Hledat

Ubytování

Ubytování město Sveti Ivan Dobrinjski

Ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sveti Ivan Dobrinjski

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sveti Ivan Dobrinjski

Ines

9,6

Ines

Ubytování (Apartmán) Ines. Tento apartmán se nachází v obci Dobrinj a nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma, terasu, balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ines se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk).

Apartment Gallant

Apartment Gallant

Ubytování (Apartmán) Apartment Gallant. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Gallant is set in Dobrinj. Ubytování Apartment Gallant se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Teodora

Villa Teodora

Ubytování (Vila) Villa Teodora. Set in Sveti Ivan Dobrinjski in the Krk Island region, Villa Teodora features a balcony and pool views. This property offers access to a terrace. Ubytování Villa Teodora se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Kačić

Apartman Kačić

Ubytování (Apartmány) Apartman Kačić. Apartmán Kačić se nachází v obci Sveti Ivan Dobrinjski na ostrově Krk a má terasu, balkon a výhled na moře a na hory. Ubytování Apartman Kačić se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home 193467

Holiday home 193467

Ubytování (Apartmány) Holiday home 193467. Prázdninový dům 193467 se nachází v obci Sveti Ivan Dobrinjski. Nabízí Wi-Fi zdarma, terasu a zázemí pro grilování. Ubytování Holiday home 193467 se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 302 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ivan

Apartment Ivan

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivan. Apartment Ivan is located in Sveti Ivan Dobrinjski and offers a garden and a terrace. The accommodation is 23 km from Baška. Ubytování Apartment Ivan se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments in Klanice/Insel Krk 14692

Apartments in Klanice/Insel Krk 14692

Ubytování (Apartmán) Apartments in Klanice/Insel Krk 14692. Apartments in Klanice/Insel Krk 14692 offers accommodation in Sveti Ivan Dobrinjski, 2.9 km from Slamni Beach. The accommodation is 2. Ubytování Apartments in Klanice/Insel Krk 14692 se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk).

Holiday House Vela Vrta

Holiday House Vela Vrta

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Vela Vrta. Set in Sveti Ivan Dobrinjski in the Krk Island region, Holiday House Vela Vrta has a garden. This property offers access to free WiFi. Ubytování Holiday House Vela Vrta se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 238 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Roses 2

Apartment Roses 2

Ubytování (Apartmány) Apartment Roses 2. Apartment Roses 2 se nachází v Dobrinju. Nabízí klimatizované pokoje s terasou, balkonem, výhledem do zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Roses 2 se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk).

Vila Vid

Vila Vid

Ubytování (Prázdninový dům) Vila Vid. Situated in Sveti Ivan Dobrinjski, Vila Vid offers a private pool. This property offers access to a terrace and free WiFi. Ubytování Vila Vid se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk).

Vila Anka

Vila Anka

Ubytování (Vila) Vila Anka. Offering free WiFi and garden views, Vila Anka is an accommodation located in Sveti Ivan. Ubytování Vila Anka se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Margareta

Margareta

Ubytování (Apartmány) Margareta. Situated in Sveti Ivan Dobrinjski, Margareta provides accommodation with a kitchen. The apartment offers a terrace. Guests can also relax in the garden. Ubytování Margareta se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 500 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday House Little Precious

Holiday House Little Precious

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Little Precious. Featuring a garden with a barbecue, Holiday House Little Precious is a semi-detached holiday home set in Sveti Anton. Ubytování Holiday House Little Precious se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk).

Villa Vid

Villa Vid

Ubytování (Vila) Villa Vid. Set in Sveti Ivan Dobrinjski in the Krk Island region, Villa Vid has a garden. A terrace is available for guests to use at the villa. Ubytování Villa Vid se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Adeline

Villa Adeline

Ubytování (Vila) Villa Adeline. Featuring an outdoor pool and pool views, Villa Adeline is set in Sveti Ivan Dobrinjski. Ubytování Villa Adeline se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sveti Ivan Dobrinjski

Město Sveti Ivan Dobrinjski se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Sveti Ivan Dobrinjski.