Hledat

Ubytování

Ubytování město Sveti Ivan Dobrinjski

Ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sveti Ivan Dobrinjski

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sveti Ivan Dobrinjski

Ines

9,6

Ines

Ubytování (Apartmán) Ines. Tento apartmán se nachází v obci Dobrinj a nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma, terasu, balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ines se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk).

Apartment Gallant

Apartment Gallant

Ubytování (Apartmán) Apartment Gallant. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Gallant is set in Dobrinj. Ubytování Apartment Gallant se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Teodora

Villa Teodora

Ubytování (Vila) Villa Teodora. Set in Sveti Ivan Dobrinjski in the Krk Island region, Villa Teodora features a balcony and pool views. This property offers access to a terrace. Ubytování Villa Teodora se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Kačić

Apartman Kačić

Ubytování (Apartmány) Apartman Kačić. Apartmán Kačić se nachází v obci Sveti Ivan Dobrinjski na ostrově Krk a má terasu, balkon a výhled na moře a na hory. Ubytování Apartman Kačić se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home 193467

Holiday home 193467

Ubytování (Apartmány) Holiday home 193467. Prázdninový dům 193467 se nachází v obci Sveti Ivan Dobrinjski. Nabízí Wi-Fi zdarma, terasu a zázemí pro grilování. Ubytování Holiday home 193467 se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 302 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ivan

Apartment Ivan

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivan. Apartment Ivan is located in Sveti Ivan Dobrinjski and offers a garden and a terrace. The accommodation is 23 km from Baška. Ubytování Apartment Ivan se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments in Klanice/Insel Krk 14692

Apartments in Klanice/Insel Krk 14692

Ubytování (Apartmán) Apartments in Klanice/Insel Krk 14692. Apartments in Klanice/Insel Krk 14692 offers accommodation in Sveti Ivan Dobrinjski, 2.9 km from Slamni Beach. The accommodation is 2. Ubytování Apartments in Klanice/Insel Krk 14692 se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk).

Holiday House Vela Vrta

Holiday House Vela Vrta

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Vela Vrta. Set in Sveti Ivan Dobrinjski in the Krk Island region, Holiday House Vela Vrta has a garden. This property offers access to free WiFi. Ubytování Holiday House Vela Vrta se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 238 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Roses 2

Apartment Roses 2

Ubytování (Apartmány) Apartment Roses 2. Apartment Roses 2 se nachází v Dobrinju. Nabízí klimatizované pokoje s terasou, balkonem, výhledem do zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Roses 2 se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk).

Holiday House Little Precious

Holiday House Little Precious

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Little Precious. Featuring a garden with a barbecue, Holiday House Little Precious is a semi-detached holiday home set in Sveti Anton. Ubytování Holiday House Little Precious se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk).

Villa Vid

Villa Vid

Ubytování (Vila) Villa Vid. Set in Sveti Ivan Dobrinjski in the Krk Island region, Villa Vid has a garden. A terrace is available for guests to use at the villa. Ubytování Villa Vid se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sveti Ivan Dobrinjski

Město Sveti Ivan Dobrinjski se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Sveti Ivan Dobrinjski.