danijel offers a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment & rooms Danijel se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartments Josip

8,7

Apartments Josip

Ubytování (Apartmány) Apartments Josip. Apartments Josip je apartmánový dům situovaný na klidném místě v malé vesnici Pinezići na ostrově Krk, jen 450 metrů od pláže. Ubytování Apartments Josip se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartment Mare with sea view

Apartment Mare with sea view

Ubytování (Penzion) Apartment Mare with sea view. Set in Pinezici, Apartment Mare with sea view features a garden and a terrace. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Free WiFi is provided. Ubytování Apartment Mare with sea view se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartment Pinezici 5464b

Apartment Pinezici 5464b

Ubytování (Apartmán) Apartment Pinezici 5464b. Apartment Pinezici 5464b is located in Pinezici. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Pinezici 5464b se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Apartment Pinezici 5464d

Apartment Pinezici 5464d

Ubytování (Apartmán) Apartment Pinezici 5464d. Apartment Pinezici 5464d is set in Pinezici. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Pinezici 5464d se nachází ve městě Pinezici (Chorvatsko - Krk).

Ubytování ve městě Pinezici

Město Pinezici se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 110 hotelů a ubytování ve městě Pinezici.