Hledat

Ubytování

Luxury Villa Sara in Malinska Vila

8 Sveti Ivan, 51511 Sveti Ivan, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Luxury Villa Sara in Malinska. Luxury Villa Sara se nachází v obci Malinska, nedaleko pláže Rova a 2,1 km od pláže Draga. Ubytování Luxury Villa Sara in Malinska se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk).

Popis ubytování Luxury Villa Sara in Malinska

Pláž Vantacici je vzdálená 2,3 km. Luxury Villa Sara in Malinska poskytuje službu půjčení auta a v okolí se můžete věnovat pěší turistice a rybaření. Luxury Villa Sara se nachází v obci Malinska, nedaleko pláže Rova a 2,1 km od pláže Draga. Nabízí balkon s výhledem do zahrady, sezónní venkovní bazén a sdílený lounge. Vila má sluneční terasu. Luxury Villa Sara in Malinska leží 13 km od letiště Rijeka a za příplatek zajišťuje kyvadlovou dopravu na letiště. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Vila má 5 ložnic, 5 koupelen, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na bazén.

Jiná ubytování ve městě Sveti Ivan Dobrinjski

VILLA VESTA

8

VILLA VESTA

Ubytování (Vila) VILLA VESTA. VILLA VESTA se nachází v obci Sveti Ivan Dobrinjski, jen 2,9 km od pláže Komoriška. Nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. Ubytování VILLA VESTA se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk).

Villa Teodora

Villa Teodora

Ubytování (Vila) Villa Teodora. Set in Sveti Ivan Dobrinjski in the Krk Island region, Villa Teodora features a balcony and pool views. This property offers access to a terrace. Ubytování Villa Teodora se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk).

Apartment Gallant

Apartment Gallant

Ubytování (Apartmán) Apartment Gallant. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Gallant is set in Dobrinj. Ubytování Apartment Gallant se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk).

Apartman Kačić

Apartman Kačić

Ubytování (Apartmány) Apartman Kačić. Apartmán Kačić se nachází v obci Sveti Ivan Dobrinjski na ostrově Krk a má terasu, balkon a výhled na moře a na hory. Ubytování Apartman Kačić se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk).

Holiday home 193467

Holiday home 193467

Ubytování (Apartmány) Holiday home 193467. Prázdninový dům 193467 se nachází v obci Sveti Ivan Dobrinjski. Nabízí Wi-Fi zdarma, terasu a zázemí pro grilování. Ubytování Holiday home 193467 se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk).

Apartment Ivan

Apartment Ivan

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivan. Apartment Ivan is located in Sveti Ivan Dobrinjski and offers a garden and a terrace. The accommodation is 23 km from Baška. Ubytování Apartment Ivan se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk).

Holiday home Nika

Holiday home Nika

Ubytování (Vila) Holiday home Nika. Holiday home Nika se nachází v obci Sveti Ivan Dobrinjski a nabízí sezónní venkovní bazén, bar a zahradu. Ubytování Holiday home Nika se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk).

Holiday House Vela Vrta

Holiday House Vela Vrta

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Vela Vrta. Set in Sveti Ivan Dobrinjski in the Krk Island region, Holiday House Vela Vrta has a garden. This property offers access to free WiFi. Ubytování Holiday House Vela Vrta se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk).

Apartman Neda

Apartman Neda

Ubytování (Apartmán) Apartman Neda. Apartman Neda se nachází asi 2,9 km od pláže Komoriška a nabízí ubytování s terasou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Apartman Neda se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk).

Apartments Meri

Apartments Meri

Ubytování (Apartmány) Apartments Meri. Apartmány Meri se nacházejí v obci Sveti Ivan na ostrově Krk, 2,2 km od pláže Rova, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, dětské hřiště, zahradu i bezplatné... Ubytování Apartments Meri se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk).

Apartments Damir

Apartments Damir

Ubytování (Penzion) Apartments Damir. Apartments Damir se nachází v obci Sveti Ivan Dobrinjski, 2,8 km od pláže Komoriška a 2,9 km od pláže Slamni. Ubytování Apartments Damir se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk).

Margareta

Margareta

Ubytování (Apartmány) Margareta. Situated in Sveti Ivan Dobrinjski, Margareta provides accommodation with a kitchen. The apartment offers a terrace. Guests can also relax in the garden. Ubytování Margareta se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk).

Vila Anka

Vila Anka

Ubytování (Vila) Vila Anka. Offering free WiFi and garden views, Vila Anka is an accommodation located in Sveti Ivan. Ubytování Vila Anka se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk).

Villa Vid

Villa Vid

Ubytování (Vila) Villa Vid. Set in Sveti Ivan Dobrinjski in the Krk Island region, Villa Vid has a garden. A terrace is available for guests to use at the villa. Ubytování Villa Vid se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk).

Awesome home in Sveti Ivan Dobrinjski with 2 Bedrooms

Awesome home in Sveti Ivan Dobrinjski with 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Sveti Ivan Dobrinjski with 2 Bedrooms. Apartmán Awesome home in Sveti Ivan Dobrinjski with 2 Bedrooms se nachází v obci Sveti Ivan Dobrinjski a nabízí soukromý bazén. Ubytování Awesome home in Sveti Ivan Dobrinjski with 2 Bedrooms se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk).

Villa Adeline

Villa Adeline

Ubytování (Vila) Villa Adeline. Featuring an outdoor pool and pool views, Villa Adeline is set in Sveti Ivan Dobrinjski. Ubytování Villa Adeline se nachází ve městě Sveti Ivan Dobrinjski (Chorvatsko - Krk).